یادداشت, بازی, نقد و بررسی, نقد و بررسی بازی

آخرین نسخه از سری Ace Combat اوج هیجان در شبیه سازی پرواز با جنگنده

شبیه سازی پرواز - شبیه سازی پرواز - آخرین نسخه از سری Ace Combat - Ace Combat 7 : skies Unknown

شبیه سازی پرواز با جنگنده‌ها به کمک آخرین نسخه از سری Ace Combat ، به عالی ترین حد خود رسیده است. با تیلنو همراه باشید تا مهم‌ترین ویژگی‌های Ace Combat 7: skies Unknown را مرور کنیم.

پس از گذشت ۲۶ سال از عرضه اولین نسخه از سری بازی‌های شبیه سازی پرواز  Ace Combat، سرانجام در سال ۲۰۱۹ و پس از ۵ سال وقفه، نسخه جدیدی از این سری به نام Ace Combat 7: skies Unknown عرضه شد. این عنوان علاوه بر این که علاقمندان سبک هواپیمایی را به وجد آورد، توانست با قدرت هرچه تمام‌تر جایگاه خود را به عنوان پرچمدار این سبک تثبیت کند. نکته ای که باید دقت شود این است که این بازی شبیه سازی کامل پرواز همچون DCS نیست اما در شبیه سازی پرواز هواپیمای جنگی بدون شک جذاب ترین و مهیج بازی در کنسول هاست.

شبیه سازی پرواز - شبیه سازی پرواز - آخرین نسخه از سری Ace Combat - Ace Combat 7 : skies Unknown
  • ویژگی های بصری و تخصصی  یک شبیه سازی  پر هیجان

همکاری تیم سازنده بازی با استودیوی Bandai namco در ساخت آخرین نسخه از سری Ace Combat ، باعث خلق صحنه های چشم‌نواز با جزئیات دقیق شده است. مهم‌ترین نکته در ساخت این عنوان شبیه سازی پرواز ، استفاده دقیق از نظرات کارشناسی خلبانان و متخصصین نظامی است. نتیجه این امر را می‌توان در تک‌تک لحظات و صحنه‌های بی‌نظیر این بازی حس کرد. به عنوان مثال قبل از شروع هر مرحله از بازی، با توجیه قبل از پرواز به صورت حرفه ای و تخصصی والبته ساده سازی شده مواجه می‌شوید. اما اوج دستاورد تیم سازنده بازی، مربوط به القای حس یک خلبان جنگنده، در صحنه‌های نبرد به بازیکنان است.

یکی دیگر از جذابیت های بازی، پیشرفت چشم‌گیر جلوه‌های گرافیکی، به خصوص در لحظات شلیک و برخورد انواع موشک‌ و بمب‌ به اهداف زمینی و هوایی است. انیمیشین‌های لحظات انفجار جنگنده‌های دشمن، با نهایت دقّت و ظرافت طرّاحی شده است.

برای علاقمندان به جنگنده‌های نظامی، تجربه‌ مراحل داستانی این بازی، باعث آشنایی با بسیاری از هواپیماهای جنگی روز دنیا می‌شود. بدون شک شبیه‌سازی با کیفیت و توجه به جزئیات در طرّاحی این جنگنده‌ها، باعث رضایت خاطر علاقه‌مندان این حوزه و بالا رفتن اطلاعاتشان می‌شود.

شبیه سازی پرواز - شبیه سازی پرواز - آخرین نسخه از سری Ace Combat - Ace Combat 7 : skies Unknown

شبیه سازی پرواز با کمک فنّاوری واقعیت مجازی (play station VR)

جدای از تمام ویژگی‌های مثبت ذکر شده، Ace Combat 7: skies Unknown  شامل قسمت جذّاب‌تر دیگری  نیز می‌شود. آخرین نسخه از سری Ace Combat علاوه بر بخش داستانی که شامل ۲۰ مرحله درگیرکننده است، بخش هیجان انگیزتری را نیز برایتان در نظر گرفته است. شبیه سازی پرواز به کمک فنّاوری واقعیت مجازی، شما را عینا در جایگاه یک خلبان جنگنده، امّا در محیطی مجازی قرار می‌دهد. کیفیت ساخت بخش واقعیت مجازی به حدّی است که ممکن است حفظ تعادل نیز برای شما سخت باشد. به شدّت توصیه می‌کنیم اگر برای بار اوّل بخش واقعیت مجازی این بازی را تجربه می‌کنید، حتما شخصی در کنارتان حضور یابد تا حرکات شما را کنترل کند و از وارد شدن خسارت‌های احتمالی جلوگیری کند.

اوج هیجان در بخش چندنفره Ace Combat 7: skies Unknown

اگر تمام چالش‌های بازی را با موفقیت پشت سر گذاشتید و مهارت‌های لازم خلبانی جنگنده‌های مختلف را کسب کردید، سازندگان بازی بخشی رقابت محور را نیز برای شما تدارک دیده‌اند. بخش چندنفره‌ی  skies Unknown ، فرصتی است تا مهارت‌هایتان را به صورت آنلاین در نبرد با سایر طرفداران این بازی محک بزنید. اگر به توانایی خود در این بازی ایمان دارید، بخش چندنفره‌ی چندنفره‌ی Ace Combat 7: skies Unknown اوج هیجان را برای شما به ارمغان می‌آورد.

اگر شما نیز از علاقه‌مندان سبک هواپیمایی و شبیه سازی پرواز با جنگنده به شمار می‌روید، نظرات خود را درباره‌ی آخرین نسخه از سری  Ace Combat با ما در میان بگدارید تا محتوای بیشتری در این حوزه برایتان فراهم کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *