بازی, راهنمای خرید بازی PS4, راهنمای خرید بازی PS5, یادداشت

۱۰ ربات جدید برتر که در Horizon Forbidden West با آنها روبرو می‌شویم

10 ربات جدید برتر که در Horizon Forbidden West با آنها روبرو می‌شویم
حال که بحث بازی Horizon Forbidden West بسیار داغ شده است بیایید با یکدیگر به بررسی ربات‌های جدیدی که به صورت اولین بار در این بازی حضور پیدا کرده‌اند بپردازیم. با ما تا آخر این محتوا همراه باشید.
به لطف استودیو Guerrilla Games ما امروزه شاهد اثری با جزئیات خارق‌العاده و زیبایی به نام بازی Horizon Forbidden West هستیم. این بازی بسیار مورد توجه طرفداران قرار گرفته است و توانست نمرات خوبی نیز بدست بیاورد که همین مورد یک افتخار دیگر به افتخارات استودیو گوریلا گیمز اضافه می‌کند. تا به حال دو بازی از سری Horizon به کاربران ارائه شده است که هر دو آنان به خوبی توانسته اند نظر مخاطبین را به خود جلب کنند. در این بازی‌ها ما شاهد ربات‌های جالب و شگفت‌انگیزی هستیم که در کمال ناباوری بسیار زیبا و خارق‌العاده طراحی شده‌اند.در چند مقاله قبلی ما در مورد برخی از ربات‌های موجود در بازی سخن گفتیم حال در این محتوا قصد داریم بررسی کنیم چه ربات‌های شگفت‌انگیز جدیدی در بازی حضور دارند. در ادامه می‌خواهیم با ده تا از بهترین ربات‌های جدید بازی آشنا شویم که آنان را براساس دلایل مختلف رتبه‌بندی کرده‌ایم.

اسپویل‌هایی در این محتوا وجود دارد که بهتر است اگر بازی را تجربه نکرده‌اید، همین حالا منصرف خواندن این محتوا شوید

شماره 10: SPECTER

شماره 10: SPECTER

همانطور که Horizon Zero Dawn چند ربات جنگی به نام‌های Corruptor و Deathbringer داشت که از طراحی‌های دیگر ربات‌های بازی متمایز بودند، Forbidden West دارای Specter است. جالب اینجاست که آنها کاملا شبیه به Corruptors هستند، اما طراحی بصری آنان با فناوری علمی تخیلی ترکیب شده است. Specterها بسیار سریع هستند و می‌توانند از موانع مختلف بپرند و از آنان عبور کنند. به علت سرعت بالایی که دارای شما باید خیلی مراقب اسپکترها باشید؛ زیرا یه لحظه غفلت ممکن است شما را به کام مرگ بکشاند.

شماره 9: SUNWING

شماره 9: SUNWING

Sunwing ممکن است به اندازه برخی دیگر از ربات‌های پرنده در Horizon (مثلاً Stormbird) کشنده یا وحشتناک نباشد، اما ربات‌های زیادی در بازی وجود دارند که الهام گرفته از حیوانات ماقبل تاریخ هستند. از منظر بصری اگر بخواهیم نگاه کنیم بال‌های Sunwing مانند پنل‌های خورشیدی عمل می‌کنند و انرژی خورشیدی را در خود ذخیره می‌کنند. این بال‌ها به ربات Sunwing ظاهر متمایزتری نسبت به دیگر ربات‌ها می‌دهد. شما می‌توانید از این ربات‌ها برای پرواز کردن استفاده کنید.

شماره 8: SHELLSNAPPER

شماره 8: SHELLSNAPPER

ربات Shellsnapper یک ربات غول پیکر لاک پشت مانند است که به اندازه یک تی رکس بزرگ است و توپ‌های بزرگی بر روی پشت خود دارد تا در مواقع خطر از آنان استفاده کند. ممکن است در ابتدا این ربات اصلا ترسناک نباشد؛ اما در رویارویی با یکی از آنان متوجه خواهید شد که مبارزه با آنان اصلا کار ساده‌ای نخواهد بود. برخلاف ظاهر غول پیکری که دارند، حرکات سریعی انجام می‌دهند و این حرکات سریع با ضربات مهلکی همراه می‌شود تا بتوانند دشمن را از بین ببرند. Shellsnapperها همچنین می‌توانند در زمین فرو بروند و کانال‌هایی زیرزمین ایجاد کنند تا دشمن خود را به صورت غافلگیرانه شکست دهند. آنان را اصلا دست کم نگیرید زیرا بسیار کشنده و قدرتمند هستند.

شماره 7:  PLOWHORN

شماره 7:  PLOWHORN

ربات‌های Ploughhorn ممکن است به طور قابل توجهی نسبت به سایر ربات‌هایی که در Horizon Forbidden West با آنها مواجه می‌شوید، رفتار خصمانه کمتری داشته باشند. با این وجود باز هم نباید آنان را ساده گرفت. ربات‌های Ploughhorn قطعات مختلف و اجزای جالبی دارند که در هنگام روبرو شدن با دشمن از خود نشان می‌دهند. ربات‌های Grimhorn در اصل همان Ploughhorn هستند که برای مبارزه ساخته شده‌اند. مهمتر از همه، یک Plowhorn شبیه تریسراتوپس است. چه کسی ربات‌هایی شبیه به تریسراتوپس را دوست ندارد؟

شماره 6: SPECTER PRIME

شماره 6: SPECTER PRIME

شما فقط یک بار در کل بازی با این ربات به عنوان باس فایت نهایی مبارزه خواهید کرد. بنابراین تقریباً به اندازه سایر ربات‌های موجود در این لیست برجسته نیست. اما به دلایل متعدد هنوز هم ارزش ذکر کردن دارد. این ربات مانند دیگر ربات‌های بازی Horizon نیست؛ به خاطر همین باعث می‌شود ذاتاً کمتر قابل تشخیص باشد، اما صرفاً از نظر قابلیت‌های رزمی، Spectre Prime بسیار توانا است و می‌تواند به اشکال مختلف تبدیل شود. او جان بسیار زیادی دارد و مبارزه با آن کمی دشوار خواهد بود. این ربات مانند یک درد است که فقط باید در مبارزه با آن کنار آمد.

شماره 5: CLAWSTRIDER

شماره 5: CLAWSTRIDER 

با توجه به مهارت Guerrilla Games در ساخت ربات‌های باورنکردنی براساس دایناسورها، اصلاً تعجب‌آور نیست که Clawstrider که از ولاسیرپتر الهام گرفته است، یکی از بهترین ربات‌های جدید در بازی باشد. ربات Clawstrider بسیار کوچکتر از ربات‌های دیگر بازی است اما آنان بسیار سریع و چابک هستند و اگر به صورت دسته جمعی به شما حمله کنند، با یک نبرد هیجان‌انگیز و دشوار روبرو خواهید شد.

شماره 4: DREADWING

DREADWING

Dreadwing احتمالاً بهترین ربات پرنده‌ای است که تا به حال در بازی Horizon با آن برخورد کرده‌ایم و حتی بر Stormbird مرگبار هم غلبه کرده است. دلایل متعددی برای این ادعا وجود دارد. مهم‌ترین و آشکارترین دلیل می‌تواند این باشد، که طراحی بصری آنان بسیار شبیه به خفاش‌های خون آشام بوده که به شکل باورنکردنی جالب است. توانایی ربات Dreadwing در مبارزه بسیار زیاد و خطرناک بوده و در طول نبرد ممکن است ضربات مهلکی به شما وارد شود که همین مورد مبارزه را برای شما دشوارتر خواهد کرد. این نوع ربات‌ها از عناصر مختلفی در مبارزه استفاده می‌کنند که بسیار شگفت‌انگیز است.

شماره 3: TREMORTUSK

شماره 3: TREMORTUSK

یکی از اولین ربات‌هایی که گوریلا گیمز برای Horizon Forbidden West رونمایی کرد، ربات Tremortusk بود که با نگاه عمیق به این ربات می‌توانیم بسیار تحت تاثیر قرار گیریم. همانطور که از شکل و جثه این ربات پیدا بوده، کاملا شبیه به ماموت است و در نبردها بسیار خطرناک و ترسناک عمل می‌کند. Tremortusk بسیار بزرگ و سریع است و می‌تواند از میان درختان و ساختمان‌ها عبور کند، همچنین می‌تواند شما را زیر پاهای خود له کنند یا با عاج‌های خود شما را از بین ببرند. این ربات‌ها حتی می‌توانند از راه دور به دشمن خود ضربه وارد کنند و او را از بین ببرند. به خاطر همین خطرناک بودن و کشنده بودن، فوراً به ردیف بالای خطرناک‌ترین ربات‌های Horizon می پیوندد.

شماره 2: SLAUGHTERSPINE

SLAUGHTERSPINE

تنها یک نگاه به این ربات کافی است که بدانید چقدر خطرناک و کشنده است. Slaughterspine الهام گرفته از اسپینوسور هستند و می‌توانند از پلاسما در مبارزات خود استفاده کنند. این نوع ربات‌ها به بهترین شکل مبارزه می‌کنند و اگر قصد مبارزه با Slaughterpsine را دارید، بهتر است خودتان را برای یک رویارویی طاقت‌فرسا آماده کنید.

شماره 1: SLITHERFANG

شماره 1: SLITHERFANG

ما از همان نگاه اولیه به Slitherfang مار عظیم‌الجثه، عاشق این ربات شدیم. در همان لحظه‌ای که Guerrilla Games برای اولین بار از ربات مرگبار خود یعنی Slitherfang در زمان عرضه Horizon Forbidden West رونمایی کرد، تمام توجه‌ها به این ربات جلب شد. این ربات حتی بالاتر از تصورها ظاهر شد و توانست در رتبه اول لیست ما جای بگیرد. بدون شک، این ربات جزو بهترین ربات‌هایی است که ما در دو بازی پساآخرالزمانی گوریلا گیمز با آن‌ها جنگیده‌ایم.

سخن پایانی

خب حال که به آخر این محتوا رسیده‌ایم، همانطور که می‌دانید بازی Horizon Forbidden West بسیار بزرگ و زیبا است و شما ساعت‌ها می‌توانید غرق این بازی شوید. به نظر شما چه ربات‌های دیگری در بازی حضور دارند که می‌توانند در لیست ما جایگاهی داشته باشند؟!
منبع: Gamingbolt
اینستاگرام تیلنو

لینک‌های کوتاه شده مطلب

https://zx1.ir/K8GoS https://yun.ir/ncgbs4 https://b2n.ir/z85722
https://bit.ly/3CoVnqU https://tinyurl.com/2p8uvkrn https://is.gd/0YcZt6
بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *