راهنمای بازی, راهنمای مراحل بازی, راهنمایی و آموزش

چگونه Tokenهای بیشتری در بازی Assassin’s Creed Mirage بدست بیاوریم؟

Tokenها در بازی Assassin's Creed Mirage

یکی از بزرگ‌ترین مکانیک‌های سری اساسینز کرید از گذشته تا به الان، قابلیت پول دادن به NPCها و دعوتشان به همکاری با شما بوده است. Assassin’s Creed Mirage نیز از این قاعده مستثنی نیست و می‌توانید با پرداخت Tokenهای مخصوص به فروشنده‌ها، مزدورها و… کمکی اضافه برای مبارزه با ظلم در کنار خود داشته باشید. در میراژ اما، یوبیسافت برای جذاب‌تر کردن این موضوع، چرخش جدیدی را به واحد‌های پولی داخل بازی داده است. بازیکن حالا سه نوع Khidmah Token مختلف دارد که هر کدام از آن‌ها اجازه‌ی مبادله با گروهی خاص از NPCها را می‌دهند. در این مقاله علاوه بر توضیح کاربرد هرکدام از این ژتون‌ها، راه بدست آوردنشان را هم آموزش می‌دهیم.

توضیح Tokenها در بازی Assassin’s Creed Mirage

همانطور که گفتیم، هرکدام از Khidmah Token برای هدفی خاص به کمک شما می‌آیند. در ادامه به کاربرد هرکدام می‌پردازیم:

  • Merchant token (سبز): این ژتون‌ها می‌توانند برای باز کردن Token Chestsها، پول دادن به فروشنده‌ها برای قاطی شدن در میانشان در مناطق ممنوعه و یا مبادله کردن با فروشنده برای دریافت تخفیف‌های دائمی، استفاده شوند. با توجه به اینکه یکی از راه‌های بدست آوردن Health Elixir خرید کردن است، این تخفیف‌ها بسیار به درد بخور هستند.
  • Scholar tokens (نقره‌ای): شما می‌توانید با پرداخت این ژتون‌ها به نوازندگان، آن‌ها را به نواختن موسیقی و پرت کردن حواس دشمنان تشویق کنید. علاوه بر این می‌توانید با این آیتم‌های نقره‌ای، از Cartographerها نقشه هم بخرید.
  • Power tokens (برنز): با این ژتون‌ها می‌توانید مزدورهای شهر را بخرید و دستور حمله به دشمنان را صادر کنید. همچنین می‌توانید به دادن این توکن به منادی‌ها، میزان حساسیت گاردها را پایین بیاورید.

چگونه Tokenهای بیشتری در بازی Assassin’s Creed Mirage بدست بیاوریم؟

از آنجایی که اکثر ماموریت‌های بازی شما را وادار به حضور در مناطق ممنوعه می‌کنند، بهتر است که همواره از هر ۳ نوع Token‌ها در بازی Assassin’s Creed Mirage مقداری در جیب خود داشته باشید. برخی از افراد برای همکاری فقط یک Token از شما می‌گیرند و برخی دیگر ممکن است تا ۴ ژتون هم هزینه برروی دستتان بگذارند. در حال حاضر دو راه بسیار خوب برای دریافت این واحد‌های پولی وجود دارد.

اولین روش کامل کردن قراردادها (Contracts) است. این‌ ماموریت‌های فرعی اختیاری، در هر دفتر مختص به فرقه‌ی اساسین‌، برروی تخته‌ی ماموریت‌ها پیدا می‌شوند. شما می‌توانید پیش از قبول کردن هرکدام از این Contractها جوایزی که بعد از کامل کردن دریافت می‌کنید، ببینید. با توجه به این مسئله، بهتر است که قراردادهای مختص به ژتونی که می‌خواهید را انتخاب کنید تا در مواقع اضطراری چیزی کم نداشته باشید.

یک روش سریع‌تر و شاید بهتر اما، جیب‌بری شهروندان در جهان بازی است. با استفاده از قابلیت افسانه‌ای Eagle Vision می‌توانید که ببینید کدام NPCها، قابل جیب‌بری هستند، البته که این کار را می‌توانید با نزدیک شدن و سپس دیدن دکمه‌ی Pickpocket نیز انجام دهید. در کل جیب‌بری بر خلاف نسخه‌های قبلی، آیتم‌هایی دیگری علاوه بر پول نیز در اختیار بازیکن قرار می‌دهد.

چگونه Tokenهای بیشتری در بازی Assassin's Creed Mirage بدست بیاوریم؟

هر عملیات جیب‌بری مینی گیم سریعی را شروع می‌کند که شکست خوردن در آن باعث مطلع شدن دشمنان از دزدی شما می‌شود، پس حتما مراقب این مسئله باشید. البته این ریسک ارزشش را دارد زیرا همانطور که گفتیم، اکثر جیب‌بری‌هایی که انجام می‌دهید به غیر از ژتون‌ها، چندین آیتم دیگر نیز در اختیارتان قرار می‌دهند. با این وجود، شما نمی‌توانید تا بعد از پایان عملیات، آیتم‌هایی که در Inventory هدفتان قرار دارد را ببینید.

اگر حال حوصله‌ی به پایان رساندن یک مینی گیم را ندارید و می‌خواهید مانند نسخه‌های قبلی به صورت تضمینی و بدون مشکل از NPCها دزدی کنید، بازی یک ویژگی دسترسی آسان (Accessibility) دارد که با روشن کردنش می‌توانید خیال خود را راحت کنید. برای دسترسی به این گزینه کافیست وارد تنظیمات – بخش Gameplay – بخش Combat & Stealth بشوید و در نهایت Guaranteed Pickpocket را فعال کنید. انجام این کار همانطور که اشاره کردیم مینی گیم را به صورت کل حذف می‌کند و جیب‌بری را به سادگی فشار دادن یک دکمه برمی‌گرداند.

در نهایت هرطوری که دوست دارید، ژتون جمع‌آوری کنید زیرا که داشتن مقدار زیادی از این آیتم‌ها کلید موفقیت در بازی Assassin’s Creed Mirage است.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *