اخبار و رویدادها, بازی

نقشه جدید Call of Duty Warzone از طریق کلد وار در راه است

وارزون

با توجه به فاش شدن اطلاعات مختلف از بازی کال اف دیوتی وارزون بنظر می‌رسد نقشه جدید این اثر Battle Royale، از کال اف دیوتی کلد وار به بازی اضافه خواهد شد. همراه تیلنو باشید.

بازی Call of Duty Warzone مد بتل رویال رایگان سری کال اف دیوتی بعد از انتشار به یکی از محبوب‌ترین بازی‌های بتل رویال حال حاضر تبدیل شده است. مبارزات جذاب،‌ گان پلی عالی و واقع‌گرایانه، سیستم‌ها و المان‌های جدید سبک بتل رویال همه و همه باعث شد تا وارزون بین مخاطبان حسابی محبوب ظاهر شود. اکتیویژن از روز عرضه این بازی، بروزرسانی‌های زیادی برای آن منتشر کرده و کلی محتویات جدید را به بازی اضافه کرده است. نقشه‌های جدید، ‌اسلحه‌ها و هزاران آپدیت دیگر حسابی وارزون را پر محتوا و برای تجربه طولانی، جذاب کرده است. چند روز پیش بود که بروز‌رسانی جدید این بازی Rebirth Island را به بازی اضافه کرد. هرچند تا انتشار نقشه جدید بازی کلی وقت باقی‌مانده، اما طرفداران درباره پیدا کردن فایل نقشه‌های Ruka و Slope از کال اف دیوتی کلد وار در Ural Mountains می‌گویند. آن چه که می‌تواند تعجیب برانگیز باشد، ارتباط این موضوع با کات سینی در بازی Call of Duty: Warzone و اشاره به ادامه‌ی داستان Modern warfare است.

وارزون

حجم فایل‌های پیدا شده از Ruka و Solpe به مراتب کم‌تر از حجم این نقشه‌ها در Cold War است. بنظر می‌رسد این دو بخش هنوز کامل به بازی اضافه نشده‌اند یا بخش‌هایی از آن‌ها برای اضافه شدن به Warzone دچار تغییر شده است. در فایل‌های بازی این دو نقشه “wz_forest” و “wz_ski_slope” نام دارند. هرکدام از این نقشه‌ها درکال اف دیوتی بلک آپس کلد وار، برای مبارزات ۴۰ بازیکن با یکدیگر طراحی شده‌اند و با ترکیب این دو نقشه، می‌توان خیلی راحت نقشه بتل رویال وارزون را بزرگ‌تر و پرجزئیات‌تر از قبل کرد.

با ورود به نسل نهم بازی‌های ویدئویی، می‌توانید برای خرید‌های کنسول‌های مایکروسافت و سونی، به بخش فروشگاه سر بزنید و برای خرید ایکس باکس سری ایکس و خرید ایکس باکس سری اس اقدام کنید. فراموش نکنید که خرید PS5 و خرید PS5 دیجیتال نیز در تیلنو امکان پذیر است و می‌توانید آن‌ها را با بهترین قیمت تهیه کنید.

نظر شما درباره Call of Duty Warzone چیست؟ از تغییرات بوجود آمده در این بازی نسبت به دیگر بتل رویال‌ها راضی هستید؟ نظرات خود را با تیم تیلنو به اشتراک بگذارید.

منبع: Gamerant

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *