راهنمای بازی, راهنمایی و آموزش

آموزش به دست آوردن آیتم های لجندری در بازی Outriders

بازی Outriders

بازی Outriders در کنار آیتم‌ها و اسلحه‌های معمولی، آیتم های لجندری مختلفی دارد که از ارزش و قدرت بالاتری نسبت به بقیه برخوردار هستند. با وجود این که این آیتم‌ها بیش‌تر به صورت اتفاقی و Random پیدا می‌شوند، راه‌حل‌های خاصی برای به دست آوردن حتمی برخی از آن‌ها وجود دارد.

تقریبا اکثر افرادی که به تجربه بازی Outriders می‌پردازند، دوست دارند هر چه سریع‌تر به اسلحه‌ها و آیتم های لجندری دست پیدا کنند. اما این دسته از آیتم‌ها، به شدت کم‌یاب هستند و باید خیلی خوش شانس باشید تا بتوانید چند عدد از آن‌ها را به طور اتفاقی پیدا کنید. با این وجود، یک سری راه‌های خاص وجود دارد که شما را به طور حتمی به این آیتم‌ها می‌رساند.

متاسفانه، این آیتم‌ها تنها مختص به یک Level و World Tier خاص هستند و اگر سطح شما از عدد مشخص شده پایین‌تر باشد، نمی‌توانید آن‌ها را انتخاب کنید. اما از طرفی دیگر، می‌توانید با ارتقاء سطح کاراکتر خود و افزایش World Tier با پیش‌روی در روند بازی، آن‌ها را Equip کنید. در ادامه، به آموزش به دست آوردن آیتم های لجندری بازی Outriders می‌پردازیم. اما پیش از پرداختن به هر موضوعی، اگر هنوز موفق به تهیه جدیدترین ساخته استودیو People Can Fly نشده‌اید، می‌توانید به صفحه خرید بازی Outriders مراجعه کنید.

کامل کردن ماموریت The Outrider’s Legacy

The Outrider’s Legacy یک ماموریت فرعی و طولانی است که می‌توانید پس از رسیدن به شهر Trench Town آن را آزاد کنید. برای انتخاب کردن این ماموریت، کافی است هنگام ورود و مستقر شدن در این شهر با جسدی که از ارتفاع آویزان شده تعامل کنید (تمام ماموریت‌های فرعی بازی Outriders با علامت زرد روی نقشه نشان داده می‌شوند). پس از این کافی است این ماموریت را دنبال کنید تا زمانی که به یک پایگاه زیرزمینی برسید. هنگامی که ماموریت The Outrider’s Legacy را به پایان رساندید، خود بازی خیلی سریع یک آیتم لجندری و قدرتمند را به شما می‌دهد؛ البته این اتفاق در زمانی رخ می‌دهد که شما هنگام حمله دشمنان زنده بمانید. هم‌چنین، در طی این مرحله Chestهای متعددی وجود دارد که شاید یک آیتم لجندری را درون خود جا داده باشند، پس آن‌ها را از دست ندهید.

outriders

کامل کردن ماموریت Big Iron

برخلاف ماموریت The Outrider’s Legacy، مرحله Big Iron یک Side Quest آسان است که می‌توانید خیلی راحت آن را به پایان برسانید. شما زمانی به این ماموریت دسترسی پیدا می‌کنید که به منطقه Utargak برسید. در این قسمت از بازی، World Tier شخصیت شما احتمالا بیش‌تر از ۸ است و به همین دلیل آیتم جدیدی که دریافت می‌کنید به مراتب قدرتمندتر از آیتم‌هایی است که در اختیار دارید. برخلاف ماموریت قبلی، Big Iron به شما اجازه می‌دهد که اسلحه یا آیتم لجندری خاص خود را انتخاب کنید و این روند به صورت اتفاقی رخ نمی‌دهد.

مراحل Hunts

مراحلی که با نام Hunts شناخته می‌شوند، درست پس از رسیدن به Trench Town در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرند. هنگامی که شما به این منطقه از بازی رسیدید، می‌توانید در نقاط مختلف دنیای بازی Outriders علامت‌هایی با نشان حیوانات مختلف ببینید. این علامت‌ها، نشان دهنده ماموریت‌های Hunts هستند. به طور کلی، ۱۰ Hunts مختلف وجود دارد که بازیکنان می‌توانند آن‌ها را کامل کنند.

اگر شما تمامی این ماموریت‌ها را به پایان برسانید به یک آیتم لجندری باارزش خواهید رسید که بدون شک، ارزش این همه سختی را دارد. برخی از این ماموریت‌ها، می‌توانند به شدت سخت و نفس‌گیر باشند؛ پس دقت کنید که با تجهیزات کافی به سمت آن‌ها بروید. دلیل دیگری که می‌تواند شما را برای تکمیل این ماموریت‌ها قانع کند، آیتم‌های Epic هستند. به عبارتی دیگر، هنگامی که هر یک از این مراحل را پشت سر بگذارید، خود بازی یک اسلحه یا آیتم Epic را به شما پاداش می‌دهد. آیتم‌های Epic پس از Legendary، باارزش‌ترین تجهیزات بازی به شما می‌روند.

مراحل Wanted

مراحل Wanted هم درست مانند Hunts، پس از تکمیل هر ماموریت یک آیتم Epic را به شما پاداش می‌دهند. علاوه بر این، این دسته از ماموریت‌ها منبع خوبی برای لوت و Level-Up کردن هستند. شما برای تکمیل این ماموریت‌ها، باید هر دفعه با حجم بزرگی از دشمنان مبارزه کنید و آن‌ها را از بین ببرید. اما مراحل Wanted کمی سخت‌تر از Huntها هستند و تلاش زیادی را برای به پایان رساندن می‌طلبند. هنگامی که همه‌ی این ماموریت‌ها را پشت سر گذاشتید، خود بازی Outriders با یک آیتم لجندری از شما پذیرایی می‌کند.

مراحل Historian

این دسته از ماموریت‌ها که با نام Historian شناخته می‌شوند، درست در همان ساعات ابتدایی بازی در دسترس قرار می‌گیرند. هنگامی که به شهر اول بازی Outriders رسیدید و وارد میدان جنگ شدید، علامتی از یک کتاب را پیدا خواهید کرد. این کتاب، محل شروع تک‌تک مراحل Historian را مشخص می‌کند. با توجه به این که هنوز در اوایل بازی قرار دارید، آیتم‌هایی که از طریق این ماموریت‌ها به دست می‌آورید زیاد فوق‌العاده نخواهند بود اما می‌توانید تا زمان به دست آوردن تجهیزات بهتر از آن‌ها لذت ببرید. ماموریت‌های Historian به طور مرتب و زمانی که در حال گشت‌وگذار در دنیای بازی Outriders هستید، نشان داده می‌شوند. هنگامی که تمامی آن‌ها را به اتمام رساندید، یک آیتم لجندری قدرتمند دیگر به دست خواهید آورد. نکته‌ی خوبی که در مورد Historianها وجود دارد، آسان بودن آن‌ها نسبت به مراحل Hunt و Wanted است.

بازی Outriders

Canyon Of The Grand Obelisk

جالب است بدانید که یک آیتم لجندری مخفی در Canyon Of The Grand Obelisk وجود دارد که می‌توانید آن را به دست آورید. هنگامی که در حال گشت‌وگذار در سطح نقشه هستید، به احتمال زیاد می‌توانید سه ستون بزرگ که در سطح نقشه پخش شده‌اند را پیدا کنید. یکی از آن‌ها در منطقه Grand Monolith قرار دارد و دوتای دیگر را می‌توانید در مقابل ورودی Canyon of the Grand Obelisk پیدا کنید.

هنگامی که این سه ستون را به طور کامل فعال کردید، به ورودی Canyon Of The Grand Obelisk بازگردید. این دفعه، با سه علامت درخشان مواجه می‌شوید که نشان از فعال بودن سه ستون مذکور می‌هد. حالا کافی است وارد این در بزرگ شوید و پس از پایین رفتن از پله‌ها، آیتم لجندری خود را بردارید.

شخصیتی به نام Tiago

تیاگو (Tiago) نام یک شخصیت فرعی در بازی Outriders است که می‌توانید او را به طور اتفاقی در نقاط مختلف دنیای بازی پیدا کنید. تیاگو نقش مهمی در بازی دارد و در کنار آیتم‌های مختلف و ارزشمند، آیتم‌های لجندری هم می‌فروشد. البته در پایان هر هفته، اجناس او به روز رسانی می‌شود و آیتم‌های لجندری جدیدی را در معرض فروش می‌گذارد. برای به دست آوردن آیتم‌های لجندری این شخصیت کافی است منابع کافی جمع کنید و سپس به سراغ خرید آن‌ها بروید. ولی همان‌طور که حدس می‌زنید، آیتم‌های لجندری و قدرتمند به شدت گران هستند و باید منابع خود را برای یک مدت طولانی جمع کنید.

بازی Outriders

در پایان نظر شما در مورد نحوه به دست آوردن آیتم های لجندری در بازی Outriders چیست؟ آیا تا به حال موفق به گرفتن آن‌ها شده‌اید؟ نظرات خود را با تیم تیلنو در میان بگذارید.

منبع: Game Rant

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *