اخبار و رویدادها, بازی, راهنمای بازی, راهنمای مراحل بازی, راهنمایی و آموزش

بازی Hogwarts Legacy: چگونه قبل از انتشار گروه خود را انتخاب کنیم

بازی Hogwarts Legacy: چگونه قبل از انتشار گروه خود را انتخاب کنیم

گروه‌ها و یا همان خانه‌های فرنچایز هری پاتر یکی از مهم‌ترین المان‌های آن به حساب می‌آیند. بازی مورد انتظار Hogwarts Legacy نیز از این ویژگی چشم‌پوشی نکرده و به بازیکنانی که آن را خریداری می‌کنند آزادی عمل کامل برای انتخاب از بین Gryffindor, Slytherin, Ravenclaw و Hufflepuff می‌دهد. علاوه بر این، هر کدام از این گروه های بازی Hogwarts Legacy کلاس‌های درس، فضای جمع شدن و… مختص به خود را دارند و باعث می‌شوند پلی‌تروی بازیکنان با یکدیگر تفاوت بسیاری بکنند.

خبر خوش برای هواداران هری پاتر و کسانی که نمی‌توانند برای عنوان Hogwarts Legacy صبر کنند آن است که سازندگان این بازی یک راه برای شما آماده کردند تا قبل از انتشار در روز ۲۱ بهمن، بتوانید خانه‌ی شخصیت خود در مدرسه‌ی جادویی هاگوارتز را انتخاب کنید. در هنگام عرضه‌ی این اثر درست همانطور که در فیلم‌های هری پاتر هم دیدیم، کلاه معروف بر سر شما می‌نشیند و بعد از مدتی گروه شما را انتخاب می‌کند. البته همانطور که از این مقاله و تمام اخبار منتشر شده، مشخص است این کات سین بیشتر برای شو خواهد و در تصمیم شما تاثیری نخواهد داشت. برای اطلاعات بیشتر از هاگوارتز لگسی سری به مقاله‌ی تمام آنچه از این بازی می‌دانیم بزنید.

چگونه در بازی Hogwarts Legacy قبل از انتشار گروه خود را انتخاب کنیم

بازی Hogwarts Legacy: چگونه قبل از انتشار گروه خود را انتخاب کنیم

برای انتخاب یکی از گروه های بازی Hogwarts Legacy واقعا کار آنچنان سختی ندارید. کافیست در سایت WizardingWorld.com یک اکانت بسازید و سپس قدم‌های زیر را به ترتیب دنبال کنید:

  • به سایت WizardingWorld.com  رفته و وارد اکانتی که ساختید بشوید.
  • به بخش  Hogwarts Sorting رفته و کوئیز (امتحان) را برای مشخص شدن گروهتان انجام دهید.
  • بعد از تکمیل کوئیز یک کد هشت رقمی بر روی صفحه‌ی ظاهر می‌شود.
  • کد را کپی کنید و سپس به سایت WBGames.com بروید.
  • وارد اکانت خود شوید و یا یکی بسازید. سپس کد هشت رقمی خود را Paste کنید.
  • این کار اکانت شما در سایت اول را با سایت دوم هماهنگ کرده و انتخاب خانه‌ی شما را سیو می‌کند.

اگر همه‌ی کارها را درست انجام داده باشید، همانطور که گفتیم اکانت‌های Wizarding World و WBGames شما با یکدیگر هماهنگ شده‌اند. در ادامه به محض این که در بازی Hogwarts Legacy وارد اکانت WBGames خود شوید، گروه از قبل انتخاب شده‌یتان بخشی از ماجراجویی‌های شخصیتی که ساختید خواهد بود.

منبع: Upcomer

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *