اخبار و رویدادها, بازی

فورتنایت میزبان کریتوس شد، شایعاتی از اسکین مستر چیف نیز به گوش می‌رسد

فورتنایت

بالاخره بعد از کلی شایعه و حدس و گمان کریتوس، شخصیت اصلی سری خدای جنگ به فورتنایت اضافه شد. همچنین شایعاتی درباره حضور مستر چیف به گوش می‌رسد. با تیلنو همراه باشید.

بعد از انتشار سیزن پنجم چپتر دوم فورتنایت، شایعات مختلفی از اضافه شدن کریتوس به بازی پخش شد. شایعاتی که آنقدر زیاد شدند و قوت گرفتند، تا بیشتر افراد حتی قبل از ورود رسمی کریتوس به فورتنایت از این قضیه مطمئن شده بودند. بالاخره این شایعات به حقیقت پیوست و ست کامل کریتوس به بازی اضافه شد. ست جذاب و زیبایی که کریتوس را در جریان بازی God of War 4 به تصویر می کشد. بدون شک حضور کریتوس در بازی باعث خوشحالی افراد زیادی شد، هرچند بعضی‌ها را نیز حسابی کلافه و عصبانی کرد. خشونت همیشگی سری گاد آف وار، تکه پاره کردن اساطیر یونان و نورث توسط کریتوس و چهره سرد و خشن این کاراکتر شاید خیلی با تم جذاب و شاد فورتنایت هم‌خوانی نداشته باشد، اما مشکل اصلی عاشقان این کاراکتر، فورتنایت دنس‌های بامزه کریتوس است که به گفته طرفداران ابهت این شخصیت را نابود می‌کند. بهرحال باتوجه به اخبار منتشر شده بنظر می‌رسد کریتوس فقط تا دهم دسامبر (۲۰ آذر ماه)، در آیتم شاپ قابل خریداری است؛ پس اگر قصد تهیه ست این کاراکتر را دارید، باید کمی عجله کنید.

با دسترسی به کد‌های بازی توسط لیکرها، عکس‌هایی از ست مستر چیف در فورتنایت نیز لو رفت. عکس‌هایی که شایعات حضور مستر چیف در بازی را قوت می‌بخشد. به احتمال زیاد خیلی زود شاهد اضافه شدن Master Chief یکی از شناسنامه‌های کنسول‌های مایکروسافت، به لیست بلند و بالای کاراکترهای اضافه شده تا به امروز در فورتنایت خواهیم بود. اگر علاقه مندید تا تمام تغییرات فصل پنجم فورتنایت را نیز بدانید، می‌توانید به مقاله‌ی لینک شده مراجعه فرمایید.

فورتنایت

عکس‌های لو رفته توسط لیکرها، تجهیزات و چیز‌هایی از مستر چیف را به تصویر می کشد که برای طرفداران سری Halo و مستر چیف حسابی جذاب است. بدون‌شک اضافه شدن مستر چیف بعد از کریتوس به عنوان شخصیت انحصاری مایکروسافت در فورتنایت می‌تواند طرفداران مایکروسافت و ایکس باکس را نیز حسابی خوشحال کند. هرچند باتوجه به کیفیت پایین عکس‌هایی که لیکرها منتشر کرده‌اند، نمی‌توان درباره کیفیت طراحی بخش‌های متفاوت ست مستر چیف اظهار نظر کرد. اما با توجه به سابقه درخشان اپیک گیمز و فورتنایت در طراحی‌های جذاب، نمی‌توان نگرانی درباره این قضیه داشت. اضافه شدن مستر چیف و کریتوس می‌تواند نوید اضافه شدن کاراکتر‌های دیگر سونی و مایکروسافت را نیز در آینده بدهد. کاراکترهایی که می‌توانند به محبوبیت هرچه بیشتر فورتنایت و شناخته‌تر شدن بیشتر و بیشتر کاراکتر‌های مختلف کمک کنند. البته جذابیت مبارزه با شکل و شمایل این کاراکتر‌ها نیز قابل چشم پوشی نیست.

راستی، با توجه به پایان نسل هشتم اگر قصد خرید کنسول‌های نسل نهمی را دارید، با مراجعه به صفحه خرید ایکس باکس سری ایکس و خرید ایکس باکس سری اس، می‌توانید کنسول‌های نسل نهمی مایکروسافت و با مراجعه به صفحه خرید PS5، کنسول نسل نهمی سونی را از فروشگاه تیلنو تهیه فرمایید.

نظر شما درباره اضافه شدن این کاراکتر‌ها چیست؟ دوست دارید کدام کاراکتر به جمع کاراکتر‌های فورتنایت بپیوندد؟ نظرات خود را با تیم تیلنو در میان بگذارید.

منبع: Gamerant

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید