راهنمایی و آموزش, راهنمای بازی, راهنمای مراحل بازی

راهنمای ارتقای Village در LEGO Fortnite

Village در LEGO Fortnite

روستا یا همان Village در LEGO Fortnite حکم خانه شما را دارد که باید با جمع‌آوری منابع، ماجراجویی و تلاش برای ساختن سازه‌ها آن را بزرگ‌تر و هیجان انگیزتر کنید. حال در این میان یک سری نکات ریز وجود دارد که در صورت توجه کردن به آن‌ها می‌توانید روستا و خانه هیجان انگیزتری از همیشه داشته باشید.

آموزش تقویت روستا در بازی لگو فورتنایت

LEGO Fortnite که به عنوان بخشی از خود بازی فورتنایت در دسترس قرار گرفته، یک بازی سندباکس است که شباهت زیادی به ماینکرفت دارد. شما باید در این بخش تلاش خود را برای ساختن یک روستا به کار بگیرید و برای زنده ماندن تلاش کنید. اما مهم‌ترین سازه روستا که باید آن را درست کنید مرکز روستا یا همان Village Square است. شما با دسترسی به Village Square می‌توانید روستا خود را ارتقا دهید و آیتم‌های جدیدی برای درست کردن یاد بگیرید. علاوه بر این، ارتقا Village در LEGO Fortnite به شما اجازه می‌دهد ساکنین بیش‌تری در روستا خود داشته باشید. اما روند ارتقا مرکز روستا می‌تواند کمی پیچیده باشد و به همین بهانه می‌خواهیم شما را با برخی از جزئیات حیاتی آن آشنا کنیم.

چگونه Village را در لگو فورتنایت ارتقا دهیم؟

برای اینکه بتوانید Village در LEGO Fortnite را ارتقا دهید، باید به Village Square بروید و سپس با فشردن دکمه مربع با آن تعامل برقرار کنید. سپس دکمه R1 را فشار دهید تا وارد بخش دوم شوید. در این بخش بازی متریال‌های مورد نیاز برای ارتقا روستا را مشخص می‌کند و در همین حین، امتیازهایی که از انجام این کار دریافت می‌کنید را هم به نمایش می‌گذارد. ما در ادامه به لیست متریال‌های مورد نیاز برای ارتقا Village و پاداش‌هایی که هر یک در اختیارتان قرار می‌دهند می پردازیم.

سطح یا Level کارها و متریال مورد نیاز پاداش‌ها
سطح 1 از طریق منو Utility به ساخت Village Square بپردازید آزاد شدن Map Maker و آمدن Villagerها برای بازدید از روستا شما
سطح 2 15 واحد Wood و 15 واحد Granite امکان به خدمت گرفتن Villagerها و کار کشیدن از آن‌ها
سطح 3 20 واحد Granite و 10 واحد Plank امکان به خدمت گرفتن یک Villager جدید و آوردن هدیه برای شما
سطح 4 25 واحد Granite و 15 واحد Plank به همراه 10 واحد Knotroot امکان به خدمت گرفتن Villager برای کارهای جدید نظیر کشاورزی و غذا پختن
سطح 5 20 واحد Plank و 10 واحد Knotroot به همراه 15 واحد Marble امکان به خدمت گرفتن یک Villager جدید در حالی که Villagerهای قبلی قوی‌تر می‌شوند. همچنین امکان آمدن یک سری NPC خاص به روستا هم به وجود می‌آید
سطح 6 20 واحد Granite Slab و 20 واحد Knotroot امکان استفاده از Villagerها برای کارهای جدیدی نظیر ذوب کردن آهن و درست کردن پارچه (البته اگر ابزار مورد نیاز را داشته باشید)
سطح 7 20 واحد Marble Slab و 20 واحد Knotroot Rod Villagerها پاداش‌های جدیدی از جمله Recipeهای تازه برای شما می‌آورند
سطح 8 30 واحد Marble Slab و 10 واحد Rough Amber امکان به خدمت گرفتن یک Villager اضافی
سطح 9 15 واحد Obsidian و 15 واحد Flexwood به همراه 10 واحد Cut Ember Villagerها در حین ماجراجویی به مکان‌های جدیدی می‌روند و با خود منابع تازه‌ای می‌آورند
سطح 10 30 واحد Obsidian و 15 واحد Flexwood Rod و 20 واحد Cut Amber امکان به خدمت گرفتن یک Villager اضافی

چرا باید به ارتقا Village در LEGO Fortnite پرداخت؟

تقویت روستا در بخش لگو فورتنایت سه تا دلیل اصلی دارد: باز کردن Recipeها و Mechanical Unlock جدید به همراه امکان به خدمت گرفتن Villagerهای بیش‌تر. Recipeهای جدید به شما اجازه می‌دهند سازه‌ها و ساختمان‌های جدیدی بسازید و روستا هیجان‌انگیزتری داشته باشید. در دستی دیگر Mechanical Upgradeها باعث می‌شوند که بتوانید بیش‌تر از دوستان و هم‌روستایی‌های خود استفاده کنید. برای مثال شما می‌توانید از آن‌ها بخواهید که به جمع کردن منابع خاص بپردازند یا به همراه شما به دل طبیعت و ماجراجویی بزنند.

علاوه بر این ارتقا Village در LEGO Fortnite این امکان را به وجود می‌آورد که Villagerهای بیش‌تر در روستا شما سکونت داشته باشند. اگر هم با خرج 10 واحد چوب برای ایشان تخت خواب درست کنید، آن‌ها برای همیشه در روستا باقی خواهند ماند. بدین ترتیب شخصیت‌های جذاب دنیای فورتنایت مانند Burger Boss و Meowscles به شما سر می‌زنند و درخواست اقامت در روستا را می‌کنند. پس بهتر است همیشه حواس‌تان به سطح روستا باشد و آن‌ها را به صورت مستمر تقویت کنید.

نظر شما در مورد ارتقای Village در لگو فورتنایت چیست؟ نظرات خود را با تیم تیلنو و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: VG247

author-avatar

درباره ارحام ادبخواه

سلام، من ارحام هستم. زندگی من با سه کلمه گره خورده، ویدئو گیم، فوتبال و سینما. زندگی من بدون این سه تا بی معنی میشه و هویت خودشو از دست میده.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *