تروفی بازی, راهنمای بازی, راهنمایی و آموزش, عمومی

راهنمای تروفی بازی Marvel’s Avengers

بازی Marvel's Avengers

مدت‌ها بود که طرفداران کمیک‌های مارول منتظر یک بازی درخور و در حد و اندازه‌های نام این مجموعه بودند. حال با انتشار بازی Marvel’s Avengers و کسب نمرات نسبتا خوب آن، به نظر می‌رسد که این دسته از افراد به آرزویشان رسیده‌اند. در تیلنو تصمیم گرفتیم که راهنمای تروفی Marvel’s Avengers را آماده کنیم تا بتوانید این بازی را به راحتی پلات کنید.

پلاتینیوم

طلا- ۲ تروفی

نقره- ۷ تروفی

برنز- ۴۱ تروفی

شما می‌توانید تمام تروفی‌ها را در یک بار تجربه‌ی بازی به دست بیاورید و هر زمان که خواستید به سراغ گرفتن آن‌ها بروید.

Omega Level Accomplishment

برای به دست آوردن تروفی پلاتینیوم بازی Marvel’s Avengers شما باید تمام ۵۰ تروفی‌ حاضر در بازی را به دست بیاورید.

On The Mountaintop

با تمام قهرمان‌های بازی به لول ۱۵۰ برسید. سطح قدرت شما عددی است که در منوی اصلی بازی می‌توانید آن را ببینید. این عدد میانگین امتیاز تمام قطعاتی است که برای شخصیت‌هایتان دارید. برای رسیدن به لول ۱۵۰ تمامی تجهیزات و قطعاتی که برای قهرمانان انتخاب می‌کنید باید در همین سطح باشند.

New Girl Makes Good

برای به دست آوردن این تروفی شما باید MODOK و The Kree را شکست دهید و از بین ببرید. این تروفی با پیش‌روی در خط داستانی بازی، خود به خود به دست می‌آید.

Back In Business

برای به دست آوردن این تروفی شما باید تمام ابرقهرمانان حاضر در بازی را تا سطح ۲۵۰ آپگرید کنید تا میانگین قدرت کلی شما به این عدد برسد.

Group Effort

به سطح ۲۵ با هر فرقه برسید. پس از مدتی در بازی شما قابلیت تعامل با فروشنده‌های هر فرقه را به دست می‌آورید و می‌توانید ماموریت‌هایی را از آن‌ها دریافت کنید. اگر به صورت روزانه به دریافت و انجام این ماموریت‌ها بپردازید، به راحتی به سطح ۲۵ می‌رسید.

Gold Star Success

۱۰۰ ماموریت را از فروشنده‌ها دریافت و انجام دهید. در طول تجربه‌تان از بازی Marvel’s Avengers، شما در منطقه‌ی Chimera Helicarrier با فروشنده‌هایی از فرقه‌های مختلف رو به رو می‌شوید که معمولا ۱۰ ماموریت با خود به همراه دارند. برای به دست آوردن این تروفی شما باید چند روز زمان بگذارید و به انجام روزانه‌ی این ماموریت‌ها بپردازید.

To The Dark And Back Again

در بازی ۵۰ مرحله‌ی Hive را تکمیل کنید.

Holding It Down

۳۰ عدد از چالش‌های War Zone را در درجه‌ی چالش III و یا بالاتر انجام دهید. زمانی که می‌خواهید یک چالش War Zone را انجام دهید، درجه‌ی سختی را به III و یا بالاتر ببرید. پس از تکمیل ۳۰ چالش با درجه‌ی سختی ذکر شده، این تروفی را به دست می‌آورید.

Old Fashioned Beat Down

چالش HARM را در تمامی درجه‌های سختی انجام دهید. با پیش‌روی در داستان، شما به اتاق HARM دسترسی پیدا می‌کنید. در این اتاق شما باید ۵ چالشی که به ترتیب درجه‌ی سختی از آسان به سخت باز می‌شوند را انجام دهید.

Truly Elite

یک چالش Heroic Hive را با درجه‌ی Elite به اتمام برسانید

Super Hero Business

۱۰ ماموریت را از فروشنده‌ها دریافت کنید و به اتمام برسانید. کار سختی را در پیش ندارید و فقط ۱۰ ماموریت ساده را دریافت و در کمتر از چند ساعت آن‌ها را انجام دهید تا این تروفی را به دست ‌آورید.

Team Player

به سطح ۵ برای هر قهرمان برسید. برای به دست آوردن این تروفی، صرفا با هر شخصیت برای چند ساعت به تجربه‌ی بازی بپردازید. این شخصیت‌ها خود به خود و به سادگی به سطح ۵ می‌رسند و شما این تروفی را به دست می‌آورید.

Time To Shine

یک شخصیت را به لول ۵۰ برسانید و تمام مهارت‌های آن را آزاد کنید. با تجربه‌ی بازی به صورت عادی و پیش‌روی در داستان، شما به اندازه‌ی کافی Ability Point دریافت می‌کنید و می‌توانید یک شخصیت را به طور کامل آپگرید کنید.

Tentative Piece

۱۵ مرحله‌ی Villain Sector را به اتمام برسانید. این مراحل، از بخش Avengers Initiative قابل دریافت است و شما را در برابر موج‌های مختلفی از دشمنان قرار می‌دهد. ۱۵ بار این مراحل را انجام دهید و این تروفی را آزاد کنید.

Treasure Trove

۵۰ صندوق بزرگ را باز کنید. صندوق‌های بزرگ در مناطقی از نقشه مخفی هستند و برای به دست آوردن آن‌ها باید پازل‌هایی را حل کنید و کمی در محیط بازی به گشت و گذار بپردازید. با پیدا کردن ۵۰ صندوق در سراسر بازی این تروفی را آزاد می‌کنید.

Honeycomb Hideout

برای به دست آوردن این تروفی، باید ۵ مرحله‌ی Hive را به اتمام برسانید.

Former Glory

مراحل پشت سر هم Iconic Avengers را به اتمام برسانید. تمام مراحل و چالش‌هایی را که به کامل شدن Iconic Avengers کمک می‌کنند، انجام دهید. شما برای بررسی میزان پیشرفت خود می‌توانید در منوی اصلی بازی وارد قسمت Objectives شوید.

Clear Skies

سلسله مراحل A Global Offensive را به اتمام برسانید. تمام مراحل و چالش‌هایی را که به کامل شدن A Global Offensive کمک می‌کنند، انجام دهید. شما برای بررسی میزان پیشرفت خود می‌توانید در منوی اصلی بازی وارد قسمت Objectives شوید.

Rough And Tumble

به تعداد ۲۰ ضربه‌ی پشت سر هم (Combo) در مبارزه برسید. این تروفی بسیار آسان است و تنها با تجربه‌ی بازی در ساعات اولیه و بدون تلاش خاصی به دست می‌آید.

And That’s How It’s Done

۱۰ نفر را با استفاده از ضربه‌ی ویژه‌ی یکی از شخصیت‌ها از بین ببرید. این تروفی با استفاده از قابلیت Thunderclap شخصیت هالک به دست می‌آید و بسیار آسان است.

Trying On Perfection

یک مرحله از بازی را با امتیاز ۱۰۰٪ و بدون کشته شدن شخصیت‌های همراهتان تکمیل کنید. برای کامل انجام دادن هر مرحله، شما باید قوانین آن مرحله را به درستی انجام دهید. پس از انجام این کار شما این تروفی را به دست می‌آورید.

Seeing Stars

یک مرحله و یا آبجکتیو را به صورت پنج ستاره و بدون ضربه خوردن هیچ‌کدام از شخصیت‌های همراه تکمیل کنید.

The Best Around

یک مرحله و چالش War Zone را به صورت ۱۰۰٪ و بر روی درجه‌ی چالش IV انجام دهید. به موارد مورد نیاز برای کامل کردن مرحله دقت کنید و درجه‌ی سختی را بر روی IV قرار دهید. پس از تکمیل این مرحله شما تروفی را به دست می‌آورید.

More Important Things To Do

هر نوع مرحله‌ای را، با تایم زیر ۳ دقیقه به اتمام برسانید. برای راحت انجام دادن این کار، یک مرحله‌ی فرعی بسیار آسان را انتخاب کنید و به تکمیل کردن آن بپردازید.

The Best Defense

هر ۲۰ نوع از دشمنان حاضر در بازی Marvel’s Avengers را شکست دهید. این تروفی بسیار آسان است و پس از چند ساعت به دست می‌آید.

Prized Collection

یک ست کامل از کتاب‌های کامیک را به دست بیاورید. این مورد یکی دیگر از تروفی‌های بسیار آسان بازی است. زمانی که برای اولین بار کنترل شخصیت Kamala Khan را به دست می‌گیرید، باید کتاب‌های کامیک بوک را جمع آوری کنید تا بتوانید به منطقه‌ی بعدی بروید. پس از انجام این کار تروفی به دست می‌آید.

Information Overload

۵۰ مورد از فایل‌های اطلاعاتی درون بازی را پیدا کنید. این تروفی با کمی گشت و گذار در محیط و سرک کشیدن به مناطق فرعی به راحتی به دست می‌آید.

Wanting For Nothing

۵۰۰ مورد از تجهیزات مختلف را به دست آورید. این مورد کمی زمان بر است اما به راحتی به دست می‌آید. تنها کاری که در حین تجربه‌ی بازی نیاز دارید، این است که تا حد امکان لوت‌های مختلفی را جمع آوری کنید و به دنبال صندوقچه‌های پخش شده در نقشه‌ی باشید.

Odds And Ends

سه عدد آرتیفکت را در بازی پیدا کنید. این مورد تا اواسط بخش داستانی مقداری کمیاب است. اما در طول تجربه‌ی داستانی‌تان و بخصوص بعد از میانه‌ی داستان می‌توانید این تعداد آرتیفکت را پیدا کنید.

Savior Of The People

صد نفر از زندانی‌های AIM را نجات دهید. در طول تجربه‌تان از بازی و به خصوص مراحلی که اجازه‌ی گشت و گذار در محیط را به شما می‌دهند، به علامت سوال‌هایی در نقشه بر می‌خورید که به شما ماموریت‌های فرعی می‌دهند. انجام مراحلی که برای آزاد کردن مردم زندانی است باعث می‌شود که شما این تروفی را به دست بیاورید.

Become Legend

تمام تجهیزات افسانه‌ای را برای یکی از شخصیت‌ها پیدا و آن‌ها را Equip کنید. برای گرفتن این تروفی شما باید تا پایان بازی پیش بروید و همزمان به جستجو برای پیدا کردن تجهیزاتی با سطح افسانه‌ای باشید. پس از به دست‌آوردن تمام تجهیزات برای یک شخصیت، آن‌ها را Equip کنید تا این تروفی را به دست آورید.

Fundamentally Flawless

۵۰ دشمن را با استفاده از قابلیت‌های ویژه از بین ببرید. در طول تجربه‌تان می‌توانید به راحتی با استفاده از قابلیت‌های ویژه‌ی هر شخصیت، تعداد دشمنان از بین رفته با استفاده از این قابلیت‌ها را بالاتر ببرید و هرگاه این تعداد به ۵۰ نفر رسید، تروفی را به دست می‌آورید.

Muahahahahaha!

یک آرتیفکت بزرگ را به طور کامل آپگرید کنید. شما برای آپگرید این آرتیفکت‌ها باید از Polychoron استفاده کنید. زمانی که با استفاده از Polychoron آرتیفکت را ارتقا دادید این تروفی را به دست می‌آورید.

Investing In The Future

یکی تجهیزات‌هایتان را تا بالاترین سطح آپگرید کنید. تنها کاری که برای به دست آوردن این تروفی لازم دارید، جمع آوری ‌Material لازم برای آپگرید تجهیزات و سه بار متوالی انجام دادن این کار است. پس از سه با ارتقا یافتن این وسیله، تروفی را به دست می‌آورید.

Shopping Spree

یک آیتم را از دو فروشنده در فرقه‌های مختلف خریداری کنید.

Breaking And Entering

برای به دست آوردن این تروفی، شما باید وارد ۳۰ انبار مختلفی که در نقشه حضور دارند شوید.

A Surprise Every Time

۱۰۰ جعبه‌ی بزرگ (Strongboxes) را باز کنید.

Golden Ticket

وارد بالکن VIP شوید. این تروفی با پیش‌روی در داستان بازی به دست می‌آید.

The Adventure Begins

از دست نیرو‌های AIM در شهر نیوجرسی فرار کنید. این تروفی با پیش‌روی در داستان به دست می‌آید.

Lost But Not Forgotten

مکان اصلی Chimera را پیدا کنید. این تروفی با پیش‌روی در داستان بازی به دست می‌آید.

A Little Bit Broken

بروس بنر (Hulk) را به عنوان شخصیت قابل بازی آزاد کنید. این تروفی با پیش‌روی در داستان بازی به دست می‌آید.

From The Ashes

پروتکل‌های SHIELD را بازیابی کنید. این تروفی با پیش‌روی در داستان بازی به دست می‌آید.

No Suit No Problem

تونی استارک (Iron Man) را به عنوان شخصیت قابل بازی آزاد کنید. این تروفی با پیش‌روی در داستان بازی به دست می‌آید.

Patent Violation

راکتور AIM را نابود کنید. این تروفی با پیش‌روی در داستان بازی به دست می‌آید.

Gone To Ground

منطقه‌ی Ant Hill را پیدا کنید. این تروفی با پیش‌روی در داستان بازی به دست می‌آید.

Itsy Bitsy

بلک ویدو را به عنوان شخصیت قابل بازی آزاد کنید. این تروفی با پیش‌روی در داستان بازی به دست می‌آید.

A Novel Way To Travel

غیر انسان‌ها را در آزمایشگاه نجات دهید. این تروفی با پیش‌روی در داستان بازی به دست می‌آید.

Thunderous Applause

اجازه‌ی برخورد هلیکوپتر به شهر نیویورک سیتی را ندهید. این تروفی با پیش‌روی در داستان بازی به دست می‌آید.

Unparalleled View

به ایستگاه فضایی AIM برسید. این تروفی با پیش‌روی در داستان بازی به دست می‌آید.

Welcome Back Old Friend

کاپیتان آمریکا را نجات دهید. این تروفی با پیش‌روی در داستان بازی به دست می‌آید.

!Avengers Assemble

تمام شخصیت‌های انتقام جویان را به عنوان شخصیت قابل بازی به دست بیاورید. این تروفی با پیش‌روی در داستان بازی به دست می‌آید.

اگر به خرید بازی Marvel’s Avengers علاقه‌مند هستید، می‌توانید این بازی را با قیمت مناسب از فروشگاه تیلنو تهیه کنید و به ماجراجویی در قالب انتقام جویان بپردازید.

آیا شما تروفی پلاتینیوم بازی Marvel’s Avengers را به دست آورده‌اید؟ نظراتتان را با تیلنو به اشتراک بگذارید.

منبع: وبسایت Pushsquare

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *