اخبار و رویدادها, بازی

تاریخ عرضه بازی Mass Effect Legendary Edition با انتشار تریلری مشخص شد

بازی Mass Effect Legendary Edition

بالاخره استودیو بایوور (Bioware) با انتشار تریلری، تاریخ عرضه ریمستر سه گانه مس افکت با نام بازی Mass Effect Legendary Edition را مشخص کرد. جمعه ۲۴ اردیبهشت، منتظر همراه شدن با کاپیتان شپرد و ماجراجویی در کهکشان باشید.

بعد از انتشار نسخه اول سری بازی مس افکت و همراه شدن گیمر‌ها در سفر به کهکشان با کاپیتان شپرد دوست‌داشتنی، محبوبیت بی‌نظیری برای این سری رقم خورد. گیم پلی تاکتیکی و داستان جذاب بازی، هرکسی را محو خود می‌کرد. بد از فروش خیلی ‌خوب نسخه اول، ساخت نسخه بعدی این سری اجتناب ناپذیر بود. بایوور با نسخه دوم قدمی محکم برداشت و محبوبیت این سری بازی را دو چندان کرد. همراه شدن دوباره با کاپیتان شپرد و شرکت در مبارزات با موجودات مختلف در فضا، تجربه‌ای نبود ک بتوان به این سادگی‌ها از کنارش عبور کرد. محبوبیت این سری روز به روز بیشتر می‌شد و گیمر‌ها از سرتاسر جهان، خواهان انتشار نسخه بعدی این سری بازی بودند. با ریسکی بزرگ نسخه سوم نیز در سال منتشر شد و این بار نیز از آزمونی سخت، سربلند بیرون آمد. طرفداران با حال و هوای جدید سری بازی مس افکت حسابی ارتباط برقرار کردند و نسخه سوم نیز از همه لحاظ پیروزی دیگری به شمار می‌رفت. حال نوبت به اندرومدا رسید تا مس افکت را در نسل هشتم حاضر کند. مس افکت اندروندا با انتشار خود از سوی منتقدین نمرات خوبی دریافت نکرد و کاربران نیز نظرات ضدو نقیضی درباره آن منتشر می‌کردند. اندرومدا تا چندین سال سری بازی Mass Effect را درگیر شوک بزرگی کرد و تا مدت‌ها خبری از این سری بازی نبود. در آبان‌ماه بود که بازی Mass Effect Legendary Edition معرفی شد. سه گانه محبوب بایوور حالا با شکل و شمایلی جدید در نسل هشتم ظاهر خواهد شد.

در ادامه می‌توانید جدیدترین تریلر بازی Mass Effect Legendary Edition را مشاهده کنید.

با انتشار تریلر ریمستر سه گانه مس افکت، این سری بازی محبوب از یک کما طولانی خارج شد. در مراسم گیم اواردز ۲۰۲۰ بود که شاهد اولین پیش نمایش از بازی Mass Effect جدید بودیم و این سری دوباره روی زبان‌ها افتاد. با عرضه هرچه سریع‌تر بازی Mass Effect Legendary Edition، فرصت خوبی بود تا گیمر‌های قدیمی با این سری آشتی کنند و گیمر‌های جدید نیز سری به دنیای جذاب آن بزنند. روز گذشته بایوور با انتشار تریلری احساسی و آرامش‌بخش، تاریخ عرضه ریمستر سه گانه مس افکت را مشخص کرد و از بعضی ویژگی‌های آن پرده برداشت. بنابر تریلر بالا، بازی مس افکت لجندری ادیشن در تاریخ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ در درسترس کاربران قرار خواهد گرفت. با توجه به تریلر منتشر شده بایوور تنها به بهبود کیفیت بصری بازی راضی نشده و شاهد تغییرات گسترده‌ای هستیم.

  •  این نسخه دارای سه گانه ی این سری به همراه بیشتر از ۴۰ بسته الحاقی منتشر شده است.
  •  بهبود جلوه های بازی نظیر سایه‌ها، مدل ها، بافت‌ها و…
  •  پشتیبانی از رزولوشن 4K و قابلیت HDR، اجرا با نرخ فریم ۶۰ در PS5 و PS4 PRO
  •  بهبود گیم پلی بازی
  •  اضافه شدن ویژگی های بیشتر نظیر مدل موهای جدید و… به بخش شخصی‌سازی
  •  تغییرات اساسی در نسخه اول؛ نظیر تغییر منو، بهبود دوربین و نشانه‌گیری و…
  •  بیشتر از ۱۶ ویژگی دیگر نظیر افزایش هوش مصنوعی دشمنان، بالانس شدن اسلحه‌های بازی، بهبود جلوه‌های صوتی، دوربین‌ها و..

با توجه به اطلاعات بالا، بنظر می‌رسد بایوور قصد ارائه ریمستر خیلی‌خوبی را دارد و بازی حال و هوای نسل هشتم را زنده خواهد کرد. باید منتظر ماند و دید وعده‌های این استودیو بازی‌سازی عملی می‌شود و شاهد یک ریمستر درست و حسابی خواهیم یود یا خیر. بدون‌شک ارائه ریمستر قبل از انتشار نسخه بعدی این سری، علاوه‌بر یادآوری خاطرات خوب گذشته به طرفداران قدیمی، بخش عظیمی از طرفداران جدید را نیز به سمت این بازی جذب خواهد کرد.

نظر شما درباره سری بازی Mass Effect چیست؟ بنظر شما بازی Mass Effect Legendary Edition می‌تواند تجربه خوبی را ارائه دهد؟ نظرات خود را با تیم تیلنو و کاربران آن به اشتراک بگذارید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید