راهنمایی و آموزش, بازی, راهنمای بازی

چگونه در بازی Naraka Bladepoint حملات را Block کنیم؟

راهنمای بازی Naraka Bladepoint

Naraka: Bladepoint عنوانی متفاوت در سبک محبوب Battle Royale است، که بر روی مبارزه با سلاح سرد و حرکات رزمی تمرکز دارد. یاد گرفتن سیستم مبارزات بازی زمان زیادی خواهد برد، و با اینکه بسیار لذت بخش است، قابلیت Block کردن حملات دشمنان برای بازیکن وجود ندارد. در بازی قابلیت دفاع حملات دشمن را ندارید، اما می‌‎توانید حملات را Parry کنید. Parry کردن این فرصت را به شما می‌‎دهد تا قبل حرکت بعدی دشمن به او حمله کنید. در واقع این کار، مانند دفاع عمل می‎‌کند، البته که عادت کردن به این مکانیزم ممکن است مدتی طول بکشد، و در این مسیر باید چند نکته مهم را نیز در نظر بگیرید. با ما و این راهنمای بازی Naraka Bladepoint همراه باشید.

نحوه دفاع در برابر حمله دشمنان با استفاده از Parry در Naraka Bladepoint

چگونه در بازی Naraka Bladepoint حملات را Block کنیم؟

نباید فراموش کنید که قادر به Parry حملات در استایل‎‌های متفاوت نیستید، به جز زمانی که حمله دشمن از نوع Blue Focus باشد. درحالی که تا حدودی پیچیده به نظر می‌‎رسد اما بهتر است هنگام Parry کردن نکات زیر را در نظر داشته باشید:

  • حملات معمولی را فقط می‌توان با حملات معمولی دفع کرد
  • حملات Blue Focus را فقط با Blue Focus می‌توانید دفع کنید.
  • ضدحمله‌ها حملات Blue Focus را به طور کامل دفع می‌کنند.

بلاک کردن حملات Blue Focus در Naraka Bladepoint

چگونه در بازی Naraka Bladepoint حملات را Block کنیم؟

در دومین بخش از مقاله‌های راهنمای بازی Naraka Bladepoint به شما بلاک کردن این اثر را آموزش می‌دهیم. برای بلاک حملات با استفاده از ضدحمله، باید منتظر بمانید تا حریف شما یک حمله Blue Focus اجرا کند. اکثر کمبوهایی که با شمشیر اجرا می‎شوند در پایان ضربه سوم با حالت Blue Focus به اتمام می‎رسند، و شمشیرهای بزرگ نیز در پایان حمله دوم به این حالت خواهند رسید.

پس از اجرای حمله Blue Focus، هاله‌‎ای آبی رنگ دور به شخصیت ایجاد می‌‎شود. برای ضدحمله، باید همزمان دکمه‎‌های مورد نظر را با توجه به نوع کنترلر فشار دهید:

  • موس و کیبورد: کلیدهای چپ و راست موس
  • کنترلر Xbox: دکمه‌‎های RB و LB
  • کنترلر PlayStation: دکمه‎‌های R1 و L1

Hero بازیکن نیز هاله‎‌ای قرمز رنگ دارد و می‌‎تواند با حمله‌‎ای که باعث Parry و خلع سلاح شدن دشمن می‎‌شود مقابله کند. دقت داشته باشید که با اینکه ضدحمله، دفاع کردن نیست، اما برای چند لحظه دشمن نمی‎‌تواند به شما حمله کند، این استراتژی به شما کمک می‌‎کند تا روند مبارزه را به سود خود تغییر دهید.

چگونه با Counterattackهای پشت سر هم مقابله کنیم

چگونه در بازی Naraka Bladepoint حملات را Block کنیم؟

بعد از اینکه به نحوه بلاک با Counterattack مسلط شدید، شاید از این تکنیک زیاد استفاده کنید. به خودی خود این کار مشکلی ایجاد نمی‌‎کند، اما بازیکنانی که با Glyphهای قدرتمند به این کار مشغول می‎‌شوند، بازی را به شدت آزار دهنده می‎‌کنند. از آنجایی که Counterattackها تنها با حملات Blue Focus انجام می‌‎شوند، باید از حملات معمولی استفاده کنید. درحالی که غیرممکن به نظر می‌‎رسد اما می‌‎توانید بسته به سلاح مورد استفاده، قبل از ضربه دوم یا سوم کمبو را پایان دهید.

برای جلوگیری از حمله Blue Focus، باید مراحل زیر را دنبال کنید:

  • کمبو را شروع کنید
  • قبل از ضربه دوم یا سوم، به سمت دلخواه جاخالی (Dodge) دهید
  • دوباره حمله را آغاز کنید

هرباری که جاخالی دهید کمبو شما Reset می‌شود، با این روش می‌توانید از شر Spammerهای Counterattack خلاص شوید.

این اثر درحال حاضر برای پلتفرم‌‎های PC، Xbox One و Xbox Series X|S عرضه شده و در دسترس دارندگان سرویس GamePass نیز قرار دارد. در بخش کامنت‌ها به ما بگویید در قسمت‌های بعدی راهنمای بازی Naraka Bladepoint چه اطلاعاتی را قرار دهیم.

منبع: Gamerant

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *