اخبار و رویدادها, بازی

آگهی استخدام استودیو Naughty Dog برای اثری جدید

بازی The Last of Us 2

لیست کاری گسترده‌ای توسط نیل دراکمن، کارگردان بازی The Last of Us 2 منتشر شده است که در این فهرست نام مشاغلی مانند انیماتور گیمپلی، تهیه کننده، طراح بازی و … به چشم می‌خورد. با تیلنو همراه باشید.

نیل دراکمن، در توییتر خود از پروژه‌ای جدید خبر داد و تعدادی فرصت‌های شغلی جدید را برای استودیو دسته بندی کرد. دراکمن در توییتر، خبر از این فهرست شغلی گسترده داد و نوشت:

برای کار روی این پروژه به ما بپیوندید! ما روی پروژه‌ی خیلی جالبی کار می‌کنیم!

و از یک اموجی Sealed Lips در نوشته خود استفاده کرد. این اموجی معمولا زمانی استفاده می‌شود که فردی اطلاعات مهمی دارد ولی نمی‌تواند آن را با دیگران به اشتراک بگذارد.

کارگردان بازی The Last of Us 2 جزییات بیشتری از این پروژه را به اشتراک نگذاشت و این فهرست شغلی دارای مشاغل خیلی متنوعی است و ما چیز بیشتری از این لیست متوجه نمی‌شویم. در این فهرست یک طراح محیطی تک نفره وجود دارد که با توجه به آن می‌توان نتیجه گرفت که این فهرست، برای اسپین آف سری Factions نیست؛ ناتی داگ زمانی‌ که بخش چند نفره را بازی The Last of Us 2 معرفی کرد، این بخش را حدف شد. این فهرست شغلی دارای جایگاه‌های متنوعی شامل  ویراستاری، هنر، انیمیشن، تولید، تضمین کیفیت، برنامه نویسی و… است. برخی از این موقعیت‌های شغلی موقتی به شمار می‌روند اما اکثر آن‌ها دائمی به نظر می‌رسند.

اگر تاکنون موفق به تجربه بازی تحسین شده ناتی داگ نشده‌اید، می‌توانید برای خرید بازی The Last of Us 2 برای PS4 با بهترین قیمت به وب‌سایت فروشگاهی تیلنو مراجعه کنید.

بازی The Last of Us 2

در این‌جا تعدادی از موقعیت‌های شغلی که در پست توییتری ناتی داگ به اشتراک گذاشته شده بود، آورده شده است.

  • انیماتور گیمپلی
  • طراخ مفهومی کاراکتر
  • طراح نورگردازی سینمایی
  • ویراستار فیلم
  • طراح بازی
  • تستر کیفیت
  • تهیه کننده
  • دستیار تولید
  • UI Scripter

در هفته گذشته، تبلیغات به پروژه‌ای اشاره داشتند که هنوز به طور رسمی از آن پرده‌برداری نشده است و بسیاری تصور کردند که این پروژه می‌تواند بخش چند نفره بازی The Last of Us 2 باشد. حالا این‌طور که به نظر می‌آید، این تصور اشتباه بوده است. این تبلیغات برای تیم جدید ریچارد کمبیر و وینیت آگاروال بودند که هر دو از طراحان اصلی بازی The Last of Us 2، به شمار می‌روند. کمبیر به کارگردانی بازی و کارگردانی مشترک بازی ترفیع شغلی گرفته است و اگر به لیست شغلی ناتی داگ توجه کرده باشید، باید متوجه شده باشید که آن‌ها برای ساخت تیمی زیر نظر آگاروال و کمبیر، به دنبال نیرو می‌گردند.

اگر اخباری درباره آن‌چه دراکمن و ناتی داگ روی آن کار می‌کنند، منتشر شود، ما شما را در جریان این اخبار قرار خواهیم داد. تا آن موقع، چیزی بیشتر از حدس و گمان وجود ندارد و تا زمانی‌ که خود نیل دراکمن و ناتی داگ درباره این پروژه به صورت رسمی صحبت نکنند، نمی‌توان به طور قطعی نظری داد.

بازی The Last of Us 2، دارای جزییات بی‌نظیری است که نشان از دقت و طراحی دقیق این بازی دارد. در مطلبی و در بلاگ تیلنو، به معرفی تمام ایستراگ های بازی The Last of Us 2 پرداخته‌ایم.

به نظر شما این پروژه مربوط به کدام بازی می‌شود؟ آیا ناتی داگ و نیل دراکمن می‌توانند به خلق بازی‌های شاهکار خود ادامه دهند؟ لطفا نظرات خود را با تیلنو به اشتراک بگذارید.

منبع: Gamesradar.com

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید