اخبار و رویدادها

ورود بازی NBA 2K21 به نسل نهم

بهترین بازی های ایکس باکس سری ایکس

با عرضه‌ی رسمی کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس و پلی استیشن 5 به بازار، بسیاری از بازی‌هایی که برای نسل هشتم منتشر شدند خالا برای این کنسول‌ها و نسل نهم هم با تغییرات و بهبودهایی، عرضه می‌شوند که بازی NBA 2K21 نیز شامل این قضیه می‌شود. برای اطلاع از این تغییرات و پیشرفت‌ها با تیلنو همراه باشید.

تغییرات بازی NBA 2K21

بازی NBA 2K21 قرار است وارد نسل جدید بشود. نقشه‌ی شهر این بازی برای نسل بعد گسترش پبدا می‌کند و آسمان‌خراش‌ها و میادین به آن اضافه می‌شوند. این موضوع هم‌چنین چهار بخش متنوع را در بر می‌گیرد و توسط چهار رقیب کنترل می‌شوند که شامل Rookivile و Event Center می‌شوند.

با یک گردش دور شهر، شما می‌توانید Garage Hoops را پیدا کنید و اگر بازیکنی دیگر اتفاقا بازی شما را ببیند می‌تواند به زمین بازی قدم بگذارد و با شما به شوت کردن بپردازد. از آن‌جا شما قابلیت لانچ سریع برای ورود به حالت‌های یک در برابر یک، دو در برابر دو، سه در برابر سه، HORSE و انواع دیگری از این بازی‌ها را دارید.

شهر با مراحل و اهدافی همراه است که NPCها آن‌ها را به شما می‌دهند. یک سری از بازی‌های سه در برابر سه و تک نفره اولین مواردی هستند که شما را در انبارهایی که در هر منطقه پیدا می‌شوند، به چالش می‌کشند. دیگر زمین‌هایی هم مانند Fire Ball و Special courts نیز وجود دارند.

پوشاک و Aparrel Store ها

بازی NBA 2K21

بازی NBA 2K21 هم‌چنین Apparel Storeهایی را دارد که طیف گسترده‌ای از مناطق را در بر می‌گیرند. برندهایی مانند نایکی، جردن، آدیداس، پوما و بسیاری دیگر در شهر یافت می‌شوند. بازگشت Affiliations به شما رقابت‌های عمیقی را پیشنهاد می‌کند که چهار مورد North Side Knights، South City Vipers، Beasts Of The East و Wstern Wildcats را شامل می‌شود. هر کدام منطقه خصوصی خود و مجموعه‌ای از زمین‌ها را در شهر دارا هستند. اگر می‌خواهید وارد یکی از این چهار جناح رقیب در شهر شوید کافی است در چند بازی در Rookievile پیروز شوید و به Pro تبدیل شوید.

اگر در Affiliation انتخابی خود قرار نگرفتید، می‌توانید همیشه به سالن شهری Affiliation مورد نظر خود بروید و درخواست انتقال به آن را بدهید. شهر بازی دارای Mayorهایی است که می‌توانند لیستی انتخابی از موسیقی را بسازند که تنها در منطقه مربوطه خود پخش می‌شوند. مراحل و رویدادهایی نیز وجود دارند که در آن‌ها Mayorها در صورت پیروزی تیمشان قابلیت طراحی زمین‌هایی را دارند که به منطقه‌شان شبیه است.

بازی 2K21 برای کنسول‌های نسل نهمی پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس و اس، به ترتیب در روزهای 10 و 12 نوامبر منتشر می‌شود. این بازی هم‌اکنون برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان در دسترس است.

با نزدیک شدن به نسل نهم، در تیلنو ما در حال تلاشیم تا برای شما اخبار و تغییرات بازی‌ها برای ورود به این نسل را برای شما پوشش دهیم. برای مثال ما در مقاله‌ای جداگانه در مورد تاریخ عرضه بازی FIFA 21 برای PS5 توضیحاتی داده‌ایم.

شما طرفدار این مجموعه بازی هستید؟ نظر شما در مورد این به‌روز رسانی‌ها و پیشرفت‌های بازی‌ها برای نسل بعدی چیست؟ لطفا نظرات خود را با ما در تیلنو به اشتراک بگذارید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *