راهنمای بازی, راهنمایی و آموزش

بهترین Loadout ها در بازی کال آو دیوتی وارزون (بخش اول)

بهترین Loadout ها در بازی کال آو دیوتی وارزون

می‌خواهید بهترین Loadoutهای بازی Call of Duty Warzone را بشناسید؟ در به روز رسانی جدید این بازی، شما می‌توانید در نقشه Verdansk 84 چالش‌ها مختلفی را تجربه کنید و به همین دلیل به تجهیزات خوب نیاز خواهید داشت. ما در این مقاله سعی کرده‌ایم که بهترین لود اوت‌های بازی کال آو دیوتی وارزون را به شما معرفی کنیم. در ادامه با تیلنو همراه باشید.

شما در بازی وارزون می‌توانید از خلاقیت خودتان استفاده کنید و تجهیزات مناسب را در اختیار بگیرید و با توجه به نیازتان از آن‌ها استفاده کنید. با این حال اگر می‌خواهید تجهیزاتی کاملا بهینه را در اختیار داشته باشید تا از آن‌ها بهترین نتیجه را بگیرید، این مقاله به شما کمک زیادی خواهد کرد. در ادامه لیست بهترین Loadout های بازی وارزون را خواهید دید.

 

GRAU 5.56 و MP5 (MW)

بهترین Loadout ها در بازی کال آو دیوتی وارزونGrau 5.56

Muzzle: Monolithic Suppressor

Barrel: Tempus 26.4″ Archangel

Underbarrel: Commando Foregrip

Ammunition: 60 Round Mags

Perk: Fully Loaded

 

نکته قابل توجه سلاح Grau 5.56 وزن سبک آن است که دقت بالای سلاح را به دنبال دارد، به همین دلیل هم از آن در لیست بهترین Loadout ها در بازی کال آو دیوتی وارزون نام برده‌ایم. با این که این سلاح بیشتر برای فواصل نزدیک به کار می‌رود، اما می‌توانید تا حد قابل قبولی آن را برای فواصل دور نیز به کار ببرید.

 

MP5 (Modern Warfare)

Barrel: Monolithic Integral Suppressor

Laser: 5mW Laser

Stock: FTAC Collapsible

Underbarrel: Merc Foregrip

Ammunition: 45 Round Mags

 

سلاح MP5 مدل Modern Warfare هنوز هم از اسلحه‌های قدرتمند بازی به حساب می‌آید. این سلاح قدرت مانور خوبی دارد و می‌توانید به راحتی آن را کنترل کنید. این سلاح برای از پا در آوردن یک گروه کوچک در بازی وارزون کافی است. شما می‌توانید بدون مشکل در حین دویدن از MP5 استفاده کنید.

 

CR-56 AMAX و MP5 (CW)

بهترین Loadout ها در بازی کال آو دیوتی وارزونCR-56 AMAX

Muzzle: Monolithic Suppressor

Barrel: XRK Zodiac S440

Optic: VLK 3.0x Optic

Underbarrel: Commando Foregrip

Ammunition: 45 Round Mags

 

با این که اخیرا قدرت سلاح CR-56 AMAX در بازی وارزون کاهش پیدا کرده است، اما هنوز هم ارزش استفاده را دارد و می‌توان آن را در لیست بهترین Loadout ها در بازی کال آو دیوتی وارزون قرار داد. اگر بیشتر در فواصلی نه چندان دور درگیری را شروع می‌کنید، پیشنهاد می‌کنیم که از این سلاح استفاده کنید. این اسلحه کاملا اتوماتیک بوده و قدرت آسیب آن از سلاح M4A1 نیز بیشتر است. برای به دست آوردن این سلاح باید در 10 مسابقه مختلف با Assault Rifle، سه بار Gunbutt Kill انجام دهید. برای انجام Gunbutt Kill کافی است با استفاده از اسلحه‌تان به دشمن ضربه بزنید و او را بکشید. مطمئن باشید به دست آوردن این سلاح به زحمت‌اش می‌ارزد.
MP5 (Cold War)

Muzzle: Agency Suppressor

Barrel: 9.5″ Task Force

Stock: Raider Stock

Underbarrel: Field Agent Grip

Ammunition: STANAG 50 Rnd Drum

 

در حقیقت می‌توان MP5 را یکی از بهترین SMGها در بازی وارزون دانست. محبوبیت این سلاح به دلیل لگد کم و نرخ آتش فوق‌العاده آن است. MP5 از سایر سلاح‌ها مانند MAC-10 و AK-74u کاربردی‌تر است و یکی از مهم‌ترین سلاح‌های بازی وارزون محسوب می‌شود.

 

در تیلنو بخوانید:

بازی Call of Duty: Warzone: تغییرات Verdansk 84

معرفی بهترین اسلحه های کال آف دیوتی وارزون (Warzone)

راهنمای وارزون: چگونه در مبارزات نزدیک موفق شویم؟

 

AK-47 (CW) & KAR98K

بهترین Loadout ها در بازی کال آو دیوتی وارزونAK-47 (Cold War)

Muzzle: GRU Suppressor

Barrel: 20″ Spetsnaz RPK Barrel

Laser: Tiger Team Spotlight

Stock: KGB Skeletal Stock

Ammunition: 45 Rnd

 

سلاح AK-47 در اکثر فواصل برای شما کاربردی است و عملکرد خیره کننده‌ای دارد. این سلاح اخیرا در بازی وارزون قوی‌تر شده و همین مورد کاربران را تشویق کرده که از آن در Loadoutشان استفاده کنند. در نتیجه ما هم AK-47 را به شما پیشنهاد می‌کنیم. شما با استفاده از این اسلحه در کنار سلاح‌هایی از نوع Sniper یا Marksman می‌توانید بهترین نتیجه را بگیرید. پس انتخاب Kar98k برای همراهی AK-47 انتخابی منطقی است.

 

Kar98k

Muzzle: Monolithic Suppressor

Barrel: Singuard Custom 27.6″

Laser: Tac Laser

Optic: Sniper Scope

Stock: FTAC Sport Comb

 

سلاح Kar98k بهترین اسلحه از نوع Marksman در بازی وارزون است و در نتیجه انتخابی خوب در لیست بهترین Loadout ها در بازی کال آو دیوتی وارزون محسوب می‌شود. این سلاح برای هدف قرار دادن دشمن از فاصله دور کاملا قابل اطمینان است. این ترکیب سلاح‌ها موجب می‌شود که شما با سرعت بیشتری بتوانید دشمنان‌تان را هدف بگیرید (ADS را بهبود می‌دهد). در نتیجه وقتی دشمن را مشاهده کردید می‌توانید به سرعت هرچه بیشتر او را پا در آورید. سلاح Sniper Scope هم گزینه‌ی مناسبی است اما اگر می‌خواهید مکان‌تان لو نرود بهتر است به جای آن از Cronen C480 Pro استفاده کنید.

 

KRIG 6 & BULLFROG

بهترین Loadout ها در بازی کال آو دیوتی وارزونKrig 6

Muzzle: Agency Suppressor

Barrel: 19.7″ Ranger

Optic: SUSAT Multizoom

Underbarrel: Field Agent Grip

Ammunition: STANAG 60 Rnd

 

اگر به دنبال سلاحی از نوع AR هستید که لگد کم و دقت بالایی داشته باشد، Krig 6 شما را ناامید نمی‌کند. شما می‌توانید در محیط بازی وارزون Blueprintهایی برای این سلاح پیدا کنید. با این حال این سلاح ارزش این را دارد که در Loadout خود قرارش دهید. متاسفانه این سلاح کمی در حرکت دردسر ساز است، پس یادتان باشد که قبل از درگیری یک سنگر خوب پیدا کنید.

 

Bullfrog

Muzzle: GRU Suppressor

Barrel: 7.4″ Task Force

Optic: Millstop Reflex

Stock: KGB Skeletal Stock

Ammunition: 65 Rnd

 

انتخاب سلاح Bullfrog شاید برای‌تان کمی عجیب به نظر برسد، اما این اسلحه در چند فصل اخیر توانسته ارزش‌هایش را در ترکیب با سلاح‌هایی از نوع Sniper یا Assault Rifle نشان دهد. جالب است بدانید که این سلاح نسبت به MP5 دقت و قدرت کشندگی بالاتری دارد و همچنین در هنگام حرکت نیز مطمئن‌تر است. پس بدون تردید باید به Bullfrog در لیست بهترین Loadout ها در بازی کال آو دیوتی وارزون اشاره کرد.

این بود لیست بهترین Loadout ها در بازی کال آو دیوتی وارزون. امیدواریم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد. شما چه Loadoutهایی را پیشنهاد می‌کنید؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

 

منبع: PCGamer

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید