اخبار و رویدادها, بازی

بازی Dead Cells با دریافت یک بروزرسانی میزبان محتویات جدیدی شد

بازی Dead Cells

بازی Dead Cells ساخته مستقل محبوب و جذاب استودیوهای Motion Twin و Evil Dead، با دریافت آپدیتی رایگان بالاخره سلاح کاتانا و چندین و چند مورد بهبود و محتوا جدید را دریافت کرد. همراه تیلنو باشید.

بازی Dead Cells در سال ۲۰۱۸ برای پلتفرم‌های ایکس باکس وان، پلی استیشن۴، نینتندو سوییج، ‌مک‌اواس و PC منتشر شد. یک بازی پیکسلی که در کنار بازی‌هایی مانند رد دد ردمپشن ۲ و God of War در مراسم گیم اواردز همان سال نامزد شد و جایزه بهترین بازی اکشن سال را نیز با خود به خانه برد. داستان بازی از جایی شروع می‌شود که یک انگل یا سلول خاص به جنازه فردی در زندانی عجیب و غریبی می‌رسد و کنترل آن را بدست می‌گیرد؛ حال شما باید با هدایت این جنازه و انگلی که آن را کنترل می‌کند از وقایع دنیای عجیب و غریب بازی مطلع شوید. شیوه پیاده‌سازی مبارزات با توجه به دو بعدی بودن بازی آنقدر جذاب و عالی کار شده که به این راحتی‌ها نمی‌توان از تجربه آن دست کشید. ده‌ها سلاح و تجهیزات مختلف برای رویایی با دشمنان بازی وجود دارد. اسلحه‌‌ها و تجهیزاتی که باید آن‌ها را با دقت انتخاب کنید، درست و روی دشمن مناسب در ثانیه دقیق استفاده کنید و در نهایت آن‌ها را از بین ببرید.

طراحی دشمنان بازی با دقت هرچه تمام‌تر صورت گفته است و هرکدام از دشمنان بازی شیوه مبارزه و نقاط ضعف خود را دارند. باید با دقت به مبارزه بپردازید و با استراتژی درست پیش بروید. بازی Dead Cells را می‌توان یکی از سخت‌ترین بازی‌های سال ۲۰۱۸ قلمداد کرد، ‌بعد از هربار مرگ دد سلز شما را به نقطه آغاز بر‌می‌گرداند و به لطف ساخت محیط‌ها به صورت تصادفی و طراحی‌های زیبای محیطی و موارد دیگر حتی برای یک دقیقه نیز شما را خسته و کلافه از تجربه خود نمی‌کند.

بعد از گذشت دو سال از انتشار Dead Cells این بازی هنوز در حال دریافت محتویات جدیدی است. از بسته‌های الحاقی که سال گذشته منتشر شد، تا محتویات ریز و درشتی که با آپدیت‌های مختلف به بازی اضافه شدند. حال با انتشار این بروزرسانی جدیدی بالاخره سلاح کاتانا به بازی اضافه شد. درخواست‌های بی‌شمار طرفداران برای اضافه شدند این سلاح باعث شد تا بالاخره Motion Twin شمشیر سامورایی‌ها را به بازی اضافه کند. محتویات بروزرسانی جدید به همین جا ختم نمی‌شود و دشمنان جدیدی نیز به بازی اضافه شده‌اند تا یک‌بار دیگر استراتژی‌های خود را دچار تغییر کنید. این آخرین بروزرسانی بازی نبود و بک بسته الحاقی پولی در سال ۲۰۲۱ به Dead Cells اضافه می‌شود تا دوباره توانایی گیمر‌ها را به چالش بکشد.

راستی، با ورود به نسل نهم بازی‌های ویدئویی، می‌توانید برای خرید‌های کنسول‌های مایکروسافت و سونی، به بخش فروشگاه سر بزنید و برای خرید ایکس باکس سری ایکس و خرید ایکس باکس سری اس اقدام کنید. فراموش نکنید که خرید PS5 و خرید PS5 دیجیتال نیز در تیلنو امکان پذیر است و می‌توانید آن‌ها را با بهترین قیمت تهیه کنید.

نظر شما درباره این بروزرسانی چیست؟ تابحال بازی Dead Cells را تجربه کرده‌اید؟‌ نظرات خود را با تیم تیلنو در میان بگذارید. 

منبع: Gamespot

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید