اخبار و رویدادها, بازی

تیمی بزرگ و حرفه‌ای روی نسخه جدید بازی Mass Effect کار می‌کنند

بازی Mass Effect

در گیم اواردز ۲۰۲۰ بود که بایوور با اولین پیش نمایش از بازی Mass Effect جدید حسابی گیمر‌ها را هیجان ‌زده کرد. حال با انتشار اخبار جدید بنظر می‌رسد تیمی بزرگ و کاربلد، نسخه جدید مس افکت را توسعه خواهند داد. همراه تیلنو باشید.

مجموعه مس افکت یکی از محبوب‌ترین مجموعه بازی‌های تاریخ به حساب می‌آید. مجموعه‌ای که با انتشار سه‌گانه اول به محبوبیت بی‌نظیری دست پیدا کرد و طرفداران بی‌شماری در سراسر جهان برای خود دست و پا کرد. با انتشار نسخه اندرومدا، محبوبیت این سری به طرز چشم‌گیری کاهش پیدا کرد. کیفیت پایین بازی از هرنظر، آسیب جدی و طولانی بر پیکره این سری بازی وارد کرده و تا چندین سال بایوور و این مجموعه را به کما برد. چند وقت پیش بود که بایوور با انتشار Mass Effect Legendary Edition، ریمستر سه‌گانه محبوب مس افکت را تحویل مخاطبان داد تا با شوکی بزرگ سری بازی محبوب خود را از کما خارج کند.

بازی Mass Effect

با انتشار رشته توییت‌های توسط مایکل گامبر مدیر پروژه مس افکت، لیست افراد محبوب و بزرگی که برروی نسخه جدید اکشن نقش‌آفرینی محبوب بایوور کار می‌کنند، فاش شد. Dusty Everman ،Brenon Holmes ،Derek Watts و پاریش لی فقط بخشی از این افرادی هستند؛ البته برای هیجان‌زده کردن عاشقان این مجموعه این لیست به اندازه کافی بزرگ است و احتمال بی‌هوش شدن از خوشحالی بسیار بالا است. باتوجه به اینکه این بار افراد کار کشته و حرفه‌ای برروی نسخه جدید بازی Mass effect کار می‌کنند، نگرانی‌ها بسیار کم‌تر شده است. البته به این سادگی‌ها خاطرات تلخ اندرومدا از ذهن طرفداران Mass Effect پاک نخواهد شد و اعتماد دوباره آن‌ها به بایوور، بستگی شدیدی به کیفیت نسخ جدید بازی محبوبشان دارد.

راستی، اگر با توجه به پایان نسل هشتم قصد خرید کنسول‌های نسل نهمی را دارید، با مراجعه به صفحه خرید ایکس باکس سری ایکس و خرید ایکس باکس سری اس، می‌توانید کنسول‌های نسل نهمی مایکروسافت و با مراجعه به صفحه خرید PS5، و پلی استیشن ۵ دیجیتالی کنسول‌های نسل نهمی سونی را از فروشگاه تیلنو تهیه فرمایید.

نظر شما درباره سری مس افکت و بازی‌های آن چیست؟ بنظر شما نسخه جدید این سری محبوبیت از دست رفته آن را باز پس می‌گیرد؟ نظرات خود را با تیم تیلنو در میان بگذارید.

منبع: VG 247

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید