اخبار و رویدادها, بازی

بازی Star Wars: Knights of the Old Republic بعدی بدون همکاری Bioware ساخته می شود

بازی Star Wars

آخرین نسخه از بازی Star Wars: Knights of the Old Republic توسط Obsidian Entertainment ساخته شد و Bioware نسخه اصلی این بازی را قبل از خرید امتیاز این سری توسط الکترونیک ساخت. حالا به نظر می‌رسد که نسخه‌ی جدیدی از این سری محبوب در دست توسعه است. با تیلنو همراه باشید.

بازی Star Wars: Knights of the Old Republic، یکی از بهترین‌ نسخه‌های مجموعه Star Wars به شمار می‌رود و هم‌چنین یکی از بهترین آثار با لایسنس محسوب می‌شود. از زمانی‌که نسخه دوم این بازی در سال ۲۰۰۴ منتشر شد، ما از ادامه این بازی بی خبر بوده‌ایم اما اکنون گزارشی منتشر شده که حاکی از ساخت ادامه این بازی توسط یک شرکت جدید است.

طبق گزارش VGC و یک مقام مطلع معروف به Shinobi602، نسخه جدید بازی توسط الکترونیک آرتز یا بایوور ساخته نمی‌شود. البته این منابع اطلاعاتی از سازنده جدید این بازی نگفتند، اگرچه به نظر می‌رسد که استودیویی تقریبا ناشناخته به نام Najda وظیفه ساخت این بازی جدید را بر عهده دارد.

عنوان Star Wars: Squadrons توانست فراتر از حد انتظارات عمل کند و به خوبی بازیکنان را وارد کهکشان‌ها در نقش خلبان سفینه‌های فضایی می‌کند. برای خرید بازی Star Wars: Squadrons با بهترین قیمت به وب‌سایت فروشگاهی تیلنو مراجعه کنید.

در طی چندین سال گذشته الکترونیک آرتز به صورت انحصاری بازی‌های Star Wars را برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی منتشر کرده است. این اتفاق با عنوان Star Wars: Battlefront در سال ۲۰۱۵ شروع شد و سپس با عناوین Star Wars: Jedi Fallen Order و Star Wars: Squadrons ادامه یافت. به نظر می‌رسد الکترونیک آرتز با این مجموعه بازی کم کم راه خود را به سوی موفقیت باز می‌کند گرچه ساخت چند نسخه از این مجموعه بازی را نیز تاکنون لغو کرده است. با این حال، با توجه به این‌که استودیو Massive که یکی از استودیوهای یوبیسافت به شمار می‌رود، اکنون در حال ساخت یک عنوان جهان باز از مجموعه Star Wars است، به نظر می‌رسد که دیگر هر کسی قادر به ساخت نسخه جدید Knights of the Old Republic خواهد بود.

نسخه اولیه بازی Star Wars: Knights of the Old Republic یکی از عناوین انحصاری ایکس باکس بود چون آن موقع هنوز بایوور تحت مالکیت الکترونیک آرتز در نیامده بود. ساخت دنباله این بازی را Obsidian Entertainment بر عهده گرفت که از آن موقع تحت مالکیت مایکروسافت در آمده است. با این حال، صفحه کاری این شرکت با کار بر روی بازی‌هایی هم‌چون Grounded و Avowed  پر است و این بدین معناست که مطمئنا این شرکت روی ساخت نسخه‌ای جدید از بازی‌های جنگ سارگان کار نمی‌کند. هنوز هم امکانات زیادی برای توسعه دهندگان این مجموعه بازی وجود دارد. با توجه به سوابق Star Wars: Knights of the Old Republic انتظارات برای نسخه سوم بسیار بالاست و طرفداران از سازندگان این بازی انتظار دارند که نسخه‌ای با کیفیت و درخور نام این مجموعه را عرضه کنند.

Star Wars Squadrons، آخرین عنوان منتشر شده از مجموعه Star Wars به شمار می‌رود. شما می‌توانید بررسی بازی Star Wars Squadrons از دید سایت‌ PC Gamer را در بلاگ تیلنو مطالعه کنید.

نظر شما در مورد ساخت نسخه‌ای جدید از بازی‌های Star Wars: Knights of the Old Republic چیست؟ ترجیح می‌دهید کدام شرکت نسخه‌ای جدید از این مجموعه را بسازد؟ نظرات خود را با تیلنو به اشتراک بگذارید.

منبع: Gamespot.com

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید