بازی, راهنمای بازی, راهنمای مراحل بازی, راهنمایی و آموزش

موقعیت تمام اسلحه های بازی Resident Evil 4 Remake

تمام اسلحه های بازی Resident Evil 4 Remake

Resident Evil 4 Remake بعد از مدت‌ها بلاخره امروز منتشر شد و همان طور که انتظار می‌رفت نمرات بالایی را نیز از منتقدان دریافت کرد. به مناسبت این ریلیز، ما هم تصمیم گرفتیم همان طور که از سایتمان انتظار می‌رود، موقعیت اسلحه‌های مخفی این عنوان را برای شما قرار دهیم. در طی سال گذشته، ما موقعیت سلاح‌های دیگر بازی‌های ترسناک بقایی که منتشر شدند یعنی Dead Space Remake و Callisto Protocol را در سایت قرار دادیم و این سنت را برای بازسازی رزیدنت اویل ۴ ادامه می‌دهیم.

نکته‌ای که در مورد سلاح‌های سری بازی Resident Evil وجود دارد، آن است که این اسلحه‌ها اکثرشان با گذشت مقداری از داستان، قابل خریداری از فروشنده‌ها (در Resident Evil 4 این شخص Merchant نام دارد) هستند. به همین دلیل ما در این راهنمایی تنها موقعیت مواردی که قابل خرید نیستند را قرار دادیم. با در نظر گرفتن این نکته، در ادامه‌ی مقاله‌ی موقعیت تمام اسلحه های بازی Resident Evil 4 Remake همراه ما باشید.

موقعیت اسلحه‌ی Red9

Red9 یکی از بهترین اسلحه های بازی Resident Evil 4 Remake به حساب می‌آید و از آنجایی که در دسته بندی Handgunها قرار دارد، تیرهای زیادی نیز برایش پیدا می‌شوند. Red9 را می‌توانید به محض بدست آوردن امکان استفاده از یک قایق، پیدا کنید. این اتفاق بعد از باس فایت Del Lago و پازل Mural Cave می‌افتد. شما در این بخش از بازی بلاخره یک قایق سالم گیر می‌آورید که به کمک آن می‌توانید تمام رودخانه را بگردید.

موقعیت تمام اسلحه‌های بازی Resident Evil 4 Remake

بعد از آن که امکان قایق‌سواری را بدست آوردید، به میان رودخانه، که با علامت یک کشتی خراب شده در نقشه معلوم شده بروید. وارد کشتی بشوید و چندین آیتم که شامل یک الماس Alexandrite هم می‌شوند را جمع کنید. بعد از انجام این کار به عرشه ی کشتی رفته و با باز کردن صندوقچه‌ی آنجا، اسلحه‌ی Red9 را در بازی رزیدنت اویل ۴ ریمیک بردارید. تمام این عملیات علاوه بر یک سلاح قدرتمند، آیتم‌های خوبی را هم در اختیار لئون قرار می‌دهد.

همانطور که در ابتدا گفتیم، این اسلحه قدرت فراوانی دارد و با یک هدشات تمام دشمنان معمولی بازی را به حالت Stun شده در می‌آورد. بزرگ‌ترین نکته مثبت Red9 مقدار زیاد تیر موجود برای آن است و بزرگ‌ترین مشکل آن نیز لگد فراوان و دقت پایینش به حساب می‌آید. در کل و با در نظر گرفتن تمام موارد، این سلاح می‌تواند به انتخاب اول شما در صورتی که تیر کم داشته باشید تبدیل شود.

موقعیت تمام اسلحه‌های بازی Resident Evil 4 Remake

موقعیت اسلحه‌ی W870 Shotgun

W870 Shotgun اولین شاتگانی است که بدست می‌آورید و به همین دلیل این سلاح می‌تواند به شدت در باس‌فایت‌های ابتدایی به شما کمک کند. برای پیدا کردن این شاتگان، کافیست به طبقه‌ی دوم یکی از خانه‌های موجود در سمت چپ میدان اصلی روستا بروید. به احتمال زیاد به علت روند داستان، این اسلحه‌ را می‌توانید به صورت اتوماتیک پیدا کنید، اگر آن را از دست دادید، سری به مقاله‌ی موقعیت W870 Shotgun در دموی بازی Resident Evil 4 Remake بزنید. در آن مقاله با جزئیات موقعیت آن را شرح دادیم.

موقعیت اسلحه‌ی CQBR Assault Rifle

مسلسل CQBR یکی دیگر از اسلحه‌های غیر قابل خریداری است و همچنین یکی از محدود گزینه‌های شما برای داشتن یک سلاح تمام اتوماتیک به حساب می‌آید. این سلاح در کتابخانه‌ی قلعه قرار دارد. اگر دقیق‌تر بگوییم، درست بعد از رسیدن به Great Hall و پشت سر گذاشتن پازل Chimera Head می‌توانید CQBR را بدست آورید. وقتی که کنترل اشلی را بدست گرفتید، می‌توانید وارد کتابخانه شده و با کلیدهای او چندین آیتم دیگر نیز بدست آورید. در طبقه‌ی دوم یک محفظه با جعبه‌ای مربعی شکل می‌بینید، که البته اشلی نمی‌تواند کاری با آن داشته باشد و باید صبر کنید تا بخش او به پایان برسد.

موقعیت تمام اسلحه‌های بازی Resident Evil 4 Remake

بعد از تمام کردن بخش اشلی، دوباره کنترل لئون را در دست می‌گیرید. بجای رفتن به Ballroom، قدم‌های خود در قامت اشلی را این بار با لئون طی کنید و به کتابخانه بازگردید. حواستان به دو دشمن زره دار این بخش باشد. به طبقه‌ی دوم بروید و به کمک Cubic Device محفظه‌ی ذکر شده را باز کنید. برای انجام این کار کافیست دستگاه مکعبی خود را با علامت‌هایی که می‌بینید هماهنگ کنید. بعد از انجام تمام این قدم‌ها، اسلحه‌ی خود را بردارید.

همانطور که اشاره کردیم این اسلحه‌ تمام اتوماتیک است و به سادگی دشمنان را تبدیل به چیپس‌های خلالی می‌کند.، علاوه بر این قدرت زیاد شما می‌توانید برروی CQBR چندین دوربین و ارتقای متفاوت نیز قرار دهید تا بتوانید با توجه به سبک بازی خود از آن استفاده کنید. بزرگ‌ترین نکته‌های منفی این سلاح اما تعداد کم تیرهای آن و البته لگد تقریبا زیادش هستند.

موقعیت تمام اسلحه‌های بازی Resident Evil 4 Remake

موقعیت اسلحه‌ی LE5 Submachine Gun

این سلاح در پشت درب یکی از پازل‌های Keycard Access Terminal قرار دارد و برای باز کردن آن باید مقداری بیشتر از موارد قبلی تلاش کنید. ما راهنمای پازل را در آینده به صورت کامل قرار خواهیم داد، اما برای کسانی که فقط به موقعیت اسلحه علاقه دارند، باید بگوییم این ساب‌ماشین‌گان در پشت درب فریز قرار گرفته و با پشت سر گذاشتن آن پازل می‌توانید به سادگی بازش کنید.

اگر به دنبال Rocket Launcher و یا همان آر پی جی هستید، ما با به دلیل محبوبیت بالای این اسلحه و با وجود اینکه می‌توانید از Merchant خریداریش کنید، راهنمای بدست آوردن آن را در مقاله‌ای جدا قرار دادیم: راهنمای بدست آوردن Rocket Launcher

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *