اخبار و رویدادها, بازی, پی سی, تریلر بازی, عمومی, کنسول, یادداشت

انتشار تریلر داستانی جدید از بازی Assassin’s Creed Valhalla

بازی assassin's creed valhalla

تریلر جدیدی از بازی Assassin’s Creed Valhalla با محوریت داستان منتشر شد. بازی که در پایان سال جاری میلادی منتشر می‌شود، به بازیکنان امکان انتخاب یک قهرمان زن یا مرد را می‌دهد. با تیلنو همراه باشید.

اگرچه ما پیش از این کمی از گیم پلی بازی Assassin’s Creed Valhalla را دیدیم، ولی تریلر جدیدی که از داستان بازی جدید یوبیسافت منتشر شده، قابل توجه‌ترین جزئیات از داستان بازی را نشان می‌دهد. این تریلر که فقط شخصیت اصلی Eivor مرد را نشان داد، همچنین برادر شخصیت اصلی یعنی Sigurd و اعضای Assassin’s Order را معرفی کرد. این Sigurd است که Eivor و بقیه‌ی اعضای قبیله را وادار می‌کند تا در انگلیس با دشمنان زیادی روبرو شوند و همچنین خانه‌های خود را به همراه خود به انگلیس ببرند. یک شخصیت جدید همچنین با اشاره به جنبه‌های علمی تخیلی بیشتر بازی‌های Assassin’s creed به “تاریکی غیب، تهدیدی غیر قابل فهم” که به سرنوشت انگلیس مرتبط است، اشاره می‌کند.

نگاه جدید به بازی، چندین جنجال که در شرکت یوبیسافت ایجاد شکل گرفت را یاد بازیکنان می‌اندازد. از جمله اخراج کارگردان خلاق سابق بازی یعنی اشرف اسماعیل، به دلیل اتهاماتی که به او وارد شده و هم‌چنین رفتار نامناسب او در شرکت. قابل توجه است تحقیقات بلومبرگ در مورد این شرکت همچنین شامل گزارش‌هایی از کارمندان در مورد چگونگی به حداقل رسیدن شخصیت‌های زن در بازی‌های Assassin’s Creed بود؛ روندی که نمایانگر تبعیض جنسیتی در شرکت بود. بلومبرگ همچنین به گزارش Polygon در مورد کمبود قاتل‌های زن در حالت چند نفره‌ی بازی Assassin’s Creed Uunity اشاره کرد، به گفته‌ی Alex Amancio، کارگردان سابق شرکت یوبیسافت، قرار بر این بود که کار‌های زیادی برای آوردن کاراکتر‌های زن به بازی انجام شود. ولی مدتی بعد با مخالفت شدید انیماتور‌های شرکت روبرو شد.

برای مشاهده تریلر به لینک داده شده مراجعه کنید.

برای خرید نسخه‌های قبلی بازی با قیمت مناسب، می‌توانید از اینجا اقدام کنید.

نظر شما راجع تریلر بازی چه بود؟ آیا می‌توان این بازی را در کنار بازی‌های موفق ببینید؟ و به نظر شما آیا اتفاق‌هایی که برای بازی افتاد، تاثیری بر فروش بازی می‌گذارد یا خیر؟ برای خرید بازی Assassin’s Creed Valhalla به فروشگاه تیلنو مراجعه کنید. نظر خود را نیز با تیم تیلنو در میان بگذارید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *