اخبار و رویدادها, بازی

بازی فورتنایت استریمر محبوب خود یعنی نینجا را از دست خواهد داد

فورتنایت

نینجا، استریمر محبوب دنیای بازی‌های ویدیویی، اخیرا با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرده که ممکن است فورتنایت (Fortnite) را برای همیشه ترک کند. همراه تیلنو باشید.

چند سالی است که استریم بازی‌های ویدیویی، تبدیل به پدیده‌ای بزرگ و مخاطب پسند شده است. بازیکنانی که از سرتاسر دنیا در پلتفرم‌های مختلف جمع می‌شوند و با پخش زنده یا همان استریم بازی خود، مخاطبان زیادی را سرگرم می‌کنند. درآمد بالای این کار و دورنمای جذاب، افراد زیادی را به سمت این کار کشانده و در حال حاضر نیز، گیمر‌های زیادی از این راه پول‌سازی می‌کنند. شاید شناخته شده‌ترین استریمر دنیا، ریچارد تیلور بلوینس (Richard Tyler Blevins) ملقب به نینجا باشد. استریمر محبوبی که با فورتنایت به دنیا شناخته شده و مهارت بی‌نظیر و محتوا‌های جذاب این استریمر، میلیون‌ها مخاطب را برای رقم زند. مدتی است که نینجا مثل روز‌های اول به سراغ فورتنایت نمی‌رود و به ندرت، شاهد استریم این بازی توسط نینجا هستیم. مشکلات مختلفی که فورتنایت برای این استریمر رقم زده، بدون‌شک مهم‌ترین دلیل این اتفاق بوده است و به احتمال زیاد اوضاع فورتنایت و نینجا بدتر نیز خواهد شد.

Ninja Skin in fortnite

نینجا در طی بیانیه‌ای اعلام کرده که احتمال دارد برای همیشه فورتنایت را ترک کند و دیگر به سراغ این بازی نیاید. نینجا دلیل عصبانیت خود از فورتنایت را استریم‌اسنایپ صورت گرفته بیان کرده است. استریم اسنایپ به معنای لو دادن استراتژی‌های یک بازیکن توسط دیگران به بازیکنان مسابقه، با تماشای استریم او است. به تازگی یک یوتیوبر نیز مدعی شده با تماشای فیلم بازی نینجا متوجه شده که هدف تمام بازیکنان نقشه تنها کشتن نینجا بوده است. با تمام این شواهد نینجا اعلام کرده که این موضوعات باعث شکست‌های این روز‌ها او در فورتنایت شده و ممکن است این استریمر برای همیشه فورتنایت را ترک کند. بدون‌شک ترک فورتنایت توسط نینجا می‌تواند مخاطبان استریم بازی فورتنایت را تا حد زیادی کاهش دهد اما به محبوبیت نینجا، لطمه بزرگی وارد نمی‌‌شود. مدت‌ها است که نیجا خیلی کم به سراغ فورتنایت می‌آید و به استریم بازی‌های دیگر مشغول است. حال باید منتظر ماند و دید نینجا چه زمانی تصمیم قطعی خود را اعلام می‌کند و چه اتفاقاتی پیش‌روی این استریمر بزرگ است. نینجا تا به امروز جوایز زیادی را در مراسمات گیمینگ برنده شده اما مهم‌ترین آن‌‌ها، جایزه برترین تولید کننده محتوا سال در مراسم گیم اواردز ۲۰۱۸ به شمار می‌رود. این استریمر محبوب با نابینایی چشم راست خود به اینجا رسیده و تمام این اتفاقات دست در دست هم دادند، تا نینجا قبل از ترک توییچ (Twitch) پر بیننده‌ترین کانال این پلتفرم با ۱۴ میلیون نفر را در اختیار داشته باشد.

نظر شما درباره حواشی و اتفاقات اخیر نینجا چیست؟ بنظر شما این استریمر محبوب برای همیشه با Fortnite خداحافظی می‌کند؟ نظرات خود را با تیم تیلنو و کاربران آن به اشتراک بگذارید.

راستی اگر قصد خرید کنسول بازی را دارید، می‌توانید برای خرید کنسول نینتندو سوییچ باندل فورتنایت از فروشگاه تیلنو اقدام کنید

منبع: GameRant

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید