اخبار و رویدادها, کنسول

کنسول نینتندو سوییچ Mario Red & Blue Edition معرفی شد

نینتندو سوییچ

شرکت ژاپنی نینتندو تصمیم گرفت تا به مناسبت عرضه‌ی بازی Super Mario 3D World + Bowser’s در ماه آینده، از یک نینتندو سوییچ با طرحی جدید به نام Mario Red & Blue edition رونمایی کند. همراه ما باشید.

کنسول نینتندو سوییچ Mario Red & Blue edition همان Switch معمولی است که با رنگ و لعاب متفاوتی عرضه می‌شود. همان طور که از اسم این کنسول مشخص است، از رنگ قرمز و آبی استفاده می‌کند که یادآور لباس اصلی و معروف سوپر ماریوی معروف است. این نسخه‌ی خاص قرار است در تاریخ ۲۴ بهمن (۱۲ فوریه) و به مناسبت عرضه‌ی بازی Super Mario 3D World + Bowser’s Fury با قیمت پایه‌ی ۲۹۹ دلار در دسترس قرار بگیرد. در این میان می‌توانید با مراجعه به بهترین بازی‌ های نینتندو سوییچ با آثار برتر این کنسول دستی آشنا شوید.

این نسخه از نینتندو سوییچ که با رنگ قرمز عرضه می‌شود، دارای دو Joy-Con قرمز با کناره‌های آبی، یک Joy-Con Grip آبی و یک Dock تماما قرمز است که از هر لحاظی، نشان‌ دهنده‌ی استایل خاص ماریو با رنگ‌های قرمز و آبی است. علاوه بر قطعات خود کنسول، یک کیف محافظ به همراه یک محافظ صفحه هم در جعبه‌ی کنسول قرار می‌گیرد که بازیکنان می‌توانند برای ایمنی بیش‌تر از آن‌ها استفاده کنند. نکته‌ی مهم دیگری که باید در این میان به آن اشاره کرد، رنگ اصلی خود کنسول است. در واقع، این کنسول حکم اولین سوییچی را دارد که با یک رنگ غیر از رنگ مشکی، تولید و عرضه می‌شود. البته این موضوع مربوط به نسخه‌ی استاندارد و Dock دار است و پیش از این شاهد عرضه‌ی رنگ‌های مختلف نسخه‌ی Lite بوده‌ایم.

نینتندو سوییچ

ما در حال حاضر کم‌تر از یک ماه تا عرضه‌ی این نسخه از کنسول نینتندو سوییچ فاصله داریم، اما به احتمال زیاد تعداد نسخه‌های تولید شده از Mario Red & Blue Edition کم‌تر از نسخه‌ی معمولی است. بنابراین، اگر نمی‌خواهید به هیچ وجه آن را از دست بدهید، بهتر است منتظر صفحات پیش خرید باشید که تا چند روز دیگر در دسترس قرار می‌گیرند. هم چنین، جالب است بدانید که این کنسول در آینده در دو قاره‌ی آمریکای شمالی و اروپا هم در دسترس قرار خواهد گرفت.

اولین نسخه از Nintendo Switch که برای اولین بار در سال ۲۰۱۷ روانه‌ی بازار شد، موفقیت‌های مالی و هنری زیادی را برای این شرکت ژاپنی به همراه آورده است. بسیاری اعتقاد دارند که دلیل اصلی این موفقیت‌ها عرضه‌ی بازی‌های انحصاری و خلاقانه مانند The Legend of Zelda: Breath of the Wild است؛ اما نباید کار تحسین برانگیز نینتندو در زمینه‌ی بازار یابی و رونمایی هیجان انگیز از آثار مختلف را انکار کرد.

در پایان اگر قصد به تهیه‌ی کنسول محبوب نینتندو دارید، می‌توانید از طریق لینک خرید Nintendo Switch اقدام کنید.

نظر شما در مورد نسخه‌ی Mario Red & Blue نینتندو سوییچ چیست؟ ‌آیا شما هم از طراحی و رنگ زیبای آن استقبال می‌کنید؟ نظرات خود را با تیم تیلنو در میان بگذارید.

منبع: Nintendo Life

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید