بررسی ویدیویی, راهنمای خرید بازی PS4, راهنمای خرید بازی PS5, راهنمای خرید بازی Xbox Series X/S, نمایش و پیش نمایش

استریم و بررسی اولیه بازی No Man’s Sky

خرید بازی PS4 - PS5

بازی No Man’s Sky با دنیای عظیم خود و تکیه روی المان‌های آزادی عمل، کاوش سیاره‌ها، تلاش برای بقا، مبارزه و داد و ستد، به تجربه‌ای بی‌نظیر برای تمامی بازیکنان تبدیل می‌شود. با تیلنو همراه باشید.

در زیر می‌توانید لتس پلی بازی No Man’s Sky را مشاهده کنید:

بازی No Man’s Sky از همان ابتدای معرفی به واسطه ویژگی‌هایی همچون برخورداری از دنیایی بزرگ و سیاره‌های بی‌شماری که به مرور ساخته می‌شوند، توجه بسیاری از بازیکنان را به خود جلب کرد. پس از چندین مرحله تاخیر، در نهایت بازی مذکور در سال ۲۰۱۶ برای کنسول پلی استیشن 4 و ویندوز عرضه شد. متاسفانه بازی نو منز اسکای نتوانست در حد انتظارات عمل کند و در جلب نظر مخاطبین و منتقدین با شکست رو‌به‌رو شد. با این حال استودیو Hello Games ناامید نشد و با ادامه پشتیبانی، افزایش پلتفرم‌های مقصد، انتشار آپدیت‌های متعدد و اضافه کردن محتوا‌های مختلف توانست بازی No Man’s Sky را به همان اثری تبدیل کند که همگان انتظار آن را داشتند. بازی نو منز اسکای دارای ۱۸ کوینتیلیون سیاره است که هر یک از آن‌ها دارای اکوسیستم، گونه‌های جانوری و گیاهی و موجودات فضایی خاص خود هستند. بازیکنان در کنار کاوش سیاره‌ها، می‌توانند منابع مختلف استخراج کنند، با موجودات فضایی مبارزه کنند، تجهیزات خود را ارتقا دهند، پایگاه بسازند و ناوگان فضایی خود را گسترش دهند. از دیگر ویژگی‌های این اثر می‌توان به امکان تجربه به صورت چند‌نفره، برخورداری از ویژگی کراس پلتفرم و پشتیبانی از واقعیت مجازی اشاره کرد.

در صورتی که قصد تهیه و تجربه بازی No Man’s Sky را دارید، می‌توانید از طریق لینک‌های زیر این اقدام را انجام دهید:

نظر شما راجع به لتس پلی بازی نو منز اسکای چیست؟ آیا این اثر توانسته نظر شما را به خود جلب کند؟ آیا تغییرات این اثر در بهبود شرایط آن موثر بوده‌اند؟ نظرات خود را با ما در تیلنو در میان بگذارید.

اینستاگرام تیلنو
بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *