اخبار و رویدادها, بازی, کنسول

سازندگان بازی The Witcher 3 از عملکرد آن روی نینتندو سوییچ راضی هستند

بازی The Witcher 3

استودیوی CD Projekt Red، سازنده‌ی بازی The Witcher 3: Wild Hunt در بیانیه‌ای اعلام کرد که از فروش نسخه‌ی نینتندو سوییچ این بازی به اندازه‌ی کافی راضی است. با تیلنو همراه باشید.

تقریبا ۵ سال از عرضه‌ی بازی The Witcher 3: Wild Hunt و شروع ماجراجویی‌های گرالت از ریویا می گذرد، ولی همچنان تعداد زیادی از بازیکنان جدید به سمت آن جذب می‌شوند. یک سال پیش بود که سازنده‌های این بازی تصمیم گرفتند که آن را به کنسول نینتندو سوییچ بیاورند و طرفداران این پلتفرم را شگفت زده کنند. این حرکت استودیو سی دی پراجکت این اجازه را به بازیکنان نینتندو می‌داد تا برای اولین بار به سراغ این اثر تحسین شده بروند؛ اثری که رکورد بیشترین جایزه را در بین بازی‌ها در اختیار دارد. حال به نظر می‌رسد که ریسک این استودیو جواب داده و استقبال نینتندویی‌ها از The Witcher 3 فوق‌العاده بوده است.

در آخرین گزارش مالی استودیوی CD Projekt Red به همراه سرمایه‌گذاران، مدیرعامل این شرکت یعنی آدام کیسینسکی (Adam Kicinski)، از موفقیت‌های سال اخیر صحبت کرد. یکی از دلایل بسیار مهمی که بازیکنان جدیدی را به مجموعه ویچر جذب کرده، پخش سریال Witcher از شبکه‌ی Netflix بوده است. هنری کویل در نقش گرالت توانست چهره‌ی جذابی از این شخصیت را به تصویر بکشد و مخاطبین زیادی را جذب کند. در کنار این مورد، ویروس کرونا نیز تاثیر مهمی در فروش بازی‌های ویدئویی داشته است و از آنجا که مردم زمان بیشتری را در خانه سپری کرده‌اند، بیشتر به سمت بازی کردن رفته‌اند و طبیعتا آثار بیشتری را خریداری کرده‌اند.

در کنار این موارد، کیسینسکی از عملکرد نسخه‌ی سوییچ این بازی نیز صحبت کرد. بخش عمده‌ای از گزارش فروش سالیانه این استودیو مربوط به همین نسخه می‌شد ولی مدیرعامل این شرکت وارد جزییات دقیق در مورد تعداد نسخه‌های به فروش رفته نشد و صرفا به جمله‌ی ((عملکرد بسیار خوب)) بسنده کرد. البته ناگفته نماند که این بازی رقیب خاصی نداشته و از این موضوع نیز سود زیادی کرده است؛ چراکه هنوز بعد از این همه مدت بازی Cyberpunk 2077، ساخته‌ی بعدی CD Projekt، عرضه نشده و دست بازیکنان برای انتخاب‌های دیگر زیاد باز نیست. حتی با عرضه‌‌ی بازی‌های مهم در سال ۲۰۲۰، نسخه‌ی سوییچ ویچر، به آن هدفی که می‌خواسته رسیده است.

نکته‌ی دیگری که در مورد نسخه‌ی سوییچ ویچر ۳ وجود دارد، پورت بهینه‌ی آن روی این کنسول است. سازندگان این بازی توانستند که این بازی نقش آفرینی (RPG) با این حجم از جزییات را روی یک کارت ۳۲ گیگابایتی پیاده کنند؛ این در حالی است که آن‌ها تنها گرافیک چند بخش کوچک از آن را کاهش دادند. این را هم فراموشنکنید که این کنسول را می‌توانید همیشه همراه خود داشته باشید و هر لحظه شروع به تجربه‌ی The Witcher 3 بکنید.

با این حال به نظر می رسد که همچنان سازندگان این بازی از آن پشتیبانی خواهند کرد؛ همین ماه پیش،  ویچر ۳ بروزرسانی جدیدی را روی نینتندو دریافت کرد. با این که به نظر می‌رسد بازی Cyberpunk 2077 منبع اصلی درآمد این استودیو در سال‌های آینده خواهد بود، آن‌ها قرار نیست که بیخیال ویچر و گرالت شوند. نسخه بهینه بازی The Witcher 3 برای PS5 و Xbox Series X در سال ۲۰۲۱ عرضه می شود.

برای خرید بازی The Witcher 3 روی نینتندو سوییچ می‌توانید وارد فروشگاه تیلنو شوید. برای خرید کنسول نینتندو سوییچ نیز می‌توانید از تیلنو اقدام کنید.

نظر شما در مورد این بازی چیست؟ آیا موفق به تجربه‌ی آن شده‌اید؟ یا با عرضه‌ی این بازی روی کنسول‌های نسل نهم به سراغ آن خواهید رفت؟ نظرات خود را با تیلنو به اشتراک بگذارید.

منبع: GameRant

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید