اخبار و رویدادها, بازی

شایعات از عرضه‌ نسخه جدید GTA در سال ۲۰۲۳ می‌گویند

GTA جدید

طبق شایعاتی که در چند روز اخیر منتشر شده‌ است، GTA جدید که به احتمال زیاد با نام GTA VI هم شناخته می‌شود، تا سال ۲۰۲۳ عرضه خواهد شد. هم چنین، با توجه به این اطلاعات داستان بازی در دهه‌ی ۷۰ میلادی و شهر میامی جریان خواهد داشت. همراه تیلنو باشید.

طبق اطلاعاتی که توسط 4Chan در وبسایت Reddit منتشر کرده است، GTA جدید در ایالت فلوریدا و شهر میامی جریان دارد. داستان این بازی که مربوط به دهه‌ی ۷۰ میلادی می‌شود، در مورد یک پروتاگونیست مذکر و واحد است که شباهت زیادی به روایت بازی Red Dead Redemption 2 دارد. آن طور که مشخص است، ماجراهای این شخصیت مانند آرتور مورگان احساسی نخواهد بود. قهرمان اصلی بازی احتمالا اصالتی ایتالیایی دارد و نقشی را در مافیای ایتالیا بازی می‌کند. ممکن است که در این بازی هم شاهد بازه‌های زمانی متفاوت باشیم و پرشی به اندازه‌ی چند سال در داستان ببینیم.

هم چنین، جالب است بدانید بیش‌تر اطلاعاتی که توسط این افشا کننده منتشر شده، شباهت زیادی به اطلاعاتی دارد که در چند وقت اخیر در مورد پروژه‌ی جدید شرکت Rockstar شنیده‌ایم. از جمله‌ی این شباهت‌ها می‌توان به هوش مصنوعی پیشرفته‌ی NPCها، دنیایی کوچک‌تر و پر جزئیات‌تر و فاصله‌ی چند ساله تا زمان انتشار اشاره کرد. شما می‌توانید برای آشنا شدن بیش‌تر با این دسته از اطلاعات، به مقاله‌ی تمام اطلاعات و شایعات بازی GTA 6 مراجعه کنید.

GTA جدید

البته از آن جایی که راک استار در حال حاضر روی نسخه‌ی بهبود یافته و بزرگ‌تر GTA V برای کنسول‌های نسل نهمی کار می‌کند، بعید است که امسال شاهد خبر خاصی باشیم. هم چنین، باید در نظر بگیرید که به روز رسانی و پشتیبانی از GTA Online و Read Dead Online هم عضوی از برنامه‌های مهم این شرکت برای سال جاری است. به هر حال، اگر تا چند وقت آینده خبر خاصی از GTA جدید شود، در کم‌ترین زمان ممکن آن‌ها را با شما در میان خواهیم گذاشت. البته خود Rockstar هم با گفتن جمله‌ی «آماده‌ی به روز رسانی‌های رسمی باشید» بیش‌تر به این دسته از شایعات دامن زده است.

در پایان اگر قصد دارید پیش از منتشر شده اطلاعات بیش‌تر از GTA جدید به تجربه‌ی سایر آثار شرکت Rockstar بپردازید، می‌توانید به صفحه‌ی خرید بازی Red Dead Redemption 2 و خرید بازی GTA V مراجعه کنید.

نظر شما در مورد شایعات مربوط به GTA 6 چیست؟ آیا این اطلاعات درست به نظر می‌رسند یا باید شکاکیت بیش‌تری نسبت به آن خرج دهیم؟ نظرات خود را با تیم تیلنو در میان بگذارید.

منبع: GamesRadar

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *