راهنمایی و آموزش, تروفی بازی, راهنمای بازی

راهنمای تروفی و اچیومنت Prince of Persia: The Lost Crown

راهنمای تروفی Prince of Persia: The Lost Crown

نسخه جدید شاهزاده پارسی که به تازگی در دسترس قرار گرفته، لیست نسبتا کوتاهی از تروفی‌ها دارد که با کمی تمرین می‌توانید همه آن‌ها را به دست آورید. اگر به دنبال جزئیات بیش‌تری در این مسیر می‌گردید، می‌توانید به اطلاعات موجود در راهنمای تروفی بازی Prince of Persia: the Lost Crown بپردازید.

راهنمای تروفی بازی Prince of Persia: The Lost Crown

شرکت یوبیسافت پس از مدت‌ها منتظر نگه داشتن طرفداران، نسخه جدیدی از مجموعه شاهزاده پارسی را منتشر کرده که با پسوند تاج گمشده یا Lost Crown شناخته می‌شود. هرچند که این بازی به ریشه‌های مجموعه وفادار باقی می‌ماند، اما تغییرات زیادی را به همراه می‌آورد که مهم‌ترین آن‌ها تغییر زاویه دوربین است. برخلاف سه‌گانه Sands of Time که وقایع را از طریق دوربین سوم شخص به نمایش در می‌آوردند، بازی Prince of Persia: The Lost Crown داستان را از زاویه کناری به نمایش می‌کشد و بیش‌تر یک ساید اسکرولر مدرن محسوب می‌شود.

داستان این بازی کنترل شخصیتی با نام سارگون را به شما می‌دهد که یک مبارز در امپراطوری ایران افسانه‌ای است. سارگون در این بازی وظیفه دارد به سراغ شاهزاده‌ای با نام Ghassan برود که توسط یک شخص مرموز دزدیده شده. در ادامه شخصیت اصلی وارد یک ماجراجویی بزرگ و هیجان‌انگیز می‌شود که ترکیبی از عناصر مترویدوینیا و ویدیو گیم‌های پلتفرمر را به تصویر می‌کشد. به هر حال اگر می‌خواهید تروفی‌ها و اچیومنت‌های این بازی را به حساب پلی استیشن یا ایکس باکس خود اضافه کنید، با تیلنو و راهنمای تروفی بازی Prince of Persia: The Lost Crown همراه باشید.

راهنمای تروفی Prince of Persia: The Lost Crown

نقشه کلی تروفی‌ها

 • درجه سختی کسب تروفی پلاتینیوم: 4 از 10 (اگر بازی را روی درجه سختی Easy تمام کنید)
 • مدت زمان مورد نیاز برای کسب همه تروفی‌ها: 25 الی 30 ساعت
 • تعداد تروفی‌های آفلاین: 31 (1 پلاتینیوم، 5 گلد، 14 سیلور و 11 برنز)
 • تعداد تروفی‌های آنلاین: صفر؛ شما می‌توانید تمام تروفی‌های Prince of Persia: The Lost Crown را در حالت آفلاین به دست آورید
 • تعداد تروفی‌های از دست دادنی: صفر؛ این بازی هیچگونه تروفی از دست دادنی خاصی ندارد
 • تعداد تروفی‌ها گلیچ شده: 1 عدد (که تروفی Charitable Soul باشد)
 • آیا درجه سختی روی روند کسب تروفی‌ها تاثیرگذار است؟ خیر، شما می‌توانید همه تروفی‌ها را روی درجه سختی آسان کسب کنید
 • تعداد دفعات مورد نیاز برای کسب همه تروفی‌ها: یک؛ در واقع امکان کسب همه تروفی‌ها با یک بار تکمیل داستان وجود دارد
 • آیا پس از اتمام داستان امکان گشت و گذار در نقشه وجود دارد؟ بله، بازی به شما اجازه می‌دهد پس از اتمام داستان به عقب بازگردید و تمام کارهای باقی مانده را انجام دهید
Prince of Persia The Lost Crown Trophy Guide Prince of Persia

تمام تروفی‌های بازی Prince of Persia: The Lost Crown را به دست آورید

Platinum

درست مانند هر اثر دیگری، برای اینکه بتوانید تروفی پلاتینیوم بازی Prince of Persia: The Lost Crown را به دست آورید باید سایر تروفی‌های آن را آزاد کنید. لازم به ذکر است برای کسب تروفی پلاتینیوم نیازی به خرید DLC و پرداخت‌های درون برنامه‌ای نخواهد بود.

Prince of Persia The Lost Crown Trophy Guide The Maneater

باس فایت King of Beasts را شکست دهید

Silver

این تروفی داستانی بوده و با پیشروی در روند داستان به صورت خودکار برای شما آزاد خواهد شد. شما زمانی این تروفی را به دست می‌آورید که باس فایت The King of Beasts یا Jahandar را شکست دهید که در مرحله Lost in Mount Quf با او روبرو می‌شوید (اولین باس فایت بازی).

Prince of Persia The Lost Crown Trophy Guide The Forest Trespasser

باس فایت Otherwordly Queen را شکست دهید

Silver

این تروفی داستانی بوده و با پیشروی در روند داستان به صورت خودکار آزاد خواهد شد. شما زمانی این تروفی را به دست می‌آورید که دومین باس فایت بازی با نام The Forest Queen یا Kiana را شکست دهید.

Prince of Persia The Lost Crown Trophy Guide Snake in the Sand

باس فایت Banished God را شکست دهید

Silver

این تروفی داستانی بوده و با پیشروی در روند بازی به صورت خودکار برای شما آزاد خواهد شد. شما زمانی این تروفی را به دست می‌آورید که باس فایت Banished God یا Azhdaha را شکست دهید.

Prince of Persia The Lost Crown Trophy Guide Fists & Arrows

باس فایت Artful Legend را شکست دهید

Silver

این تروفی داستانی بوده و با پیشروی در روند بازی به صورت خودکار آزاد خواهد شد. شما تروفی Fists & Arrows را به دست می‌آورید که باس فایت Artful Legend یا Menolias the Archer را شکست دهید.

Prince of Persia The Lost Crown Trophy Guide The Storm Master

باس فایت Mighty Master را شکست دهید

Silver

این تروفی داستانی است و با پیشروی در روند بازی به صورت خودکار برای شما آزاد خواهد شد. برای به دست آوردن این تروفی باید باس فایت Mighty Master یا Orod را شکست دهید. شما این باس را در منطقه Raging Sea پیدا خواهید کرد.

Prince of Persia The Lost Crown Trophy Guide The White Lion

باس فایت Vengful Prince را شکست دهید

Silver

این تروفی داستانی است و با پیشروی در روند بازی به صورت خودکار برای شما آزاد خواهد شد. برای به دست آوردن این تروفی باید باس فایت Vengful Prince یا همان Vahram را شکست دهید.

Prince of Persia The Lost Crown Trophy Guide King of Kings

باس فایت King را شکست دهید

Silver

این تروفی داستانی است و با پیشروی در روند بازی به صورت خودکار برای شما آزاد خواهد شد. برای به دست آوردن این تروفی باید باس فایت King یا همان King Darius را شکست دهید. King Darius باس فایت یکی ما قبل آخر بازی Prince of Persia: The Lost Crown محسوب می‌شود.

Prince of Persia The Lost Crown Trophy Guide The End of Time

باس فایت God Prince را شکست دهید

Gold

این تروفی داستانی است و با پیشروی در روند بازی به صورت خودکار برای شما آزاد خواهد شد. برای به دست آوردن این تروفی باید باس فایت God Prince را شکست دهید که آخرین باس بازی محسوب می‌شود. شما پیش از اینکه وارد مبارزه با این دشمن شوید یک پیام دریافت می‌کنید تا متوجه شوید که به Point of No Return رسیده‌اید (یعنی پس از ورود به باس فایت امکان بازگشت به بازی معمولی را ندارید). با این حال هنگامی که او را شکست دهید و تروفی The End of Time را به دست آورید، می‌توانید به دنیای آزاد بازی برگشته و کارهای باقی مانده را انجام دهید.

Prince of Persia The Lost Crown Trophy Guide A Warrior’s End

The Old General را شکست دهید

Silver

شما در طی بخش از ماموریت فرعی The Lost Warriors با Old General روبرو می‌شوید. این ماموریت فرعی در منطقه Lower City و از طریق Dying Ardashing آغاز می‌گردد. ماموریت مورد بحث از شما می‌خواهد هشت نفر از دشمنان خاص را شکست دهید. هنگامی که این هشت نفر را شکست دادید باید به سراغ دشمنی با نام Old General بروید، او را شکست دهید و تروفی A Warrior’s End را به دست آورید. برای پیدا کردن این دشمن‌ها بهتر است به صفحه راهنمای Lost Warriorهای بازی Prince of Persia: The Lost Crown سر بزنید.

Prince of Persia The Lost Crown Trophy Guide Time Served

Jailer را شکست دهید

Silver

برای کشتن Jailer باید اول از همه قابلیتی با نام Clairvoyance را به دست آورید که به طور خودکار و با تکمیل ماموریت اصلی The Path to the Sand Prison در دسترس قرار می‌گیرید. هنگامی که این قابلیت را به دست آوردید باید به منطقه Sacred Archive بروید تا بتوانید Jailer را پیدا کنید. این دشمن در سطح منطقه مذکور جا به جا می‌شوید و با کمی گشت و گذار او را پیدا خواهید کرد. سپس با او وارد مبارزه شوید و آنقدر کتکش بزنید تا روی زانوهای خود بیفتد. در این هنگام باید قابلیت Calirvoyance را فعال کنید تا آسیب فزاینده‌ای به او وارد شود و بمیرد. اگر این قابلیت را نداشته باشید قادر به کشتن او و در نتیجه آزاد کردن تروفی نخواهید بود.

Prince of Persia The Lost Crown Trophy Guide Parallel Universe

یک نسخه موازی از خود را بکشید

Bronze

در این نقطه از راهنمای تروفی پرنس آف پرشیا: لاست کراون به Parallel Universe می‌رسیم که برای به دست آوردنش باید یکی از نسخه‌های موازی (Alternate Vesrion) خود را شکست دهید. به طور کلی چهار عدد از این نسخه‌ها در بازی وجود دارد که در صورت شکست دادن‌شان آیتمی تحت عنوان Athra Surge به دست می‌آورید. اما با این حال برای کسب تروفی Parallel Universe کافی است یکی از آن‌ها را شکست دهید. یکی از این نسخه‌های موازی شخصیت اصلی در منطقه Sacred Archive قرار دارد که با کمی دقت پیدایش خواهید کرد.

Prince of Persia The Lost Crown Trophy Guide Warrior Within

از تمامی Athra Surgeها استفاده کنید

Silver

Althar Surgeها در واقع قابلیت‌هایی هستند که پس از شکست باس فایت‌ها آن‌ها را به دست می‌آورید. البته امکان پیدا کردن برخی از آن‌ها در نقشه بازی هم وجود دارد. اما برای اینکه تروفی Warrior Within را کسب کرده و در راهنمای تروفی Prince of Persia: the Lost Crown یک قدم رو به جلو بروید، باید از تک تک‌ها آن‌ها بهره ببرید. برای این کار باید هر یک از آن‌ها را انتخاب کرده، یک دفعه از آن استفاده کنید و سپس به سراغ Althar Surge بعدی بروید. به طور کلی در بازی مورد بحث 10 عدد از این قابلیت‌ها وجود دارد که در ادامه به مرور نام‌های آن‌ها می‌پردازیم:

 

سطح یک

 • Verethragna’s Smite
 • Shahbaz’ Spirit
 • Wind of Sistan
 • Vayu’s Wave

 

سطح دو

 • Bahaman’s Breath
 • Arash’s Ray
 • Hadhayan’s Might

 

سطح سه

 • Soul Of Gilgamesh
 • Bahamut’s Rage
 • Rashnu’s Judgement

هنگامی که همه این موارد را پیدا کنید و حداقل یک بار از همه آن‌ها بهره ببرید، تروفی Warrior Within آزاد خواهد شد.

Prince of Persia The Lost Crown Trophy Guide Glory of Faravahar

گردن‌بند یا همان Necklace را به صورت کامل ارتقا دهید

Silver

سارگون در The Lost Crown یک گردن‌بند خاص می‌پوشد که می‌توانید آن را ارتقا دهید. در واقع امکان انتصاب یک سری Amulet خاص روی این گردن‌بند وجود دارد که هر کدام ویژگی‌های خاصی به شما می‌دهند. به‌طور کلی امکان قرار دادن 12 عدد از این Amuletها روی گردن‌بند وجود دارد. هنگام شروع کار شما فقط سه جای خالی برای انجام این کار دارید، اما با گشت و گذار در دنیای بازی و پیدا کردن Amulet Holderها می‌توانید این عدد را ارتقا داده و به 12 برسانید. هنگامی که هر 12 جای در نظر گرفته شده را با Amuletها پر کنید، تروفی Glory of Faravahar برای شما آزاد خواهد شد.

Prince of Persia The Lost Crown Trophy Guide Blessing of Shamshir

کمان (Bow) و شمشیر (Sword) را به بالاترین سطح ممکن ارتقا دهید

Gold

در این نقطه از راهنمای تروفی Prince Of Persia: The Lost Crown باید اشاره کنیم که شخصیت اصلی دو سلاح مهم دارد. یکی شمشیرهای دوگانه سارگون است و یکی دیگر تیر و کمان Menolias. شما می‌توانید هر دو سلاح مذکور را با مراجعه به منطقه Haven و رفتن نزد Kahva’s Forge تا چهار Level ارتقا دهید. اما برای ارتقا این سلاح‌ها به آیتم‌هایی نظیر Time Crystalها، Azure Damascus Ingotها و Xerxes Coinها نیاز خواهید داشت. پیدا کردن آیتم‌های مذکور زیاد سخت نیست و با پیشروی در روند داستان، شکست باس فایت‌ها و حل کردن پازل‌ها مقادیر زیادی از آن‌ها را جایزه می‌گیرید. هنگامی که هم شمشیر و هم کمان را تا سطح چهار ارتقا دهید تروفی Blessing of Shamshir آزاد خواهد شد.

Prince of Persia The Lost Crown Trophy Guide Tools of a Prophet

تمامی Amuletها را به دست آورید

Gold

بازی پرنس آف پرشیا: لاست کراون به طور مجموع 36 عدد از این Amuletها را در خود جای داده که در صورت پیدا کردن همه آن‌ها تروفی Tools of a Prophet را به دست می‌آورید. هیچ یک از Amuletها که هرکدام ویژگی‌ خاص خود را دارند از دست دادنی نیستند و حتی پس از اتمام داستان اصلی هم می‌توانید در دنیای بازی به گشت و گذار بپردازید و آن‌ها را پیدا کنید. برای آگاهی پیدا کردن از محل دقیق این آیتم‌ها بهتر است به صفحه راهنمای پیدا کردن Amuletهای Prince of persia: The Lost Crown سر بزنید.

Prince of Persia The Lost Crown Trophy Guide Elixir of Gods

تمام Soma Tree Petalها را به دست آورید

Gold

Soma Tree Petalها در واقع یک سری آیتم مهم هستند که در صورت پیدا کردن آن‌ها خط سلامتی سارگون یا HP او افزایش پیدا می‌کند. هنگامی که چهار عدد از این آیتم‌ها را پیدا کنید خط سلامت شخصیت اصلی یک Level بهتر می‌شود که می‌توانید آن را در بالای صفحه نمایش خود مشاهده نمایید. برای پیدا کردن این آیتم‌های مهم می‌توانید به راهنمای Soma Tree Petalهای بازی Prince of persia: the Lost Crown سر بزنید.

Prince of Persia The Lost Crown Trophy Guide Cyra’s Last Hope

کمپ Herbalist را پیدا کنید

Bronze

برای پیدا کردن کمپ هربالیست باید به منطقه Hyrcanian Forest بروید. اما باید بدانید که برای ورود به این منطقه به قابلیتی تحت عنوان Fabric of Time نیاز دارید. این قابلیت را با شکست دادن باس فایت Vengful Spirit در ماموریت Return to the Past آزاد خواهید کرد. هنگامی که این قابلیت را به دست آورید و وارد منطقه Hyrcanian Forest شدید، به سمت راست بروید تا به صندوقچه‌ای برسید که در کنار یک چادر قرار داده است. به محض اینکه به نقطه مذکور برسید تروفی Cyra’s Last Hope آزاد خواهد شد.

Prince of Persia The Lost Crown Trophy Guide Written in the Sand

Prophecy Fresco را تکمیل کنید

Silver

برای کسب تروفی Written in the Sand باید ماموریت فرعی Prophecy of Mount Quf را تکمیل کنید که در منطقه Lower City در دسترس قرار می‌گیرد. اما برای اینکه ماموریت فرعی مذکور تکمیل شود باید 30 عدد کوزه شنی یا Sand Jar پیدا کنید. اگر هم در پیدا کردن مکان این کوزه‌های شنی به مشکل خوردید به صفحه راهنمای Sand Jarهای بازی Prince of Persia: the Lost Crown سر بزنید.

Prince of Persia The Lost Crown Trophy Guide Tree of Life

با تمام Wak-Wak Headها صحبت کنید

Silver

در این نقطه از راهنمای تروفی Prince of Persia: The Lost Crown باید اشاره کنیم که این بازی مجموعه شامل هشت عدد Wak-Wak Head می‌شود که در صورت تعامل با همه آن‌ها تروفی Tree of Life برای شما خواهد بود. این Wak Wak Headها روی Wak Wak Treeها پیدا می‌شوند؛ یک سری درخت‌های طلایی که خط سلامتی شما را پر می‌کنند و امکان تغییر Loadout را به وجود می‌آورند. هنگامی که در نزدیکی این درخت‌ها قرار داشتید دکمه L1 را فشار دهید تا با آن تعامل برقرار کنید. هیچ یکی از این درخت‌ها از دست دادنی نیستند و پس از اتمام داستان هم می‌توانید آن‌ها را به دست آورید. برای آگاهی از محل قرار گیری این موارد می‌توانید به صفحه راهنمای Wak-Wak Headهای بازی Prince of Persia: The Lost Crown مراجعه کنید.

Prince of Persia The Lost Crown Trophy Guide Spectre of the Seas

Ghost Ship را پیدا کنید

Bronze

برای اینکه بتوانید به Ghost Ship برسید باید به قابلیتی با نام Fabric of Time دست پیدا کنید. شما زمانی این قابلیت را به دست می‌آورید که باس فایت Vengful Prince را در مرحله Return to the Past شکست دهید. این قابلیت در واقع مانند یک طناب عمل می‌کند و به شما اجازه می‌دهد به مناطقی از نقشه بروید که پیش از آن ممکن نبود. اما برای اینکه بتوانید Ghost Ship را پیدا کنید باید از Soma Tree رد شوید و سپس به سمت یک روستا مخفی بروید. در ادامه مسیر سمت راست را در پیش بگیرید و از موانع عبور کنید؛ موانعی که برای رد شدن از آن‌ها به قابلیت Fabric of Time نیاز خواهید داشت.

هنگامی که این مسیر را ادامه دهید در نهایت به منطقه‌ای می‌رسید که Lighthouse نام دارد. در این نقطه از تمامی سکوها بالا بروید و نقشه محیط اطراف را بخرید. حالا به سمت راست حرکت کنید و به سارگون اجازه دهید سقوط کند. او آنقدری سقوط خواهد کرد تا روی عرشه یک کشتی فرود آید. هنگامی که او به زمین برسد تروفی Spectre of the Seas آزاد خواهد شد.

Prince of Persia The Lost Crown Trophy Guide Hidden Floor

یک Secret Floor را پیدا کنید

Bronze

برای اینکه بتوانید به Secret Floor برسید باید آنقدری در داستان اصلی پیشروی کنید که به Lower City و منطقی The Depth برسید. منطقه مذکور در واقع همان محیط قهوه‌ای و سیاهی است که مرکز تمام نقشه بازی محسوب می‌شود. در اینجا منطقه‌ای با نام Haven وجود دارد که در سطح آن یک Wak Wal Tree، یک زمین تمرین و چند فروشنده وجود دارند. حال اگر به سمت چپ بروید به یک آسانسور می‌رسید که می‌تواند شما را میان Upper City، Lower City و Depths جا به جا کند.

به هر حال، شما در این میان باید فروشنده‌ای با نام Scrapper را پیدا کنید که در Depths حضور دارد. نزد او بروید و کلید گمشده یا Lost Key را از وی بخرید. شما برای خرید این کلید گمشده به سه واحد Xerxes نیاز دارید که در نقاط مختلف نقشه بازی پنهان شده است. هنگامی که این کلید را خریدید، امکان رفتن به یک طبقه مخفی از طریق آسانسور به وجود می‌آید. هنگامی که سوار آسانسور شدید به سمت این طبقه منفی که بالای Depths وجود دارد بروید تا به محض قدم گذاشتن به سطح آن تروفی مورد نظر آزاد شود.

Prince of Persia The Lost Crown Trophy Guide The True Moon

ماموریت Moon Gatherer را تکمیل کنید

Silver

Moon Gatherer نام یک ماموریت مخفی است که در منطقه Sacred Archive آغاز می‌شود. این مورد یکی از 9 ماموریت فرعی موجود در بازی است که از شما می‌خواهد یک Scavenger Hunt را تکمیل کنید.

Prince of Persia The Lost Crown Trophy Guide Charitable Soul

تمام ماموریت‌های فرعی را تکمیل کنید

Gold

همان‌طور که اشاره شد بازی Prince of Persia: The Lost Crown مجموعا شامل 9 ماموریت فرعی می‌شود. حال برای اینکه بتوانید تروفی Charitable Soul را به دست آورید، باید همه آن‌ها را به اتمام برسانید. در ادامه نام این 9 ماموریت فرعی را مشاهده خواهید کرد:

 • ماموریت The Lost Warriors
 • ماموریت The Moon Gatherer
 • ماموریت Motherly Love
 • ماموریت Prophecy of Mount Quf
 • ماموریت Ancient Power Unearthed
 • ماموریت Treasure of the Seven Seas
 • ماموریت The Architect
 • ماموریت The Deserter
 • ماموریت The Imposible Climb
Prince of Persia The Lost Crown Trophy Guide Betrayal

یکی از دشمنان را با استفاده از Dimensional Claw شکست دهید

Bronze

Dimensional Claw نام یک قابلیت است که با پیشروی در روند داستان به صورت خودکار آزاد می‌شود. شما این قابلیت را خیلی سریع و پس از شکست دومین باس فایت اصلی با نام Kiana به دست خواهید آورد. این قابلیت به شما اجازه می‌دهد یک پورتال باز کنید و دشمنان را به سمت آن بیندازید. اما برای اینکه بتوانید تروفی Betrayal را آزاد کنید، باید با استفاده از آن یک نفر را بکشید.

برای این کار هنگامی که در کنار یک دشمن قرار دارید دکمه دایره را فشار دهید تا آن‌ها را به تله بیندازید. سپس با نگه داشتن دکمه دایره و رها کردن کار آن‌ها را تمام کنید. هنگامی که یکی از دشمنان را با استفاده از Dimensional Claw بکشید تروفی مورد نظر برای شما خواهد بود.

Prince of Persia The Lost Crown Trophy Guide Natural Resources

پنج Ore به دست آورید

Bronze

برای کسب این تروفی باید پنج عدد Azure Damascus Ingot به دست آورید که برای ارتقا دادن سلاح‌ها به کار گرفته می‌شود. شما می‌توانید با گشت و گذار در جهان بازی تعداد نسبتا زیادی از این Ingotها را پیدا کنید.

Prince of Persia The Lost Crown Trophy Guide Shock Trooper

20 نفر از دشمنان را با استفاده از Opportunity Attack شکست دهید

Bronze

برای کسب این تروفی باید هنگامی که یکی از دشمنان آماده حمله کردن به شما است، دکمه L2 را فشار دهید و اصطلاحا او را Parry کنید. هنگامی که دشمن به خواهد به سمت سارگون حمله‌ور شود، یک علامت زرد بالای سر او به نمایش درخواهد آمد و به همین خاطر هم می‌توانید متوجه فرصت Parry کردن بشوید. اگر زمان‌بندی این فرآیند درست شکل گیرد، یک انیمشین کوتاه به نمایش درآمده و سارگون نیروهای حریف را می‌کشد. هنگامی که 20 نفر از دشمنان را با استفاده از این روش کشتید، تروفی Shock Trooper به حساب PSN شما اضافه خواهد شد. مهم‌ترین نکته در این راه یادگیری روند Parry کردن است که با تمرین به دست می‌آید.

Prince of Persia The Lost Crown Trophy Guide An Honorable End

یک Lost Warrior را شکست دهید

Bronze

بازی Prince of Persia: The Lost Crown مجموعا شامل هشت Lost Warrior می‌شود که در صورت شکست دادن یکی از آن‌ها تروفی An Honorable End را به دست خواهد آورد. اما با این حال و از آنجایی که برای تکمیل ماموریت The Lost Warriors باید همه آن‌ها را شکست دهید، این تروفی را هم به صورت خودکار کسب خواهید کرد. برای آگاهی از محل این دشمنان نیز بهتر است به صفحه راهنمای Lost Warriorهای Prince of Persia: the Lost Crown سر بزنید.

Prince of Persia The Lost Crown Trophy Guide All the Time in the World

10,000 عدد Time Crystal به دست آورید

Bronze

پیدا کردن Time Crystalها به هیچ وجه سخت نیست و می‌توانید آن‌ها را به کرات در سطح نقشه بازی ببینید (برای کسب این آیتم‌ها باید با کمان یا شمشیرها به آن‌ها ضربه بزنید). علاوه بر این، در صورت شکستن کوزه‌ها و کشتن دشمنان هم Time Crystal جمع خواهید کرد. از آنجایی هم که نیازی نیست 10,000 تایم کریستال به صورت همزمان داشته باشید و تعداد کلی آن‌ها در طول بازی معیار است، این تروفی را به صورت خودکار آزاد خواهید کرد.

Prince of Persia The Lost Crown Trophy Guide Air Dancer

30 نفر از دشمنان را روی هوا بکشید

Bronze

توضیحات تروفی Air Dancer به خوبی آنچه که باید انجام دهید را توصیف می‌کند. علاوه بر دشمنانی مانند عقاب‌ها و خفاش‌ها که روی هوا پرواز می‌کنند، می‌توانید دشمنان زمینی را هم به سمت بالا پرتاب کنید و آن‌ها را روی هوا بکشید. هنگامی که مجموعا 30 نفر از دشمنان را کشتید، این تروفی هم آزاد خواهد شد.

Prince of Persia The Lost Crown Trophy Guide Deadly Trap

پنج نفر از دشمنان را به سمت Spikeها بیندازید تا بمیرند

Bronze

منظور از Spikeها در واقع میخ‌های بلند و خطرناکی هستند که روی زمین و دیواره‌های منقطه‌های مختلف دیده می‌شوند. برای اینکه تروفی Deadly Trap را به دست آورید، باید دشمنان را به سمت این Spikeها بیندازید تا بر اساس برخورد با آن‌ها بمیرد. هنگامی که این عمل را پنج بار تکرار کنید تروفی آزاد خواهد شد. تنها نکته مهم این است که دشمنان باید در حین برخورد با این میخ‌ها بمیرند؛ پس دشمن را با حملات خود ضعیف کنید و سپس او را برای ضربه آخر به سمت Spikeها بیندازید.

در این نقطه به پایان راهنمای تروفی بازی Prince of Persia: the Lost Crown می‌رسیم. نظر شما در این باره چیست؟ نظرات و سوالات خود را با تیم تیلنو و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: Powerpyx

author-avatar

درباره ارحام ادبخواه

سلام، من ارحام هستم. زندگی من با سه کلمه گره خورده، ویدئو گیم، فوتبال و سینما. زندگی من بدون این سه تا بی معنی میشه و هویت خودشو از دست میده.

مطالب مرتبط

دیدگاهی در مورد “راهنمای تروفی و اچیومنت Prince of Persia: The Lost Crown

 1. ناشناس گفت:

  سلام تروفی Elixir of Gods باگ خورده تمام Soma Tree Petal پیدا کردم فیلمشو تو یوتوب دیدم ولی ظاهرا یکیش مونده چیکار باید کرد :/

  1. بهراد گفت:

   سلام دوست عزیز. ما از چند منبع راهنمای تروفیمون رو چک می‌کنیم و اونایی که باگ دارن یا امکان مشکل دار شدنشون هست رو مشخص می‌کنیم. از اونجایی که این تروفی نشونه‌ی باگ دار بودنو نداره، حدس من اینه که احتمالا یکی از مواردش رو جا انداختی. به نظرم بجای ویدیو، از لینکی که ما قرار دادیم، لوکیشن‌ها رو دونه دونه بری، تا بلاخره اونی که جا انداختی پیدا شه.

   1. ناشناس گفت:

    سلام ممنون
    این سایت میگید
    Powerpyx

    1. بهراد گفت:

     بله، منتها دقیقا از لینکی که ما زیر تروفی مورد بحث قرار دادیم وارد سایت شید.

 2. محمد گفت:

  سلام امیدوارم حالتون خوب باشه و مرسی بابت سایت خوبتون.
  ممکنه خواهش کنم راهنمای تروفی Final Fantasy Rebirth رو بذارید.❤
  بازیش فوق العادس و کلی طرفدار پیدا کرده و من و دوستانم میخوایم بازی رو پلات کنیم
  البته پلاتش فوق العاده مشکله و بدون راهنمای فارسی واقعا سخت تر میشه.
  بازم ممنونم ازتون و البته هنوز منتظر راهنمای پارت اول هستیم.
  من جفتشون رو خریدم و فقط منتظر گذاشتن راهنمای شما هستم.

  1. بهراد گفت:

   سلام محمد عزیز. حتما قرار می‌دیم، می‌دونم که قبلا هم قول دادم ولی عملی نشده، اما مشکلات اینترنت پیش‌بینی نشده تا الان باعث شده. ممنون از اینکه هنوز همراه ما هستی.

 3. محمد گفت:

  سلام مرسی بابت راهنماهای تروفی واقعا کارتون ارزشمند و فوق العادس. اگه ممکنه راهنمای تروفی final fantasy 7 remake منتشر کنید، آخه گفتید حاضر شده.
  و بشدت منتظر راهنمای تروفی Like a dragon infinite wealth و granblue fantasy relink هستیم.
  کارتون درجه یکه، تشکر.

  1. بهراد گفت:

   سلام، ممنون بابت حمایت همیشگی. فاینال فانتزی آمادست فقط تو آپلود ویدیوهای راهنمایی به مشکل خوردیم که به زودی برطرف می‌شه. یاکوزا رو هم حتما چون خودمون از طرفدارای مجموعه هستیم می‌ریم. مورد آخر رو ولی قول نمی‌تونم بدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *