راهنمایی و آموزش, راهنمای بازی, راهنمای مراحل بازی

بهترین سیدهای لگو فورتنایت

سیدهای لگو فورتنایت

سیدهای لگو فورتنایت (Lego Fortnite Seeds) شاید در نگاه اول آنقدر مهم نباشند، اما می‌توانند تجربه شما را از یک روند عادی به یک گیم‌پلی هیجان انگیز تغییر بدهند. اما با وجود اینکه Seedها از اهمیت بالایی برخوردار هستند، برای پیدا کردن‌شان نیز کار سختی در پیش خواهید داشت.

راهنمای بهترین Seedهای بخش لگو فورتنایت

بازی LEGO Fortnite که به عنوان بخشی از خود فورتنایت در دسترس قرار گرفته، یک بازی با محوریت ساخت و ساز (Crafting) و بقا (Survival) است. این بخش به گونه‌ای طراحی شده که خلاقیت موجود در آثار لگو با هیجانی که همه ما از فورتنایت می‌شناسیم، تلفیق شود. لگو فورتنایت به طور کلی شباهت زیادی به بازی Minecraft دارد و با توجه به همین موضوع، آیتم‌ها و مکانیک‌های متعددی وجود دارند که باید به پیدا کردن‌شان بپردازید. البته درست ماینکرفت در این بازی هم کار سختی برای درست کردن روستا اولیه خود ندارید و می‌توانید قدم‌های ابتدایی را به شکل ساده‌ای روی زمین قرار دهید.

اما با وجود ساده بودن قدم‌های ابتدایی، باید بدانید که دانستن بهترین سیدهای لگوفورتنایت قبل از شروع بسیار مفید خواهد بود. Seedها می‌توانند چگونگی جهانی که در آن حضور دارید را تعیین کرده و به شما در روند ساخت و ساز در آن کمک کنند. بنابراین در ادامه همین مقاله قصد داریم شما را با بهترین Seedهای LEGO Forntite آشنا کنیم.

سیدهای لگو فورتنایت

سیدها چه هستند و به چه دردی می‌خورند؟

سیدهای لگو فورتنایت در واقع یک سری کد هستند که در صورت وارد کردن‌شان می‌توانید وارد یک دنیای مشخص و از پیش تعیین شده شوید. این در حالی است که بدون این کدها به صورت شانسی قدم به جهان‌های مختلفی می‌گذارید و از چگونگی آن‌ها خبر ندارید. Seedهای در واقع یکی از آن تنظیمات پیشرفته‌ای است که در حین درست کردن یک دنیا با آن‌ها روبرو می‌شوید؛ درست مثل عناصری نظیر Hunger، Temperature و PvP.

اما سیدهای LEGO Forntite مزیت‌های دیگری هم به همراه می‌روند. اگر بخواهیم از جنبه گیم‌پلی به این مزیت‌ها نگاه کنیم، می‌توان کد دنیاهایی که منابع ارزشمندی دارند را پیدا کرد و وارد آن‌ها شد. یا در مثالی دیگر، می‌توان با استفاده از سیدها وارد دنیایی شد که در اطراف نقطه ابتدایی آن آیتم‌های ارزشمند دیگری پیدا می‌شود.

علاوه بر Seedها می‌توانند نوع اقلیم جهانی که وارد آن می‌شوید را تعیین کنند. بخش لگو فورتنایت مجموعا سه نوع اقلیم مختلف دارد: سرزمین‌های سبز، بیابانی و برفی. این کدها می‌توانند شما را به شکل مستقیم وارد اقلیم مورد علاقه‌تان کنند؛ این در حالی است که با ورود به یک جهان شانسی باید مدت‌ها به دنبال اقلیم مورد نظر خود بگردید.

شما قابلیت این را دارید که سیدهای لگو فورتنایت خود را با دوستان و سایر افراد به اشتراک بگذارید تا بتوانید به صورت همزمان در یک دنیا شروع به کار کنید. یا در حالتی هیجان‌انگیزتر، می‌توانید کدهای مخصوصی را وارد کنید که گیمرهای دیگر ساخته‌اند و مدت زمان زیادی برای آن صرف کرده‌اند. بدین ترتیب بدون زحمت اضافی وارد یک جهان خاص شدید که موقعیت‌های هیجان انگیز زیادی را به همراه می‌آورد. با گذر از این بحث‌ها در ادامه به معرفی بهترین سیدهای LEGO Fortnite خواهیم پرداخت.

کد 1227435455

این کد شما را وارد دنیایی معمولی می‌کند که برای تازه‌کارها فوق‌العاده است. 1227435455 دروازه‌ای به سوی جهانی متعادل است که در ابتدا وارد اقلیم سرسبز آن خواهید شد. اما در کنار این بخش سرسبز پیدا کردن اقلیم‌های دیگر به هیچ وجه سخت نیست. هنگامی که قدم به این دنیا گذاشتید با رفتن به سمت شمال به سرزمین‌های یخی و برفی می‌رسید و با سفر به سمت جنوب، زمین‌های بیایانی را پیدا خواهید کرد. علاوه بر این‌ها Seed مورد بحث غارهای ارزشمندی دارد که در صورت لوت کردن‌شان قادر هستید مقادیر زیادی از Knotroot و Marble جمع کنید.

سیدهای لگو فورتنایت

کد 542354756

این یکی از سیدهای لگو فورتنایت نتیجه کار یوتیوبری با نام کاربری AciDic BliTzz است. این کد شما را وارد یک اقلیم سرسبز می‌کند که در اطراف نقطه شروع آن، سازه‌ها و ساختمان‌های متروکه متعددی وجود دارد. بدین ترتیب می‌توانید با لوت کردن این نقاط در همان ابتدای کرد آیتم‌ها و متریال‌های ارزشمندی داشته باشید. علاوه بر این شما قابلیت این را دارید که همین ساختمان‌های متروکه را با کمی تغییر به سکونتگاه خود تبدیل کنید.

کد 2057675991

این کد نتیجه یک یوتیوبر دیگر است که با نام Versilify شناخته می‌شود. این Seed شما را به دنیایی سرسبز می‌فرستد که در طی آن غارهای متعددی برای لوت کردن در اطراف وجود خواهد داشت. حال اگر مسیر جنوب را در پیش بگیرد به زمین‌های بیابانی می‌رسید که پیدا کردن متریال‌هایی نظیر Blast Powder و Flexwood در آن ممکن است. حال اگر از نقطه ابتدایی یا Spawn Point مسیر شرق را در پیش بگیرید به سرزمین‌های برفی و یخی خواهید رسید.

سیدهای لگو فورتنایت

کد 0546842765

این مورد که حاصل کار یوتیوبری با نام Easy Earl است، گزینه ایده‌آلی برای تازه‌کارهای لگو فورتنایت محسوب می‌شود که منابع قابل توجهی از آن حاصل خواهد شد. به محض اینکه وارد این دنیا شوید، قدم به یک اقلیم سرسبز می‌گذارید که در اطراف‌تان منابع زیادی برای شروع کار وجود دارد. حال این را به غارهای متعدد و فاصله کم با اقلیم برفی در کنار هم بگذارید تا متوجه شوید با یکی از بهترین سیدهای لگو فورتنایت روبرو هستیم.

کد 0645045373

این کد که باز هم متعلق به Easy Earl است، گزینه ایده‌آل دیگری برای تازه‌کارها خواهد بود. این کد شما را وارد دنیایی می‌کند که نقطه ابتدایی آن، پر از منابع مهمی نظیر Wood و Granite است. این در حالی خواهد بود که فاصله کمی با اقلیم برفی دارید تا بتوانید در صورت نیاز خیلی سریع به آن دسترسی پیدا کنید. علاوه بر این در این دنیا غارها و ساختمان‌های متعددی وجود دارد که برای لوت کردن و به دست آوردن منابع ابتدایی فوق‌العاده‌اند.

کد 0505050505

این کد که متعلق به AciDic BliTzz است، به درد آن افرادی می‌خورد که می‌خواهند خیلی سریع به اقلیم‌های بیابانی برسند. هرچند که با وارد کردن این کد در یک منطقه سرسبز اسپاون می‌شوید، اما با یک پیاده‌روی کوتاه به سمت شمال به بیابان خواهید رسید. بدین ترتیب توانایی این را دارید که روستای بیابانی خود را با استفاده از منابعی نظیر Flexwood و Copper بسازید.

در این نقطه به پایان مقاله بهترین سیدهای لگو فورتنایت می‌رسیم. نظر شما در این باره چیست؟ اگر کد دیگری در نظر دارید آن را در قسمت نظرات با تیم تیلنو در میان بگذارید.

منبع: VG247

author-avatar

درباره ارحام ادبخواه

سلام، من ارحام هستم. زندگی من با سه کلمه گره خورده، ویدئو گیم، فوتبال و سینما. زندگی من بدون این سه تا بی معنی میشه و هویت خودشو از دست میده.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *