اخبار و رویدادها, بازی

بازی Prince of Persia: The Sands of Time Remake باز هم تاخیر خورد

بازی Prince of Persia

تاریخ عرضه‌ بازی Prince of Persia: Sands of Time Remake که پیش از این هم با تاخیر مواجه شده بود، این بار تا زمان نامشخصی به عقب افتاد. شرکت Ubisoft هنوز تاریخ عرضه‌ی جدیدی را برای این بازی منتشر نکرده است.

نسخه‌ی بازسازی بازی Prince of Persia: Sands of Time که چند ماه پیش معرفی شده بود، در ابتدا قرار بود در اولین ماه سال سال ۲۰۲۱ روانه‌ی بازار شود. به هر حال، شرایط به نحو ایده آل جلو نرفت و یوبیسافت اظهار کرد که تاریخ انتشار این بازی، تا ۲۸ اسفند ۹۹ (۱۸ مارس ۲۰۲۱) عقب خواهد افتاد. اما حالا که تنها حدود یک ماه با عرضه‌ی این بازی فاصله داشتیم، شرکت Ubisfot نسخه‌ی بازسازی یکی از بهترین بازی‌های خود را تا تاریخ نامشخصی به عقب انداخت. در حال حاضر، هیچ زمان دقیقی برای عرضه این بازی اعلام نشده است.

یوبیسافت از طریق حساب کاربری خود در شبکه‌ی احتماعی توییتر، این خبر را با طرفداران در میان گذاشت. تفاوتی که این بار به وجود آمده، عدم اعلام هیچگونه تاریخ جدیدی برای انتشار بازی است. سازندگان این بازی دلیل اصلی این تاخیر را تنها به زمان بیش‌تر برای توسعه آن ربط دادند و هیچگونه اشاره‌ای به جزئیات دیگر نکردند. اگر قصد دارید با این بازی بیش‌تر آشنا شوید، می‌توانید به مقاله‌ی هر آن چه از بازی Prince of Persia: The Sands of Time Remake می‌دانیم مراجعه کنید.

بازی Prince of Persia

هنگامی که یوبیسافت برای دفعه‌ی اول بازی Prince of Persia: Sands of Time Remake را معرفی کرد، با انتقادات زیادی از سوی طرفداران روبرو شد. آن‌ها خواستار جنبه‌های بصری بهتری بودند؛ چون با این که این بازی با عنوان یک Remake معرفی شد، فرسنگ‌ها با یک محصول مدرن و جدید فاصله داشت. البته در آن روزهای ابتدایی، سازندگان بیکار ننشستند و از خود دفاع کردند. آن‌ها اعتقاد داشتند که گرافیک پایین بازی به خاطر متعهد بودن نسخه‌ی Remake به نسخه‌ی اوریجینال است. اما حالا شرایط تغییر کرده به گفته‌ی یوبیسافت، این تاخیر جدید فقط و فقط برای کار کردن روی قسمت‌هایی است که با انتقاد زیادی همراه شده بود. این حرف دلالت بر آن دارد که آن‌ها تمرکز خود را تا چند ماه آینده روی بهتر کردن جلوه‌های بصری و گرافیکی می‌کنند.

شرکت Ubisoft در این باره توضیح داد:

این زمان توسعه‌ی اضافی به تیم ما اجازه می‌دهد ریمیکی را ارائه دهد که در حال پایبند بودن به نسخه‌ی اصلی، احساس تازه‌ای داشته باشد.

البته ما در حال حاضر در دوره‌ی شیوع ویروس کرونا قرار داریم و تاخیر خوردن این بازی مورد زیاد عجیبی نیست؛ چرا که در یک سال اخیر با تاخیر بازی های کوچک و بزرگ زیادی همراه بودیم. برای مثال، تا همین جای کار بازی‌هایی مانند Hogwarts Legacy، Outriders، The Lord of the Rings: Gollum و Riders Republic با تاخیر مواجه شدند و به احتمال زیاد این لیست در طی طی چند ماه آینده بزرگ و بزرگ‌تر خواهد شد.

به هر حال،‌ هنگامی که بازی Prince of Persia: Sands of Time Remake عرضه شود در سه پلتفرم پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس خواهد بود. متاسفانه در این میان خبری از نسخه‌ی بهینه شده برای کنسول‌های نسل نهمی نیست و کاربران پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس تنها می‌توانند با استفاده از قابلیت Backward Compatibility به تجربه‌ی این بازی بپردازند.

در پایان، اگر قصد دارید نسخه‌ی بازسازی پرینس آو پرشیا را در زمان عرضه روی بهترین حالت ممکن تجربه کنید می‌توانید به صفحه‌ی خرید PS5، خرید PS5 دیجیتالی، خرید Xbox Series X و خرید Xbox Series S مراجعه کنید.

نظر شما در مورد بازی Prince of Persia: Sands of Time Remake چیست؟ آیا این تاخیر می‌تواند به موفقیت محصول نهایی ختم شود؟ نظرات خود را با تیم تیلنو در میان بگذارید.

منبع: GamingBolt

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید