اخبار و رویدادها, کنسول

جعبه‌ی پلی استیشن ۵ حاوی دستورالعمل ‌هایی برای انتقال اطلاعات از پلی استیشن ۴ است

پلی استیشن 5

اگر می‌خواهید کنسول نسل نهمی پلی استیشن 5 را خریداری کنید و می‌خواهید اطلاعات خود را از کنسول نسل قبلی خود انتقال دهید، سونی دستورالعمل این کار را درون حعبه‌ی کنسول قرار خواهد داد. با تیلنو همراه باشید.

سونی به تازگی چندین نسخه از کنسول جدید مورد انتظار خود یعنی پلی استیشن 5 را برای رسانه‌‌ها و اشخاص مطرح صنعت گیم جهت پوشش پیش از انتشار ارسال کرده است. در میان اعضایی که این کنسول برایشان ارسال شده است، نویسنده‌ی سایت Polygon یعنی Samit Sarkar، به تازگی اطلاعات جالبی را در صفحه‌ی توییتر رسمی خود به اشتراک گذاشته است.

Sarkar با نشان دادن تصویر جعبه‌ی کنسول اعلام کرد که در زیر جعبه راهنمایی وجود دارد که نحوه انتقال اطلاعات خود از پلی استیشن 4 به پلی استیشن 5 قرار دارد. شما می‌توانید هر دو کنسول را به یک شبکه متصل کنید، می‌توانید آن‌ها را به یک درایو حافظه متصل کنید و یا با همان حساب PSN که در  کنسول قبلی خود استفاده می‌کرید وارد کنسول جدید شوید.

سونی کاملا صریح بیان کرده که آن‌ها می‌خواهند این بار انتقال اطلاعات از PS4 به PS5 را برای بازیکنان بسیار راحت‌تر و سریع‌تر کنند. بنابراین دیدن این دستورالعمل در زیر کنسول خیلی هم تعجب آور نیست.

با توجه به اینکه پلی استیشن 5 اکنون در دست رسانه‌ها است، احتمالا به زودی اطلاعات بیشتری از این کنسول دریافت می‌کنیم و ما تمامی این اطلاعات را در اختیار شما قرار خواهد داد و خبرهای جدید را به سرعت پوشش خواهیم داد. در مقاله‌ی اجرای بازی های PS4 روی PS5 می‌توانید روش دقیق این کار را مطالعه کنید.

در ادامه می‌تواید تصاویر منتشر شده از جعبه‌ی کنسول را مشاهده کنید:

پلی استیشن 5 در تاریخ 22 آبان (12 نوامیر) به طور رسمی در دو نسخه‌ی استاندارد دیسکی به قیمت 499 دلار و دیجتال به قیمت 399 دلار عرضه خواهد شد.

نظر شما در مورد شکل ظاهری جعبه‌ی این کنسول چیست؟ آیا از دستورالعمل‌های روی جعبه راضی هستید؟ نظرات خود را با تیلنو در میان بگذارید.

منبع: GamingBolt 

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *