اخبار و رویدادها, بازی

سازندگان بازی Halo Infinite در ماه‌های آینده پرتعامل ‌تر خواهند بود

بازی Halo Infinite

استودیو 343 Industries که وظیفه‌ی ساخت بازی Halo Infinite را بر عهده دارد، می‌خواهد در ماه‌های آینده با طرفداران ارتباط بیش‌تری برقرار کند و در زمان مناسب، به طور کامل از بازی خود رونمایی کند.

هنوز مدت زمان زیادی از عرضه‌ی دو کنسول جدید مایکروسافت نمی‌گذرد و به گفته‌ی خود این شرکت، عرضه‌ی کنسول‌های نسل نهمی موفقیت‌های بسیاری را به همراه داشته‌اند؛ به طوری که ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس به بزرگ‌ترین عرضه‌ی تاریخ ایکس باکس تبدیل شدند. این در حالی بود که بزرگ‌ترین و موردانتظارترین بازی ایکس باکس، یعنی بازی Halo Infinite با تاخیر روبرو شد و در حال حاضر حتی تاریخ انتشار بعدی آن را هم نمی‌دانیم.

این پایان ماجرا نیست و از زمانی که اعلام تاخیر پخش شد، استودیو 343 Industries هیج گونه خبری از بازی جدید خود منتشر نکرد و تا این لحظه، در سکوت خبری سنگینی قرار داشت. این سکوت در نهایت شکست و تیم سازنده‌ی اینفینیت اعلام کرد که در ماه‌های آینده بیش‌تر در مورد بازی خود صحبت می‌کند.

بازی Halo Infinite

جان یونیسزک (John Junyszek)، مدیر جامعه‌ی کاربری هیلو، اظهار کرد که آن ها پس از اعلام خبر تاخیر، بسیار ساکت‌تر از آن مقدار معین شده بودند. اما در نهایت این سکوت خبری بازی Halo Infinite به پایان رسیده است و ظاهرا در ماه‌های آینده با خبرهای هیجان انگیزی در مورد بزرگ‌ترین پروژه‌ی تاریخ ایکس باکس، روبرو خواهیم شد. او اطلاعات دقیق‌تری در این مورد نداد و ما در حال حاضر نمی‌دانیم که باید انتظار چه نوع از خبرهایی را بکشیم. اما می‌توان حدس زد که تا پایان سال ۲۰۲۰ میلادی، شاهد یک نمایش هر چند کوچک از این بازی باشیم.

John Junyszek افزود:

ما می‌دانیم که همه‌ی شما مشتاق هستید تا اطلاعات بیش‌تری در مورد بازی Halo Infinite کسب کنید. اما ما به دلیل یک سری از شرایط خاص پس از تغییر تاریخ عرضه‌ی بازی، ساکت‌تر از آن چیزی شدیم که دوست داریم. ما به همراه تیم در حال تلاش هستیم تا در پایان سال (میلادی) یک به روز رسانی را برای طرفداران تدارک ببینیم و نقشه‌هایی را فراهم کنیم که در ماه‌های پیش و رو بسیار پرتعامل‌تر باشیم.

او در ادامه اظهار کرد که آن‌ها یک سری برنامه‌های خاص دارند و پس از آن، به احتمال زیاد در تاریخ ۲۷ آذر (۱۷ دسامبر) اطلاعات بیش‌تری را با طرفداران در میان می‌گذراند.

آن طور که از شرایط پیدا است، این بازی حداقل تا پایان سال ۲۰۲۰ میلادی منتشر نخواهد شد. سازندگان در استودیو 343 Industries پیش از این اعلام کرده بودند که بازی Halo Infinite به احتمال زیاد در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۱ روانه‌ی بازار خواهد شد. هم چنین، لازم است بدانید که این بازی علاوه بر ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس، بر روی ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی هم منتشر خواهد شد.

در نهایت اگر قصد دارید بازی Halo Infinite را بر روی کنسول‌های جدید مایکروسافت اجرا کنید، می‌توانید به صفحات خرید Xbox Series X و خرید Xbox Series S مراجعه کنید.

نظر شما در مورد آینده‌ی هیلو چیست؟ آیا این مجموعه می‌تواند مانند نسل‌های گذشته باز هم به کمک ایکس باکس بیاید؟ نظرات خود را با تیم تیلنو در میان بگذارید.

منبع: Gaming Bolt

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید