اخبار و رویدادها, کنسول

پلی استیشن ۵ یک بروزرسانی برای بهبود عملکرد سیستم دریافت کرد

پلی استیشن 5

به تازگی آپدیتی برای کنسول پلی استیشن 5 منتشر شده است که به گفته‌ی سونی این آپدیت برای بهبود عملکرد سیستم این کنسول بوده است.

تنها چند روزی از عرضه‌ی جهانی کنسول پلی استیشن 5 می‌گذرد، اما سونی به تازگی آپدیتی برای کنسول نسل نهمی خود با حجم 866 مگابایت منتشر کرده است.

مشخصات و جزئیات این بروزرسانی در حال حاضر به طور کامل مشخص نیست، اما سونی در توضیحاتی رسمی اعلام کرده است که ” این آپدیت عملکرد سیستم کنسول را تقویت می‌کند”. همچنین برخی رسانه‌های خبری از این شرکت پرس و جوهایی در مورد تغییراتی که در این بروزرسانی صورت گرفته است کرده‌اند.

پلی استیشن 5

از زمان عرضه‌ی کنسول برخی گزارش‌های تایید نشده به مشکلات احتمالی حالت Rest Mode و خرابی‌های مربوط به هارد اکسترنال اشاره داشته‌اند که این بروزرسانی ممکن است تلاشی برای رفع این مشکلات باشد.

برای دانلود این آپدیت به صورت دستی می‌توانید به این آدرس بروید: تنظیمات (Settings)> سیستم (System)> نرم افزار سیستم (System Software) > بروزرسانی و تنظیمات نرم افزار سیستم (System Software Update and Settings)> بروزرسانی نرم افزار سیستم (Update System Software).

این بروزرسانی کمی بعد از دومین روز عرضه‌ی جهانی پلی استیشن 5 در تاریخ 19 نوامبر منتشر شد. هرچند که قبل از این تاریخ و در روز 12 نوامبر این کنسول در چندین کشور ایالات متحده، ژاپن، کانادا، مکزیک، استرالیا، نیوزلند و کره‌ی جنوبی و در بسیاری از مناطق اروپا منتشر شده بود.

همچنین ما در تیلنو این کنسول را به طور کامل جعبه‌گشایی (آنباکس) و بررسی کردیم که می‌توانید مقاله و ویدیوی کامل این جعبه‌گشایی را از طریق این لینک مشاهده کنید.

همچنین اگر تابحال جدیدترین کنسول سونی را تهیه نکرده‌اید می‌توانید همین حالا برای خرید PS5 و خرید PS5 دیجیتالی از فروشگاه تیلنو اقدام کنید.

نظر شما در مورد این آپدیت چیست؟ به نظر شما این بار ایکس باکس می تواند برنده‌ی نسل نهم کنسول‌های خانگی باشد یا پلی استیشن همچنان موفقیت‌های خودش را حفظ می‌کند؟ نظر خود را با تیلنو در میان بگذارید.

منبع: IGN

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید