راهنمای بازی, راهنمایی و آموزش

راهنمای چلنج های هفتگی فورتنایت (هفته چهارم سیزن ۶ از چپتر ۲)

راهنمای چالش های فورتنایت

در هفته چهارم از فصل ششم بازی فورتنایت (Fortnite)، یک بار دیگر به سراغ راهنمای چلنج‌ های هفتگی می‌رویم تا با تکمیل این چالش‌ها، مقدار زیادی XP کسب کنیم. همراه تیلنو باشید.

چالش های هفتگی فورتنایت از راه رسیدند و وقت آن رسیده تا دوباره وارد دنیای فورتنایت شده و مشغول انجام چلنج‌ها شوید. علاقه‌مندان این بازی بتل رویال محبوب، می‌توانند با به اتمام رساندن این چالش‌ها، مقدار قابل توجهی XP کسب کنند. چالش‌های این هفته روی کار خاصی متمرکز نیستند و تمام ویژگی‌های بازی را دربر می‌گیرند. اگر چالش‌های هفته‌های گذشته را انجام نداده‌اید، دیگر لجندری کوئست (Legendary Quest) هفته‌های پیش از بین رفته، اما اپیک کوئست‌ها (Epic Quest)، تا پایان سیزن باقی خواهد ماند. اگر قصد دارید XPهای هفته‌های گذشته را از دست ندهید، با مراجعه به مطالب:

تمام اطلاعات لازم برای تکمیل چالش‌های هفته گذشته را به دست آورید.

راستی، اگر تازه به جمع بازیکنان فورتنایت پیوسته‌اید، آموزش کامل بازی فورتنایت (از راهنمای نصب تا مهارت های اولیه) می‌تواند مطلب خوبی برای یادگیری نکات مهمی درباره فورتنایت باشد. همچنین اگر تا به امروز اطلاعات زیادی از سیزن 6 چپتر 2 فورتنایت ندارید، تیلنو در مطلب فصل جدید بازی فورتنایت شروع شد؛ تمام تغییرات سیزن ۶ چپتر ۲، تمام تغییرات این سیزن را به رشته تحریر درآورده است.

چلنج‌های اپیک (Epic Challenges) این هفته فورتنایت:

نام چالش

توضیحات

Set structures on fire (10) ۱۰ بیلد (سازه) را آتش بزنید
Search chests (7) هفت chest را باز کنید
Eliminate opponents with weapons of Rare rarity or higher (3) با سلاح‌های Rare (آبی) یا بهتر، سه دشمن را بکشید
Shockwave wildlife using a Shockwave Grenade or Bow (1) با کمان یا نارنجک‌های Shockwave، حیوانات را پرتاب کنید
Tame animals in different matches (3) سه حیوان را در مچ‌های مختلف رام کنید
Deal damage to opponents with the Recycler (1000) با سلاح Recycler به دشمنان ۱۰۰۰ واحد آسیب وارد کنید
Revive a teammate (1) یک هم تیمی را Revive کنید

برای تکمیل اولین چالش این هفته، کار سختی پیش رو ندارید. کافی است تا ۱۰ بیلد را با کمک کمان‌ها یا گالن‌های بنزین به آتش بکشید. چالش اول و دوم هفته چهارم سیزن 6 فورتنایت، حسابی ساده هستند و بعد از آتش زدن بیلدها، کافی است هفت Chest را باز کنید تا چلنج دوم نیز به اتمام برسد. بعد از اتمام چالش‌های بالا، حال نوبت آن رسیده تا کمی وارد درگیری با دشمنان شوید. برای اتمام چالش سوم، باید با سلاح‌های Rare (آبی) یا بهتر (اپیک و لجندری)، سه دشمن را بکشید. حواستان باشد که تنها Knock Down کردن دشمنان کافی است و باید آن‌ها را به اصطلاح Eliminate کنید. حال نوبت به بامزه‌ترین چالش هفته چهارم فورتنایت می‌رسد. برای اتمام این چالش، باید به کمک کمان، یا نارنجک‌های Shockwave، یک حیوان را پرتاب کنید. کار سختی پیش رو ندارید و خیلی راحت می‌توانید با نزدیک شدن به حیوانات و استفاده از نارنجک‌ها و کمان Shockwave، این چالش را نیز به اتمام برسانید. چالش بعدی شما را به رام کردن حیوانات دعوت می‌کند. باید در مچ‌های مختلف سه حیوان را رام کنید. پیشنهاد ما رام کردن گراز‌ها است. نحوه رام کردن این حیوانات را در ویدئو زیر مشاهده می‌کنید.

چلنج بعدی، شما را مجبور به استفاده از جدیدترین سلاح سیزن ششم فورتنایت یعنی Recycler می‌کند. باید به کمک این سلاح ۱۰۰۰ واحد آسیب به دشمنان وارد کنید تا این چالش نیز به اتمام برسد. Recycler درست مانند سلاح‌های دیگر در مکان‌های مختلف نقشه قرار دارد و می‌توانید در طی گشت و گذارهای خود این سلاح را پیدا کنید. آخرین اپیک چلنج این هفته نیز شما را دعوت به Revive یکی از هم تیمی‌های خود می‌کند. هم تیمی شما می‌تواند با پریدن از ارتفاع و Knock Down شدن، این چالش را خیلی سریع برای شما به اتمام برساند. حال تمام اپیک چلنج‌های این هفته برای شما به اتمام رسیده‌اند و وقت آن رسیده به سراغ چلنج‌های لجندری بروید.

چلنج‌های لجندری (Legendary Challenges) این هفته فورتنایت:

نام چالش

توضیحات

Deal Damage with Primal Weapons (۲۵۰۰) با سلاح‌های پرایمال ۲۵۰۰ واحد به دشمنان آسیب وارد کنید
Deal Damage with Primal Weapons (۵۰۰۰) با سلاح‌های پرایمال ۵۰۰۰ واحد به دشمنان آسیب وارد کنید
Deal Damage with Primal Weapons (۷۵۰۰) با سلاح‌های پرایمال ۷۵۰۰ واحد به دشمنان آسیب وارد کنید
Deal Damage with Primal Weapons (۱۰۰۰۰) با سلاح‌های پرایمال ۱۰۰۰۰ واحد به دشمنان آسیب وارد کنید
Deal Damage with Primal Weapons (۱۲۵۰۰) با سلاح‌های پرایمال ۱۲۵۰۰ واحد به دشمنان آسیب وارد کنید

برای اتمام چالش‌های لجندری این هفته نیز باید کمی بیشتر از سلاح‌های پرایمال استفاده کنید. کافی است با این سلاح‌ها ۱۲۵۰۰ واحد به دشمنان آسیب برسانید تا تمام XPهای این چلنج‌ها را نیز کسب کنید.

این تمام اطلاعاتی بود که برای تکمیل چالش‌های هفته سوم از سیزن ششم فورتنایت نیاز داشتید. با تکمیل این چالش‌ها مقدار زیادی XP به دست می‌آورید و می‌توانید خیلی سریع‌تر لول خود را بالا ببرید. نظر شما درباره فورتنایت چیست؟ به نظر شما بهترین بازی بتل رویال حال حاضر کدام است؟ نظرات خود را با تیم تیلنو و کاربران آن به اشتراک بگذارید.

راستی، با ورود به نسل نهم بازی‌های ویدیویی، می‌توانید برای خرید‌های کنسول‌های مایکروسافت و سونی، به بخش فروشگاه سر بزنید و برای خرید ایکس باکس سری ایکس و خرید ایکس باکس سری اس اقدام کنید. فراموش نکنید که خرید PS5 و خرید PS5 دیجیتال نیز در تیلنو امکان‌پذیر است و می‌توانید آن‌ها را با بهترین قیمت تهیه کنید. کنترلر DualSense و دسته ایکس باکس سری ایکس و اس نیز در فروشگاه موجود هستند و می‌توانید نگاهی به این محصولات نیز بیندازید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *