بازی, تروفی بازی, راهنمای بازی, راهنمایی و آموزش

راهنمای تروفی بازی Red Dead Redemption 2

بازی Red Dead Redemption 2

استودیو راکستار (Rockstar) از آن دست شرکت‌هایی است که برای انتشار یک اثر جدید هوادارانش را تا مدت زمان زیادی منتظر نگه می‌دارد؛ اما همیشه ثابت می‌کند که این انتظار، ارزشش را داشته و در نهایت یک شاهکار را تحویل مخاطبانش می‌دهد. این استودیو با تنها اثر نسل هشتمی خود یعنی بازی Red Dead Redemption 2 نیز به چنین موفقیتی دست یافته و چیزی را خلق کرده که سال‌ها از هم‌دوره‌های خودش جلوتر بوده و استاندارد‌های جدیدی را برای آثار جهان باز تعریف می‌کند. دنیای پویا، جزئیات محیطی فوق‌العاده، طراحی مراحل بسیار دقیق، شخصیت اصلی کاریزماتیک و در نهایت داستانی خطی و جذاب که رستگاری آرتور مورگان و دار و دسته‌اش را روایت می‌کند. اگر شما نیز پا به دنیای رد دد ردمپشن ۲ گذاشته‌اید و به دست آوردن تمام تروفی‌های آن در چنین دنیای بزرگی را غیر ممکن می‌دانید، با تیلنو همراه باشید تا خلاف این مورد را ثابت کنیم.

 • میانگین زمان لازم برای به دست آوردن تمام تروفی‌ها: بین ۲۴۰ تا ۳۰۰ ساعت
 • تروفی‌های آفلاین: ۳۴ عدد
 • تروفی‌های آنلاین: ۱۸ عدد
 • آیا درجه‌ی سختی در دریافت تروفی‌ها تاثیر گذار است؟ خیر

پلاتینیوم

طلا – ۳ تروفی

نقره – ۴ تروفی

برنز – ۴۴ تروفی

Legend of the West

تمام تروفی‌های بازی Red Dead Redemption 2 را به دست بیاورید.

Best in the West

بخش Total Completion بازی را کامل کنید. این بخش شامل تمام موارد اصلی و فرعی می‌شود که می‌توانید در بازی آن‌ها را تجربه کنید. برای به دست آوردن این تروفی شما باید بخش داستانی بازی را به اتمام برسانید، تمام آیتم‌های جمع‌کردنی که شامل مواردی مانند حیوانات افسانه‌ای می‌شود را به دست بیاورید، تمام حیوانات، گیاهان، اسلحه‌ها و آیتم‌های بازی را پیدا کنید و آن‌ها را Study کتید و در نهایت، به بالاترین درجه‌ی سلامتی، استقامت و دد آی (Deadeye) برسید.

Endless Summer

بخش Epilogue بازی را تکمیل کنید. این تروفی با تکمیل بخش داستانی به صورت خودکار به دست می‌آید.

Notorious

در بخش آنلاین بازی، به سطح ۵۰ برسید. برای به دست آوردن این تروفی می‌توانید به انجام مراحل در بخش آنلاین بپردازید و چالش‌های مختلفی را برای دریافت XP بیشتر انجام دهید.

Redemption

بخش Red Dead Redemption  را تکمیل کنید. این تروفی با پیش‌روی در بخش داستانی و با به اتمام رسیدن چپتر ششم بازی به دست می‌آید.

Lending a Hand

تمام مراحل فرعی بازی را تکمیل کنید. این تروفی قابل از دست دادن است پس باید هنگام تجربه‌ی بازی، حواس خود را به مراحل فرعی جمع کنید. این مراحل با نقطه‌های سفید بر روی نقشه نمایش داده می‌شوند و از همان اوایل چپتر دوم تبدیل به بخش مهمی از بازی می‌شوند. هر زمان که مرحله‌ای را بر روی نقشه دیدید، پیش‌روی در داستان اصلی را کنار بگذارید و به انجام مراحل فرعی بپردازید زیرا رخ‌دادن اتفاقات داستانی ممکن است منجر به ناپدید‌شدن موارد فرعی شود.

Gold Rush

۷۰ عدد مدال طلا را در مراحل اصلی بازی Red Dead Redemption 2 دریافت کنید. شما با به اتمام رساندن هر مرحله، یک عدد مدال دریافت می‌کنید که می‌تواند برنز، نقره و یا طلا باشد. برای گرفتن مدال طلا، باید مراحل را در سریع و دقیق‌ترین شرایط ممکن انجام دهید. البته لازم به ذکر است که برای به دست آوردن مدال‌های طلا، شما می‌توانید مراحل داستانی را در هر زمانی که خواستید، دوباره انجام دهید.

Collector’s Item

یکی از بخش‌های قسمت Collectible بازی را تکمیل کنید. شما می‌توانید یکی از سه مورد زیر را انتخاب و با تکمیل آن، تروفی مورد نظر را به دست بیاورید.

 • ۱۴۴ عدد کارت‌های سیگار
 • ۳۰ عدد استخوان دایناسور
 • ۱۰ عدد کنده‌کاری‌های سنگی

Back in the Mud

چپتر یک بخش داستانی بازی را تکمیل کنید. این تروفی با پیش‌روی در بخش داستانی به دست می‌آید.

Just a Scratch

مرحله‌ی “Enter, Pursued by a Memory” را تکمیل کنید. این تروفی با پیش‌روی در بخش داستانی به صورت خودکار به دست می‌آید.

To Greener Pastures

چپتر دوم بازی را به اتمام برسانید. این تروفی با پیش‌روی در بخش داستانی و به صورت خودکار به دست می‌آید.

Settling Feuds

چپتر سوم بازی را به اتمام برسانید. این تروفی با پیش‌روی در بخش داستانی و به صورت خودکار به دست می‌آید.

Washed Ashore

چپتر چهارم بازی را به اتمام برسانید. این تروفی با پیش‌روی در بخش داستانی و به صورت خودکار به دست می‌آید.

No Traitors

چپتر پنجم بازی را به اتمام برسانید. این تروفی با پیش‌روی در بخش داستانی و به صورت خودکار به دست می‌آید.

Third Time Lucky

مرحله‌ی “Goodbye, Dear Friend” را تکمیل کنید. این تروفی با پیش‌روی در بخش داستانی به صورت خودکار به دست می‌آید.

Cowboy Builder

مرحله‌ی “A New Jerusalem” را تکمیل کنید. این تروفی با پیش‌روی در بخش داستانی به صورت خودکار به دست می‌آید.

Friends With Benefits

در هر چپتر از بازی، یکی از مراحلی که توسط اعضای کمپ به شما داده می‌شود را انجام دهید. این مراحل شامل پیدا کردن اشیا گم شده، دزدی از خانه‌ها و مواردی از این دست می‌شود.

Hobby Horse

تمام مینی‌گیم‌های بازی را تجربه کنید. در مجموع چهار مینی‌گیم در دنیای بازی وجود دارند. برای به دست آوردن این تروفی شما تنها نیاز به شروع‌کردن یک دست از مینی‌گیم مذکور دارید. این فعالیت‌ها در سالن و بار‌های شهر‌های مختلف قرار دارند.

Breaking and Entering

چهار عدد از کلبه‌های حاضر در نقشه را گشته و لوت کنید. در مجموع هفت کلبه در کل سطح نقشه‌ی بازی Red Dead Redemption 2 وجود دارند که شما برای به دست آوردن تروفی تنها نیاز به لوت‌کردن چهار عدد از این کلبه‌ها را دارید. فقط به این مورد توجه داشته باشید که شما باید تمام موارد حاضر در کلبه را لوت کنید. اگر چنین کاری را انجام ندهید، تروفی را دریافت نخواهید کرد.

Artificial Intelligence

خط داستانی شخصیت Marco Dragic را به اتمام برسانید. مارکو یکی از شخصیت‌های فرعی بازی است که در چپتر چهارم و در شهر سنت دنیس (Saint Denis) با او آشنا می‌شوید. او یک دانشمند است که اختراعات جالب و عجیب خود را به آرتور مورگان نشان می‌دهد و برای انجام تست‌هایی از او کمک می‌گیرد. برای دریافت این تروفی شما باید تمام مراحلی که مربوط به این شخصیت می‌شوند را تکمیل کنید و در نهایت که کشته می‌شود، جنازه‌ی او را رویت کنید.

Take From the Rich

۲۵۰ دلار پول را دزدیده و یا لوت کنید. در طول تجربه‌ی خودتان از بازی Red Dead Redemption 2 شما می‌توانید تمام دشمنان‌تان را لوت کنید و همه‌ی مکان‌های بزرگ و کوچک نقشه را بگردید. بهترین راه برای دریافت این تروفی در سریع‌ترین زمان ممکن این است که تا حد ممکن به دنبال لوت‌کردن محیط اطراف و دشمنان باشید.

Give to the Poor

۲۵۰ دلار را به صندوق کمپ اهدا کنید. این تروفی قابل از دست‌دادن است؛ زیرا اگر تا قبل از شروع چپتر چهارم بازی کار‌های خواسته شده برای دریافت این تروفی را انجام ندهید، دیگر دریافت این تروفی به‌خصوص غیر ممکن می‌شود. سعی کنید تا با انجام مراحل داستانی و فعالیت‌های فرعی در چپتر دوم این تروفی را تکمیل کنید.

Pony Up

۵۰۰۰ دلار پول را در فروشگاه‌های مختلف خرج کنید. این عدد شاید بزرگ به نظر بیاید، اما شما تنها با انجام مراحل داستانی، چیزی حدود ۲۰۰۰۰ دلار پول دریافت می‌کنید. بهترین مکان‌ها برای خرج‌کردن پول، اسلحه فروشی و اصطبل هستند. یکی از کار‌هایی که می‌توانید برای دریافت این تروفی انجام دهید، این است که به یک اصطبل رفته و تمام اسب‌های حاضر در آن مکان را خریداری کنید. سپس تمام اسب‌ها را فروخته و قسمتی از پول خود را بازیابی کنید. با این پول بازیابی شده نیز می‌توانید چندین اسلحه را خریداری کنید تا تروفی به دست بیاید. این راهکار برای کسانی مناسب است که دارایی‌شان کمتر از ۵۰۰۰ دلار است.

Extreme Personality

به حداقل، یا حداکثر میزان شرافت در بازی برسید. سیستم شرافت در بازی Red Dead Redemption 2 به گونه‌ای است که نسبت به اعمال شما، تغییر پیدا می‌کند. بهترین راه برای دریافت این تروفی، این است که تا چپتر ششم بازی منتظر بمانید و در آن چپتر، به انجام مراحل فرعی پرداخته و همیشه بهترین راه‌ها را انتخاب کنید.

Western Stranger

۱۰ مرحله‌ی فرعی که مربوط به شخصیت‌های غریبه (Stranger) می‌شود را تکمیل کنید. در کل ۲۲ شخصیت در دنیای بازی حضور دارند که شما می‌توانید مراحل مختلفی را از آن‌ها دریافت کنید. فراموش نکنید که برای دریافت این تروفی، شما باید تمام خط داستانی ۱۰ شخصیت را تکمیل کنید و با انجام تنها یک مرحله، تروفی برای شما باز نمی‌شود.

Bountiful

به مدت سه روز در تمام ایالت‌های بازی، جایزه‌ی ۲۵۰ دلاری بر روی سر خود را نگه دارید و زنده بمانید. دنیای بازی Red Dead Redemption 2 به پنج ایالت تقسیم می‌شود:

 • ایالت Lemoyne
 • ایالت New Hanover
 • ایالت Ambarino
 • ایالت West Elizabeth
 • ایالت New Austin (در این ایالت و تا قبل از اتمام چپتر ششم، به صورت خودکار ۲۵۰ دلار جایزه بر روی سر شما قرار دارد و تقریبا نمی‌توانید وارد این منطقه شوید.)

گرفتن جایزه بر روی سر آرتور مورگان کار سختی نیست. فقط کافی‌است که وارد یک شهر شوید و کمی هرج و مرج راه بیاندازید. این کار را در هر چهار ایالت ممکن انجام دهید و سپس سه شبانه روز را در همین حالت بگذرانید. برای سهولت کار، می‌توانید سه بار به صورت متوالی، بخوابید تا تروفی را در سریع‌ترین زمانن ممکن آزاد کنید.

Paying Respects

آرامگاه اعضای کشته شده‌ی گنگ ون‌درلیند (Van Der Linde) را پیدا کنید. این تروفی بعد از تکمیل بخش داستانی قابل انجام است. در مجموع ۹ آرامگاه در نقشه‌ی بازی وجود دارد که شما باید هر کدام را پیدا کرده و به آن‌ها ادای احترام کنید.

Errand Boy

پنج عدد از آیتم‌های درخواستی اعضای کمپ را گرفته و به آن‌ها تحویل دهید. این تروفی در چپتر‌های دوم تا چهارم قابل دریافت است. شما می‌توانید در چپتر دوم بازی و با کمی قدم‌زدن در کمپ، تعداد زیادی مراحل فرعی دریافت کنید که تعداد زیادی از آن‌ها، مربوط به تحویل دادن آیتم‌ها می‌شود.

Self Sufficient

۳۰ عدد از آیتم‌های خاص را در بخش کرفتینگ بازی، بسازید. زمانی که در طول نقشه به گشت و گذار می‌پردازید، می‌توانید با فشاردادن دکمه‌ی مثلث، وارد بخش ساخت و ساز بازی بشوید. برای دریافت این تروفی شما نیاز به ساخت ۳۰ عدد آیتم مختلف دارید. این آیتم‌ها با پیش‌روی در بخش داستانی و پیش‌بردن مراحل فرعی، آزاد می‌شوند و شما نیازی به نگرانی از بابت دریافت این تروفی نخواهید داشت. فقط از داشتن مواردی مانند گوشت و آیتم‌هایی از این دست که برای ساخت و ساز به کار می‌روند، اطمینان حاصل کنید.

Skin Deep

پوست تمام حیوانات موجود در بخش داستانی بازی را حداقل یک بار بکَنید. در مجموع ۱۷۸ گونه‌ی جانوری در دنیای بازی Red Dead Redemption 2 وجود دارد که شما باید حداقل یک بار هرکدام را شکار کرده و سپس پوست آن را بکَنید.

Zoologist

تمام حیوانات موجود در بخش داستانی بازی را حداقل یک بار Study کنید. دقیقا مانند تروفی قبلی، برای این تروفی نیز شما نیاز به حجم زیادی از گشت و گذار دارید تا بتوانید هر ۱۷۸ گونه‌ی جانوری در بازی را پیدا کنید.

It was THIS Big

یک ماهی بزرگ با وزن حداقل ۷.۳ کیلوگرم را شکار کنید. اگر قصد پلت کردن این بازی را داشته باشید، قطعا به دنبال ماهی‌گیری و به‌خصوص شکار ماهی‌های افسانه‌ای می‌روید. زمانی که ماهی‌های افسانه‌ای حاضر در این بازی را شکار کنید، این تروفی را نیز دریافت خواهید کرد.

Locked and Loaded

یکی از اسلحه‌های خود را، تا حد امکان و در تمامی شاخه‌ها آپگرید کنید.

Grin and Bear it

۱۸ بار از حمله‌ی خرس‌ها جان سالم به در ببرید و این حیوان را بکشید. این تروفی تنها با گشت و گذار در محیط و پیدا کردن خرس‌های مختلف قابل دریافت است. فقط این مورد را فراموش نکنید که ابتدا اجازه‌ی حمله‌ی خرس را بدهید و سپس آن‌ را بکشید.

Trusty Steed

به بالاترین سطح Bonding با اسب خود برسید. این تروفی به راحتی آزاد می‌شود. صرفا کافی است که برای یک مدت نسبتا طولانی، از یک اسب واحد استفاده کنید تا میزان Bond میان شما و او افزایش پیدا کند.

Breakout

بخش ابتدایی قسمت آنلاین بازی را تکمیل کنید.

Series Major

در یکی از سری‌های Red Dead Online شرکت کنید. برای شرکت در سری مراحل یا مسابقات می‌توانید از طریق گزینه‌ی Showdown Series در منو، اقدام کنید. با یک بار شرکت‌کردن می‌توانید این تروفی را به دست بیاورید.

Gun For Hire

۱۰ مرحله‌ی جهان‌باز در بخش آنلاین را از شخصیت‌های مخلتف دریافت کنید. این مراحل با نماد‌هایی نارنجی رنگ در نقشه قابل رویت هستند.

Eventful

پنج مرحله‌ی جهان باز در بخش آنلاین را تکمیل کنید.

Buckle Up

در بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2، پنج مدال طلا دریافت کنید. ساز و کار مدال‌ها در بخش آنلاین این‌گونه است که شما با انجام کار‌هایی خاص مانند هدشات کردن دشمنان، مقداری امتیاز دریافت می‌کنید. سپس زمانی که این امتیاز‌ها به حد خاصی رسید مدال طلا را دریافت می‌کنید. برای سهولت در دریافت این تروفی، می‌توانید به منوی بازی مراجعه کنید و آسان‌ترین چالش‌ها را انتخاب و بر روی آن‌ها تمرکز کنید تا در سریع‌ترین زمان ممکن آن‌ها را انجام دهید.

The Real Deal

سه بار در طول تجربه‌ی خود از بخش آنلاین، بهترین بازیکن زمین (MVP) شوید.

Horses for Courses

پنج اسب را در بخش آنلاین بازی خریداری کنید. برای استفاده از چند اسب به طور همزمان، شما به خرید اصطبل نیاز دارید. خرید پنج اصطبل چیزی حدود ۱۵۰۰ دلار خرج دارد و خرید ۴ اسب دیگر (به غیر از اسب اصلی خودتان) تقریبا ۲۰۰ دلار نیاز دارد.

Getting Started

به رنک ۱۰ در بخش آنلاین برسید.

All’s Fair

مراحل جهان‌باز یکی از دشمنان خود را لغو کنید. در بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 دشمنان و رقیب‌های شما نیز می‌توانند مراحل مختلفی را دریافت کنند. اما این مراحل می‌توانند با دخالت گروهی دیگر نابود شوند. برای به دست آوردن این تروفی شما باید یک بار چنین کاری را با موفقیت انجام دهید.

Home Comforts

در بخش آنلاین بازی، کمپ خود را پنج بار آپگرید کنید.

Non-Regulation

در بخش آنلاین بازی، ۲۵ نوع مختلف از مهمات را بسازید.

Posse Up

در بخش آنلاین بازی، یک دسته‌ی دائمی تشکیل دهید. ابتدا برای آزاد شدن این قابلیت، باید بخش تمرینی بازی را تکمیل کنید. سپس باید مبلغ ۲۰۰ دلار را برای تشکیل یک دسته‌ی دائمی خرج کنید. پس از انجام این کار، تروفی مد نظر نیز برای شما آزاد می‌شود.

Master Craftsman

۲۰ آیتم مختلف را در بخش آنلاین بسازید. (این تروفی شامل مهمات نمی‌شود.)

Butchered

در بخش آنلاین ۲۰ آیتم مختلف را به قصاب بفروشید. مواردی که می‌توانید به قصاب‌ها بفروشید شامل پوست، گوشت و یا لاشه‌ی حیوانات شکار شده می‌شود.

Picked to Perfection

در بخش آنلاین، ۲۵ گیاه مختلف را جمع‌آوری کنید.

Strength in Numbers

یک مرحله‌ی جهان‌باز در بخش آنلاین بازی را همراه با دو نفر دیگر انجام دهید.

آیا راهنمای تروفی ما برای شما مفید بود؟ دیدگاه و نظرات خود را تیم تیلنو در میان بگذارید.

برای خرید بازی Red Dead Redemption 2 می‌توانید به فروشگاه تیلنو مراجعه کنید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *