تروفی بازی, راهنمای بازی, راهنمایی و آموزش

راهنمای تروفی بازی The Division 2

بازی The Division 2

بازی The Division 2، از آن دست آثاری است که نه ‌تنها به خودی خود تجربه‌ی جذابی را برای بازیکنان رقم می‌زند، بلکه تمام اشتباهاتی که سازندگان در ساخت نسخه‌ی قبلی انجام داده‌اند را نیز جبران می‌کند. نسخه‌ی اول این مجموعه ایرادات زیادی داشت که در نهایت باعث ناامیدی هواداران شد؛ اما نسخه‌ی دوم تجربه‌ای بسیار جذاب از یک شوتر تاکتیکی در خیابان‌های خلوت شهر واشنگتن را برای شما رقم می‌زند. اثری که نه می‌خواهد داستان حماسی و پیچیده‌ای را روایت کند و نه قصد ایجاد انقلاب در این سبک از بازی‌های ویدیویی را دارد. دیویژن ۲ تنها برای سرگرم کردن مخاطبان طراحی و ساخته شده است و این کار را به بهترین شکل ممکن به انجام می‌رساند. به دست آوردن تمام تروفی‌های بازی The Division 2 کار چندان سختی نیست اما اگر می‌خواهید تا در سریع‌ترین زمان ممکن این بازی را پلات کنید، با تیلنو و راهنمای تروفی ما همراه باشید.

 • میانگین زمان لازم برای به دست آوردن تمام تروفی‌ها: ۸۰ ساعت
 • تروفی آفلاین: ندارد
 • تروفی آنلاین: ۴۳ تروفی
 • آیا درجه‌ی سختی در به دست آوردن تروفی‌ها تاثیر گذار است؟ بله

پلاتینیوم

طلا – ۴ تروفی

نقره – ۵ تروفی

برنز – ۳۳ تروفی

Platinum Agent

تمام تروفی‌های بازی The Division 2 را به دست بیاورید.

State of the Union

گروه True Sons را از ساختمان کاخ سفید بیرون کنید. این تروفی به بخش داستانی بازی مربوط است و به صورت خودکار به دست می‌آید.

Hard as Nails

تمام مراحل بخش داستانی بازی را روی درجه‌ی سختی Hard به اتمام برسانید. این تروفی سخت‌ترین موردی است که شما در مسیر پلات ‌کردن این اثر با آن مواجه می‌شوید. نکته‌ای که این تروفی را سخت و کمی حوصله سربر می‌کند، این است که درجه‌ی سختی Hard از اول بازی در دسترس شما قرار ندارد و شما باید یک بار تمام مراحل را تکمیل کنید تا این درجه سختی قابل استفاده شود. اگر می‌خواهید چالش کم‌تری را تجربه کنید، پس از این‌ که به سطح ۳۰ رسیدید به سراغ این تروفی بروید. راه دیگری که می‌تواند تجربه‌ی راحت‌تری را برای شما رقم بزند، هم‌تیم شدن با یکی از دوستانتان است. توجه داشته باشید که اگر به صورت سه‌نفره مراحل را در این درجه‌ی سختی انجام دهید، دشمنان بسیار قوی‌تر خواهند شد و مراحل بسیار سختی را تجربه خواهید کرد.

یکی از استفاده‌شده‌ترین راه‌ها برای دور زدن این تروفی و به دست آوردن سریع آن، این است که شما با یک بازیکن که سطح بسیار بالاتری نسبت به شما دارد، هم‌تیمی شوید و قبل از این‌ که مراحل داستانی را برای اولین‌ بار به اتمام برسانید، همراه با یار خود با درجه‌ی سختی Hard وارد مراحل شوید و این تروفی را زودتر به دست بیاورید.

Undressed to Kill

ابتدا تمام زره‌های یک تانک را از بین ببرید و سپس تانک را نابود کنید. تانک‌ها سخت‌ترین دشمنان شما در بازی The Division 2 هستند و روی تمام قسمت‌های بدن‌شان زره دارند. ماموریت شما برای دریافت این تروفی، این است که ابتدا تمام زره‌های روی سطح این دشمنان را نابود کنید و سپس خود او را از بین ببرید. پیشنهاد ما به شما این است که این تروفی را در حالت تک‌نفره انجام دهید زیرا امکان دارد که یکی از هم‌تیمی‌های شما به صورت اتفاقی قبل از نابود ‌کردن تمام قسمت‌های زره، تانک را به کلی از بین ببرد.

Next Level Operative

به سطح ۳۰ در بازی برسید. این سطح، بالاترین سطح ممکن در کل بازی است و شما برای انجام آخرین ماموریت داستانی، باید به این لول برسید. پس در نتیجه این تروفی نیز در بین تروفی‌های داستانی قرار می‌گیرد. شما بیشترین میزان امتیاز را با انجام مراحل اصلی، فرعی و تصرف Control Pointها به دست می‌آورید.

Into the Wilderness

قلعه‌ی Outcast در منطقه‌ی Roosevelt Island را نابود کنید. این تروفی مربوط به بخش داستانی بازی می‌شود و با پیشروی در این بخش به دست می‌آید.

Taste of the Exotic

یک عدد اسلحه با بالاترین سطح ممکن را بسازید. این دسته از سلاح‌ها در دنیای بازی با نام Exotic شناخته می‌شوند. این تروفی به نوعی با تروفی Hard As Nails در ارتباط است؛ زیرا برای پیدا کردن سه قطعه‌ی لازم برای ساخت این اسلحه، شما باید مراحل را روی درجه‌ی سختی Hard بازی کنید. برای ساخت اولین و ساده‌ترین سلاح Exotic که Desert Eagle D50 است، شما ابتدا باید بخش داستانی بازی را روی درجه‌ی سختی دلخواه خود به اتمام برسانید تا اولین قسمت از چهار قسمت ممکن را دریافت کنید. سپس باید به انجام ماموریت‌های زیر روی درجه‌ی سختی Hard بپردازید تا سه بخش دیگر اسلحه را نیز دریافت کنید:

 • مرحله‌ی American Museum History
 • مرحله‌ی ViewPoint Museum
 • مرحله‌ی Space Administration HQ

نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید، این است که شما باید حتما این مراحل را با ترتیب بالا انجام دهید. در غیر این صورت بازی هیچ‌کدام از قسمت‌های این اسلحه را به شما نمی‌دهد.

Best of the Best

از هر دسته از آپگرید‌های ممکن، برای یکی از Specializationهای حاضر در بازی یک عدد را آزاد کنید. پس از به اتمام رساندن بخش داستانی بازی، به کاخ سفید رفته و با رئیس این بخش صحبت کنید. پس از گفت و گو با او، می‌توانید یکی از سه شاخه‌ی موجود در بخش Specialization را انتخاب و استفاده کنید. پس از این ‌که انتخاب خود را انجام دادید، باید در مراحل مختلف از این قابلیت‌ها استفاده کنید تا امتیاز‌های مختص آن بخش را دریافت کنید و در نهایت توانایی آپگرید‌ کردن اولین سطح از هر شاخه‌ی Skill موجود را پیدا کنید. پس از آپگرید کردن اولین سطح از هر شاخه‌، یکی از Specializationها این تروفی را به دست خواهید آورد.

پیشنهاد ما به شما انتخاب Crossbow است زیرا در یک تروفی دیگر به آن نیاز خواهید داشت.

بخش Specialization

بازی The Division 2

King of the Skill

همه‌ی اسکیل‌های بازی را خریداری کرده و یک بار از آن‌ها استفاده کنید. توجه داشته باشید که شما تنها نیاز به آزاد کردن اسکیل‌ها دارید و هیچ احتیاجی به آپگرید‌های پس از آن نیست. صرفا تک تک اسکیل‌ها را خریداری کنید و یک بار از آن استفاده کنید تا تروفی را به دست بیاورید. لیست تمام اسکیل‌ها به این شکل است:

 • Pulse
 • Turret
 • Hive
 • Chem Launcher
 • Firefly
 • Seeker Mine
 • Drone
 • Shield

Dark Zone: Occupied Hijack

در یکی از Dark Zone های بازی، یکی از Extraction‌ها را بدزدید. برای به دست آوردن این تروفی شما باید دو قدم زیر را انجام دهید:

قدم اول: وارد یک Occupied Dark Zone شوید. هر روز و در دنیای بازی The Division 2، سه دارک زون به بازی اضافه می‌شوند که یکی از آن‌ها از دیگری سخت‌تر بوده و با اسم “Occupied” شناخته می‌شود. مناطق سیاه سخت‌تر، لوت‌های بسیار با ارزش‌تری را در اختیار شما قرار می‌دهند. پس از ورود به این منطقه، به سمت بخش Extraction Point بروید.

قدم دوم: پس از این‌ که یک بازیکن دیگر، لوت‌های خود را به یک هلیکوپتر وصل کرد و برای فرار آماده شد، به سمت هلیکوپتر بروید و با فشار دادن دکمه‌ی مثلث، طناب وصل شده به لوت‌ها را ببُرید. این ‌گونه شما تروفی مد نظر را به دست می‌آورید.

Checking In

شخصیت Eleanor Sawyer در منطقه‌ی Grand Washington Hotel را نجات دهید. این تروفی به بخش داستانی بازی مربوط است و به صورت خودکار به دست می‌آید.

Opening the Vault

مواردی که Hyenas از Air Force One دزدیده‌اند را کشف کنید. این تروفی به بخش داستانی بازی مربوط است و به صورت خودکار به دست می‌آید.

Bunker Buster

تجهیزات مورد نیاز از SHD Network Equipment را بازیابی کنید. این تروفی به بخش داستانی بازی مربوط است و با پیشروی در این بخش به دست می‌آید.

Sick Note

فعالیت‌های Outcast در منطقه‌ی DCD Headquarters را غیرفعال کنید. این تروفی به بخش داستانی بازی مربوط است و به صورت خودکار به دست می‌آید.

Jailbreak

اطلاعات موجود از بازجویی را از منطقه‌ی American History Museum بازیابی کنید. این تروفی به بخش داستانی بازی مربوط است و به صورت خودکار به دست می‌آید.

Global Communications

ماهواره‌ی SHD را منطقه‌ی Space Administration HQ فعال کنید. این تروفی به بخش داستانی بازی مربوط است و به صورت خودکار به دست می‌آید.

Getting the Word Out

کنترل منطقه‌ی ViewPoint Museum را از گروه True Sons بگیرید. این تروفی به بخش داستانی بازی مربوط است و به صورت خودکار به دست می‌آید.

Season Ticket

انجمن Hyena در منطقه‌ی District Union Area را نابود کنید. این تروفی به بخش داستانی بازی مربوط است و به صورت خودکار به دست می‌آید.

Strategic Extraction

رئیس گروه Outcasts را دستگیر کنید. این تروفی به بخش داستانی بازی مربوط است و به صورت خودکار به دست می‌آید.

Rebuilding DC

تمام کمپ‌های خود را تا بالاترین سطح ممکن آپگرید کنید. شما در مجموعه دو کمپ را برای آپگرید کردن در اختیار دارید؛ کمپ‌های The Theater و Campus. شما باید هر کدام از این کمپ‌ها را تا سطح چهار ارتقا دهید. کار‌هایی که شما می‌توانید برای ارتقای کمپ انجام دهید، به انجام مراحل اصلی و فرعی که در همان منطقه دریافت می‌کنید خلاصه می‌شود.

Command and Control

۲۰ عدد Control Point را در سطح شهر واشنگتن را پیدا کنید. این تروفی را تنها با گشت و گذار در نقشه‌ی بازی به دست خواهید آورد. البته احتمال این‌که تنها با تجربه‌ی بخش داستانی این تروفی را به دست بیاورید نیز زیاد است، زیرا که در طول بازی زیاد به گشت و گذار محیط خواهید پرداخت.

Group Therapy

یک Control Point را بدون این‌ که کسی از هم‌تیمی‌هایتان مصدوم شود، تصرف کنید. برای به انجام رساندن این کار، پیشنهاد ما به شما استفاده از اسلحه‌هایی مانند اسنایپر است. شما باید فاصله‌ی خود را با دشمنان به حداکثر برسانید تا کمترین دمیج را دریافت کنید.

A Friend in Need

به درخواست کمک بازیکنان دیگر توجه کنید و یکی از آن‌ها را Revive کنید. زمانی که شما در حین تجربه‌ی بازی هستید، در بعضی از مواقع صدایی با پیغام “Incoming Backup Request” را می‌شنوید. پس از شنیدن این پیغام، وارد نقشه شوید و با فشار دادن دکمه‌ی R1 به قسمت SHD بروید. در نقشه‌ای که در بازی به نمایش در می‌آید، یک علامت تعجب می‌بینید. روی این علامت تعجب رفته و دکمه‌ی بالای D-Pad را فشار دهید تا به بازی فردی که درخواست کمک کرده بروید. او را Revive کنید تا تروفی را به دست بیاورید.

Help Me

یک بار پیغام درخواست Back-Up را ثبت کنید. وارد منوی بازی شده و به بخش Social بروید. سپس دکمه‌ی مثلت را فشار دهید تا پیغام شما ثبت شده و تروفی را به دست بیاورید.

Suits You, Sir

تمام دسته‌های کارت در نقشه‌ی بازی The Division 2 را پیدا کنید. در مجموع ۵۲ کارت در کل بازی وجود دارد که در ۴ دسته تقسیم بندی شده‌اند. به دست آوردن این کارت‌ها نسبت به دیگر آثار جهان ‌باز کمی متفاوت است. برخلاف دیگر آثار جهان ‌باز که به دست آوردن این آیتم‌ها در پیدا کردن آن‌ها خلاصه می‌شود، در بازی The Division 2 شما باید با کشتن نوع خاصی از دشمنان این کارت‌ها را به دست بیاورید. این کاراکتر‌ها، هر ۳۰ دقیقه یک بار در نقاط خاصی از نقشه Spawn می‌شوند و شما باید زودتر از دیگر بازیکنان آن‌ها را بکشید تا کارت را به دست بیاورید. شما می‌توانید دو نقطه‌ی زیر را برای پیدا کردن این دشمنان زیر نظر داشته باشید:

 • جنوب منطقه‌ی White House
 • جنوب حیاط منطقه‌ی District Union Arena Stronghold

TV Cop

از روی یک ماشین سُر بخورید. با سرعت به سمت بدنه‌ی جلویی یک ماشین بروید و با فشار دادن دکمه‌ی دایره، سُر بخورید تا این تروفی نیز به لیست تروفی‌های شما اضافه شود.

Negative Ramos

به پزشک‌های حریف با تیر زدن به دستگاه شوک الکتریکی‌شان، شوک وارد کنید. در طول مسیرتان برای دریافت تروفی پلاتینوم بازی The Division 2 شما بار‌ها با پزشک‌های مختلفی رو‌ به‌ رو می‌شوید و با آن‌ها مبارزه می‌کنید. پس نیازی به نگرانی از بابت به دست آوردن این تروفی نخواهید داشت.

Patchwork

۱۰ مدال را از بخش Commendation بازی دریافت کنید. پس از چند ساعت اولیه‌ی تجربه‌ی بازی، کافی است از طریق منوی بازی به بخش Commendation رفته و با نگه‌ داشتن دکمه‌ی مربع، مدال‌هایی که دریافت کرده‌اید را جمع‌آوری کنید.

Resourceful Agent

به بازیکنان دیگر در جمع ‌آوری منابع کمک کنید. ابتدا به منطقه‌ی Theater Settlement سفر کنید، سپس به دنبال بازیکنانی بگردید که نوشته‌ی En Route To Gather را روی سر دارند. به دنبال آن‌ها بروید تا به منطقه‌ی مورد نظر برسند. حال یکی از آن‌ها باید گزینه‌ی دریافت لوت رو انتخاب کنید تا منابع مد نظر را برداشته و این تروفی نیز برای شما آزاد شود.

Dark Zone: Safe House

وارد یک اتاق مخفی در یکی از دارک زون‌ها شوید. توجه داشته باشید که این تروفی در دارک زون‌های Occupied قابل دریافت نیست و باید حتما وارد زون‌های معمولی شوید.

Dark Zone: Extraction

یک آیتم را از هر سه دارک زون حاضر در بازی استخراج کنید. در بازی سه دارک زون وجود دارد که اولین آن‌ها با صحبت‌ کردن با کاراکتری به اسم “Senait Ezera” آزاد می‌شود. پس از آزاد شدن اولین دارک زون، شما باید وارد آن شوید تا آموزش‌های لازم را دیده و یک آیتم را استخراج کنید. سپس دارک زون‌های دوم و سوم نیز برای شما قابل دسترس می‌شوند و می‌توانید وارد آن‌ها شده و با خارج ‌کردن یک آیتم، تروفی مد نظر را به دست بیاورید.

Dark Zone: Takedown

سه بازیکن خیانتکار را در هر سه دارک ‌زون بُکشید. بازیکنان برای این که به عنوان خیانتکار سناخته شوند، باید ابتدا تبدیل به Rogue شوند و سپس با کشتن یکی از هم‌تیمی‌های خود، به بازیکن خیانتکار تبدیل شوند. این بازیکنان با علامت جمجمه‌ی قرمز در نقشه‌ی بازی نمایش داده می‌شوند. شما برای به دست آوردن این تروفی باید در هر سه دارک ‌زون موجود در بازی، یک بازیکن را بکشید.

First Among Equals

یک دست از حالت‌های Skirmish و یا Domination را ببرید. برای ورود به این بخش، وارد نقشه‌ی بازی شده و با فشردن دکمه‌ی L1 وارد بخش Conflict شوید. زمانی که وارد این قسمت بشوید بازی به صورت خودکار پیدا کردن بازیکن را شروع می‌کند.

Clan War

همراه با Clan خود، با یک Clan دیگر در حالت Conflict رقابت کنید.

Big Game Hunter

یک مرحله‌ی Bounty را در هر یک از مکان‌های امن بازی انجام دهید. در مجموع ۹ عدد Safe House در بازی وجود دارد که شما باید به همه‌ی آن‌ها سر بزنید و با دریافت مراحل Bounty و انجام آن‌ها تروفی مد نظر را دریافت کنید. دقت داشته باشید که شما مراحل بانتی را با خواندن پیغام‌هایی که در Message Board گذاشته می‌شود قبول می‌کنید.

Autograph Hunter

با استفاده از هر سه اسلحه‌ی ویژه‌ی بازی، یک دشمن را بکشید. سلاح‌های ویژه در دسته‌ی Specialization قرار می‌گیرند که کمی بالاتر و در تروفی «Best of The Best» درباره‌ی آن‌ها توضیح دادیم.

Arrow to the Knee

با استفاده از اسلحه‌ی ویژه‌ی Crossbow، به پای ۱۰ دشمن شلیک کنید.

Strength in Numbers

یک Clan را تشکیل دهید. برای ساخت یک Clan شما ابتدا باید چند مرحله‌ی اصلی و فرعی را انجام دهید تا شخصیت Grace Larson را پیدا کنید. زمانی که با او صحبت کنید، قابلیت ساخت Clan را به دست می‌آورید. یک کلن بسازید تا تروفی را به دست بیاورید.

For Posterity

در بخش Photo Mode از تیم چهار نفره‌ی خود عکس بگیرید.

Crafty Collector

۲۰ عدد Blueprint پیدا کنید. بلوپرینت‌ها آیتم‌هایی هستند که به شما اجازه‌ی ساخت آیتم‌های مختلف را می‌دهند. شما این آیتم‌ها را با انجام مراحل فرعی پیدا می‌کنید. هم ‌چنین می‌توانید تعدادی از آن‌ها را نیز از فروشگاه‌های داخل بازی خریداری کنید.

Specialized

اولین Specialization خود را آزاد کنید. پس از به اتمام رساندن بخش داستانی بازی، به White House رفته و با رئیس آن منطقه صحبت کنید. او به شما حق انتخاب بین سه Specialization را می‌دهد. یکی از آن‌ها را انتخاب کنید تا تروفی مد نظر را به دست بیاورید.

Project Management

یک پروژه برای هر دو کمپ حاضر در بازی به انجام برسانید. هر کمپ از بازی پس از انجام چند مرحله‌ی اصلی و فرعی، ارتقا می‌یابد. پس از مدتی بخش Projects به کمپ‌ها اضافه می‌شود. انجام این پروژه‌ها معمولا به ارتقای کمپ منجر می‌شوند.

Dress to Impress

در هر قسمت از لباس‌های خود، آیتم‌هایی با سطح بسیار بالا را استفاده کنید؛ این آیتم‌ها با یک نماد زرد رنگ نمایش داده می‌شوند. پس از رسیدن به سطح ۳۰ در بازی، شما تعداد زیادی از این آیتم‌ها را پیدا می‌کنید پس از بابت دریافت این تروفی نگرانی نداشته باشید. توجه داشته باشید که باید در تمام ۹ قسمت لباستان این تجهیزات نایاب را قرار بدهید.

برای خرید بازی The Division 2 می‌توانید به فروشگاه تیلنو مراجعه کنید.

آیا راهنمای تروفی ما برای شما مفید بود؟ اگر در تروفی خاصی به مشکل خوردید، می‌توانید در زیر همین مطلب به ما اطلاع دهید تا کمکتان کنیم. دیدگاه و نظراتتان را نیز با تیم تیلنو به اشتراگ بگذارید.

 

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید