راهنمایی و آموزش, بازی, راهنمای بازی

راهنمای بدست آوردن Rocket Launcher در بازی Resident Evil 4 Remake

راهنمای بدست آوردن Rocket Launcher در بازی Resident Evil 4 Remake

یکی از بزرگ‌ترین تیتر‌های سایت‌های مربوط به بازی‌های ویدیویی بعد از انتشار بازی Resident Evil 4 Remake، قدرت مضحکانه زیاد آر پی جی یا همان Rocket Launcher این عنوان بوده است. در حالی که ما در مقاله‌ی موقعیت تمام تفنگ‌های بازی رزیدنت اویل ۴ ریمیک، راهنمای باز کردن تمام اسلحه‌های غیر قابل خرید را برایتان قرار داده بودیم، تصمیم گرفتیم برای Rocket Launcher به علت معروف شدن ناگهانی آن، یک راهنمای جدا قرار دهیم. در حالی که این سلاح را می‌توانید از Merchant محبوب بازی خریداری کنید، قبل از موجود شدن آن باید کارهایی انجام بدید که دانستن آن‌ها خالی از لطف نیست.

راهنمای Rocket Launcher در بازی Resident Evil 4 Remake

Rocket Launcher در بازی Resident Evil 4 Remake را بعد از پشت سر گذاشتن منطقه‌ی رودخانه (Lake) می‌توانید در بین محصولات Merchant پیدا کنید. به صورت خلاصه نیاز دارید که از شر باس Del Lago خلاص شوید و سپس پازل Mural Cave را پشت سر بگذارید. در نهایت یک قایق پیدا می‌کنید که با استفاده از آن قابلیت بازگشتن به موقعیتی که Merchant در آن حضور دارد را بدست می‌آورید. زمانی که به او رسید، این فروشنده و رفیق قدیمیتان باید Rocket Launcher را به عنوان یکی از آیتم‌هایش در دست داشته باشد. خرید این سلاح برایتان هزینه‌ی هنگفت 80,000 pesetas را خواهد داشت.

این مبلغ در نگاه اول بسیار زیاد به چشم می‌آید، اما در نظر داشته باشید که بعد از خرید Rocket Launcher نیاز چندانی به آپگرید کردنش نخواهید داشت. در کل دلیل خاصی برای خرید این آیتم در اوایل بازی Resident Evil 4 Remake وجود ندارد. اما اگر دوست دارید که از همان ابتدا قدرتمند باشید و باس‌ها را با دو یا سه ضربه بکشید، حتما به سراغش بروید. Rocket Launcher به طرز غیر قابل باوری قدرتمند است و واقعا حس خوبی به بازیکن می‌دهد.

اگر دوست داشتید برای خرید Rocket Launcher مقداری تخفیف دریافت کنید، باید Rocket Launcher Charm را با لئون در شوتینگ گالری بدست آورید تا ۲۰٪ تخفیف شامل حالتان شود. در نظر داشته باشید که این آیتم در بین 3x Gold Token رتبه‌ی چهارم را دارد. این بدان معنی است که برای بدست آوردن این تخفیف نیاز به مقداری بیشتری زحمت خواهید داشت و نمی‌توانید به راحتی آن را آزاد کنید.

راهنمای بدست آوردن Rocket Launcher در بازی Resident Evil 4 Remake

Rocket Launcher همانطورکه احتمالا حدس می‌زنید در هر ریلود و خشاب خود تنها یک تیر دارد، تک تیری که انفجاری بزرگ ایجاد کرده و به احتمال زیاد تمام دشمنان عادی اطراف خود را قتل عام می‌کند. این سلاح به باس‌ها نیز دمیج زیادی وارد می‌کند، و می‌تواند درگیری شما در باس‌فایت‌ها را کوتاه کند. البته که چندین استثنا برای این مسئله وجود دارد، به عنوان مثال اگر به Verdugo در همان لحظه اول تیر بزنید، او فرار می‌کند و بعدا دوباره در تونل ظاهر می‌شود. بحرحال اما اگر دوست دارید این کار را انجام دهید، اول او را با یکی از liquid nitrogen pipes خود یخ بزنید و سپس با یک تیر آر پی جی نابودش کنید.

در آخر باید به شما اخطار دهیم که منطقه‌ی انفجار تیر‌های Rocket Launcher به اشلی و لئون هم ضربه وارد می‌کند. اگر اشلی برروی زمین افتاده باشد، دریافت حتی کوچک‌ترین ضربه از انفجار تیر این سلاح او را به کشتن می‌دهد و بازی شما را Game Over می‌کند. یک ورژن دیگر از Rocket Launcher به نام Infinite Rocket Launcher نیز وجود دارد و همانطور که از نامش پیداست، تیرهایش تموم نمی‌شوند. برای بدست آوردن این سلاح باید یک پلی‌تروی New Game Plus آغاز کنید و آن را از Merchant به قیمت دو میلیون pesetas خریداری کنید.

راهنمای بدست آوردن Rocket Launcher در بازی Resident Evil 4 Remake

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *