راهنمایی و آموزش, بازی, راهنمای بازی, راهنمای مراحل بازی

موقعیت تمام Yellow Herbهای بازی Resident Evil 4 Remake

موقعیت تمام Yellow Herbهای بازی Resident Evil 4 Remake

مانند دیگر نسخه‌‎های فرنچایز محبوب Resident Evil، بازسازی Resident Evil 4 نیز دارای Herbهای مختلفی برای بازیابی و ارتقا سلامتی کارکتر است. درواقع Herbهای زرد رنگ برای ارتقا نوار سلامتی Leon بسیار مهم هستند. در این راهنمایی مکان‎‌ها و نحوه به دست آوردن این گیاهان مهم را برای شما آماده کرده‌‎ایم، پس در ادامه همراه ما باشید.

Yellow Herb‌های بازی Resident Evil 4 Remake به تنهایی قابل استفاده نیستند، و باید آن‌ها را با گیاهان دیگر که بهترینشان ترکیب Herbهای سبز و قرمز است، مخلوط کنید. درواقع ترکیب گیاهان سبز و قرمز، سلامتی کارکتر را به طور کامل بازیابی می‎‌کنند، و با ترکیب گیاه زرد به آن‌ها نوار سلامتی Leon به طور دائمی ارتقا پیدا می‎‌کند. با انجام این کار شما هیچکدام از آیتم‌های که بدست آوردید را بی جهت تلف نمی‌کنید.

به همین دلیل باید حواستان به آیتم‌‎هایی که Merchant می‎‌فروشد نیز باشد، زیرا داخل آن‌ها Herb زرد رنگ نیز به قیمت سه Spinel (واحد پولی که در ازای تکمیل درخواست‎‌ها به دست می‌‎آید) پیدا خواهید کرد. در هر صورت ما برای شما مناطقی که در آن به گیاه زرد دسترسی پیدا می‎‌کنید را آماده کرده‎‌ایم، اگر آن‌ها را از دست داده‌‎اید می‌‎توانید با بازگشت به آن مناطق Herbها را پیدا کنید، البته باید به نقاط بی بازگشت (Point of No Return) بخش کمپین نیز توجه داشته باشید.

موقعیت تمام Yellow Herbهای بازی Resident Evil 4 Remake

Herbهای زرد در روستا

تعدادی گیاه زرد در روستا وجود دارند که می‌توانید آن‌ها را پیدا کنید:

  • چپتر اول: مزرعه – این Herb در واقع اولین گیاه زردی است که به دست خواهید آورد. به دروازه‌‎ای که شامل چرخ دنده و اهرم است بروید و به دنبال یک نردبان باشید، پشت آن گیاه زرد را پیدا می‎‌کنید.
  • چپتر دوم: روستا کوهستانی – همانطور که در تصویر زیر نیز قابل مشاهده است، این Herb را در اولین خانه از سمت چپ پیدا خواهید کرد.
  • چپتر سوم: معدن/مزرعه ماهی – از فروشگاه Merchant عبور کنید و وارد منطقه‌‎ای شوید که در آن یک کشتی کوچک و پازل Hexagon Altar قرار دارد. در اتاق کنار نردبان، گیاه را پیدا می‎‌کنید.
  • چپتر چهارم: دریاچه – زیر پل چوبی در یکی از غارها، Herb زرد رنگ این چپتر را پیدا می‎‌کنید.
  • چپتر پنجم: خانه رییس روستا – زمانی که همراه Ashley هستید، به اتاق خواب طبقه دوم برگردید و از او بخواهید که نردبان را برای شما پایین بیاورد. در بالای نردبان یک گیاه زرد و اسباب بازی کوکی Castellan را پیدا خواهید کرد.
  • چپتر ششم: چک پوینت – این Herb را در یک راهرو چوبی رو به روی در ورودی اصلی که قفل شده است پیدا خواهید کرد.

Herbهای زرد در قلعه

تعدادی گیاه زرد در قلعه وجود دارند که می‌توانید آن‌ها را پیدا کنید:

چپتر هفتم: سالن تماشاگران – در طبقه همکف کمدی که تعداد زیادی شمع بر روی آن قرار دارد را بررسی کنید.

چپتر هشتم: برجهای دفاعی قلعه – زمانی که به آخرین طبقه برج دفاعی می‎‌رسید، دومین مبارزه با El Gigante را آغاز خواهید کرد، که باید از سمت چپ به توپ برسید تا موفق به از پای در آوردن این باس سرسخت شوید. اما Herb و یک اسباب بازی کوکی Castellan در سمت راست قرار دارند. ما پیشنهاد می‌‎کنیم اول تمرکز خود را بر روی شکست دادن El Gigante بگذارید و سپس به سراغ آیتم‎‌ها بروید.

چپتر نهم: حیاط – پس از بخش برج‌‎های دفاعی قلعه و مبارزه با El Gigante وقتی که دوباره Leon به Ashley می‎‌رسد، در کنار گرامافون یک Herb زرد پیدا خواهید کرد.

چپتر دهم: اعماق زمین – پس از سقوط Leon از Throne Room به اعماق خواهید رفت. زمانی که چشمان سبز رنگ موجودات را در زیر آب دیدید به آن‌ها شلیک کنید. سپس مسیر را ادامه دهید و به دیوار ویران شده ضربه بزنید، در گوشه این اتاق Herb مورد نظر را پیدا می‎‌کنید.

چپتر یازدهم:  Hive – پس از سواری با گاری در معدن، Leon و Luis به منطقه Hive می‌‎رسند. پس از به پایین رفتن، یک دشمن و بشکه انفجاری پیدا خواهید کرد، پشت یادداشت یک Herb زرد قرار دارد.

چپتر دوازدهم: برج ساعت -بعد از سکانس جذاب آسانسور، با احتیاط بر روی تیرهای چوبی راه بروید و دشمنان را شکست دهید، سپس به سمت چپ نگاه کنید تا Merchant را بیابید، گیاه بر روی میز قرار دارد.

اگر تا رسیدن به این منطقه تمام Herbها را به دست آورده و آن‌ها را ترکیب گیاهان سبز و قرمز مخلوط کرده باشید، نوار سلامتی Leon به بالاترین سطح رسیده و  در نتیجه اچیومنت My Body is a Temple را آزاد خواهید کرد.

Herbهای زرد در جزیره

تفاوتی ندارد که اگر نوار سلامتی Leon را بالاترین سطح رسانده باشید یا خیر، در جزیره نیز تعدادی از Yellow Herb‌های بازی Resident Evil 4 Remake را پیدا خواهید کرد:

چپتر سیزدهم: اسکله – پس از شکست دادن دشمنان در اسکله و رد شدن از نورافکن‌‎ها و Turretهای لیزری، Herb را در یک غار می‌‎توانید پیدا کنید.

چپتر سیزدهم: آزمایشگاه انکوباسیون –  درنهایت زمانی که Ashley داخل سلول قرار دارد و به تاسیسات رسیده‌‎اید، با حل پازل Keycard Console Power به آزمایشگاه انکوباسیون (Incubation) می‎‌رسید. گیاه زرد قبل از اتاقی با چهار مخزن Regenerador در کنار قفسه‌‎های کتاب قرار دارد.

چپتر چهاردم: انبار Amber – گیاه زرد در انتهای این بخش پس از تکه بزرگ Amber قرار دارد.

چپتر پانزدهم: قلعه – زمانی که به منطقه توپ‎‌های ضد هوایی رسیدید، به طبقه دوم بروید و Herb را پس از در خروج بالکن پیدا کنید.

چپتر پانزدهم: قبل از ورود به Sanctuary – قبل از ورود به Sanctuary، منطقه‎‌ای با تعدادی Novistador خواهید دید. پس از شکست دادن دشمنان، Herb را در خرابه سمت چپ و کنار کابینت بایگانی پیدا خواهید کرد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *