راهنمای بازی, راهنمای مراحل بازی, راهنمایی و آموزش

آموزش بازی Immortals of Aveum: پنج کاری که باید اول از همه انجام دهید

آموزش بازی Immortals of Aveum

با وجود اینکه بازی Immortals Aveum به شکلی خطی به استقبال بازیکن می‌آید و او را راهنمایی می‌کند، اما برخی از افراد ممکن است در ساعات اولیه تجربه آن سردرگم شوند. هرچه که باید در مورد یک شوترِ اول شخص صحبت می‌کنیم که به جای تفنگ و گلوله، از نیروهای جادویی در آن استفاده می‌شود. در ادامه به آموزش بازی Immortals of Aveum می‌پردازیم تا یک سری کارهای مهم را اول از همه انجام دهید.

پنج کاری که باید اول از همه در بازی Immortals of Aveum انجام دهید

بازی Immortals of Aveum که در چند وقت اخیر حسابی در مرکز توجه بوده، یک شوتر اول شخص است که ایده‌های متفاوتی نسبت به هم سبک‌های خود دارد. اعضای استودیو Ascendant در این بازی، جای اسلحه‌های گرم را با نیروهای جادویی ترکیب کرده‌اند تا یک اثر متفاوت ارائه دهند. با توجه به گزارش‌های منتشر شده، با وجود اینکه بازی مورد بحث ایرادات خاص خود را دارد، اما می‌تواند ایده‌های جدید خود را به خوبی به تصویر بکشد.

حال اگر به دنبال اثر مورد بحث رفته‌اید و به دنبال آموزش بازی Immortals of Aveum می‌گردید، باید یک سری کارها را اول از همه انجام دهید. هرچند که انجام این کارها ترتیب خاصی ندارد و در صورت عدم توجه به آن‌ها مجازات نخواهید شد، اما بهتر است آن‌ها را پشت گوش نیندازید. در واقع اگر می‌خواهید بهترین تجربه ممکن را از این شوتر جدید به دست آورید، بهتر است به نکاتی که در ادامه به آن‌ها توجه می‌کنیم نگاهی داشته باشید.

آموزش بازی Immortals of Aveum

5- اگر نسخه Deluxe Edition را خریده‌اید، آیتم‌های آن را دریافت کنید

کار آموزش Immortals of Aveum را با نکته‌ای آغاز می‌کنیم که شاید ساده و بی‌اهمیت جلوه کند، اما حسابی تاثیرگذار است. اگر به جای نسخه معمولی به سراغ نسخه Deluxe Edition این بازی رفته‌اید، آیتم‌ها و پاداش‌های فوق‌العاده‌ای در انتظار شما هستند. اگر شرایط محیا است، به منو اصلی بازی بروید و با فشردن دکمه مثلث (دکمه Y در ایکس باکس) آن‌ها را دریافت کنید. نسخه‌های گران‌تر بازی‌های مختلف معمولا پاداش‌های قابل توجهی نمی‌دهند که بتواند تجربه شما را متحول کند؛ اما بحث Immortals of Aveum فرق می‌کند.

آیتم‌هایی که به همراه نسخه دیلاکس ادیشن بازی مورد بحث می‌آیند، می‌توانند روند گیم‌پلی را با تغییر قابل توجهی مواجه کنند. مهم‌ترین آیتمی که در میان این پاداش‌ها به چشم می‌خورد، یک Sigil است. شما می‌توانید این Sigil را با هر سه نوع جادو موجود در بازی ترکیب کنید و قدرت آن‌ها را ارتقا دهید. علاوه بر این، آیتم مورد بحث کیفیت لجندری دارد و به شدت قدرتمند است. پس اگر در اوایل بازی آن را آپگرید کنید، در کشتن دشمنان به مشکل خاصی نخواهید خورد.

4- نزدیک‌ترین Forge را پیدا کنید

هنگامی که بخواهید در بازی مورد بحث یک Sigil را بسازید یا آن را ارتقا دهید، باید به یکی از Forgeهای موجود د بازی سر بزنید. اما علاوه بر بحث مربوط به Sigil، هنگامی که به یک Forge مراجعه کردید، وارد Crafting Menu شوید و در صورت امکان Health Packهای بیش‌تری برای خود بسازید. انجام این کار ممکن است کمی زیاد طول بکشد و حسابی برای شما گرفتن قیمت تمام شود، ولی ارزشش را دارد. اگر حتی یک Health Pack اضافی با خود داشته باشید، شانس زنده ماندن‌تان با افزایش همراه می‌شود. اهمیت انجام این کار هنگامی که از درجه سختی‌های بالاتر استفاده می‌کنید، ضروری‌تر از همیشه جلوه می‌کند.

3- داستان اصلی را پیش ببرید

بخش عظیمی از گیمرها به محض اینکه بتوانند از خط داستان اصلی بازی‌ها فاصله می‌گیرند و به انجام فعالیت‌های فرعی می‌پردازند. انجام این کار در اکثر بازی‌های ویدیویی به نفع‌تان است و می‌تواند قدرت‌های بیش‌تری را در اختیار شخصیت قابل کنترل قرار دهد. اما باید بدانید که این موضوع به بازی Immortals of Aveum تعمیم پیدا نمی‌کند؛ چرا که تمرکز کردن روی داستان اصلی و دنبال کردن آن می‌تواند برای شما مفیدتر باشد. هنگامی که روی داستان اصلی تمرکز کنید، یک سری قابلیت‌ها و مهارت‌ها به دست می‌آورید که برای حل پازل‌ها و مراجعه به مکان‌های پنهان ضروری هستند.

خوشبختانه، آزاد کردن قابلیت‌های ذکر شده زیاد طول نمی‌کشد و به همین خاطر، بهتر است اول از همه اولین Chapter داستانی بازی را به پایان برسانید. حال اگر بخواهیم موضوع مورد بحث را به عنوان یک قانون کلی تعریف کنیم، بهتر است این گونه تعریف کنیم:«اول از همه یک Chapter داستانی را به پایان برسانید، سپس به منطقه قبلی برگردید و با قابلیت‌های جدید خود در سطح آن به گشت و گذار و فعالیت‌های فرعی بپردازید. اگر این کار را به درستی انجام دهید، آیتم‌های ارزشمندی به دست می‌آورید که می‌توانند در جریان روند بازی حسابی به شما کمک کنند.

آموزش بازی Immortals of Aveum

2- به Orbهای معلق در هوا شلیک کنید

اول از همه باید بدانید که منظور از Orb، یک سری حباب معلق است که رنگ‌شان با انواع جادوهای موجود در بازی تطابق دارد. هنگامی که یکی از این Orbها را دیدید، به رنگ آن توجه کرده و سپس جادویی را انتخاب کنید که رنگ مشابهی داشته باشد. در ادامه کافی است به سمت این Orbها با رنگ مشابه شلیک کنید و آن‌ها را از بین ببرید؛ چرا که بدین شکل حجم زیادی XP به دست خواهید آورد. در حالی که تکمیل مراحل و چالش‌ها XP زیادی به شما می‌دهند، شلیک به این Orbها می‌تواند راه سریع‌تری برای کسب XP و ارتقا سطح شخصیت اصلی باشد. این کار به خصوص در ساعات ابتدایی بازی بیش‌تر به کار می‌آید تا بتوانید هر چه سریع‌تر Level-Up کنید.

1- در Talent Menu، ردیف اول هر یک از نیروهای جادویی را آزاد کنید

نکته دیگری که در آموزش بازی Immortals of Aveum باید به آن اشاره کنید، پخش کردن تمرکز روی انواع مختلف جادوها است. در حالی که برخی از گیمرها تمرکز خود را روی یک مدل خاص از جادو می‌گذارند (که اصلا کار بدی نیست)، شما بهتر است اول از همه ردیف ابتدایی تمامی جادوها را آزاد کنید تا قادر به استفاده از همه آن‌ها باشید. برای این کار باید به Talent Menu بروید و در رابط کاربری آن، ردیف اول قابلیت‌های هر جادو موجود را آزاد کنید. انجام این کار باعث می‌شود که زمان Cooldown حمله‌ها کم‌تر شود، امکان جاخالی دادن به وجود آید و سپر شخصیت اصلی را با بهبود همراه کند. هنگامی که این ردیف‌های اولیه را آزاد کردید، می‌توانید به سراغ جادوی خاص خود بروید و شیوه مبارزه منحصر به فردتان را پی ریزی کنید.

در این نقطه به پایان مقاله «آموزش بازی Immortals of Aveum: پنج کاری که باید اول از همه انجام دهید» می‌رسیم. نظر شما در این باره چیست؟ دیدگاه‌های خود را با تیم تیلنو و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: TheNerdStash

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *