اخبار و رویدادها, بازی, عمومی

شینجی میکامی احتمالا بازی جدیدی را کارگردانی خواهد کرد

Resident Evil 4

شایعات جدید، خبر از یک بازی جدید به کارگردانی شینجی میکامی، کارگردان افسانه‌ای ژانر وحشت می‌دهد. همراه تیلنو باشید.

شینجی میکامی کارگردان بازی‌هایی همچون Resident evil 4 ،Dino Crises و The Evil Within، اخیرا بازی تازه‌ای را کارگردانی نکرده است، (آخرین اثر او The Evil Within محصول سال ۲۰۱۴ است) اما شایعات پیش آمده که شینجی میکامی در حال تغییر نظر است و شاید بزودی اثری شاهکار از خود منتشر کند. او در یک مصاحبه با Variety به ادامه‌ی کارگردانی The Evil Within پرداخته است. شینجی میکامی به طور کامل صنعت گیم را فراموش نکرده است و تنها کارگردانی آنها را رها کرده است؛ در چند سال اخیر شاهد فعالیت او به عنوان تهیه کننده در Ghostwire: Tokyo و The Evil Within 2 بوده ایم. در زمان عرضه‌ی The Evil Within، میکامی اعلام کرد که این بازی آخرین اثر کارگردانی شده توسط او است و رسما از این سمت کناره گیری کرده است؛ با این حال گفته می‌شود که نظر او پس از ۶ سال دچار تغییراتی شده و احتمالا شاهد بازگشت او در این مقام خواهیم بود. بی‌شک این اتفاق برای گیمر‌ها به خصوص طرفداران ژانر وحشت، بسیار خوشحال کنند خواهد بود.

The Evil Within

شینجی میکامی به Variety گفت :

من این فرصت را داشتم که  از اول تا انتهای بازی را جوری بسازم که تمام افکار خودم را در آن قرار بدهم. قطعا The Evil Within آخرین پروژه‌ی بزرگ من به عنوان کارگردان خواهد بود. احتمالا این بازی مناسب‌ترین اثر برای پایان کار من در این پست است.

آخرین اثر شینجی میکامی با اینکه ۶ سال پیش عرضه شد اما یکی از بازی‌های خوش ساخت در ژانر وحشت است. این ژانر با اینکه در چند سال قبل در حال افت بود اما حالا به نظر می‌رسد بزودی به حد زیادی پیشرفت کند؛ در گذشته شاهد عرضه‌ی بازی‌های نو‌آورانه‌ای همچون سری Dead Space و Resident evil 4 بوده‌ایم و هم اکنون هم بازی‌هایی مانند The Evil Within و Resident Evil هم باعث بالا رفتن کیفیت این بازی‌ها در ترساندن مخاطبان خود شده‌اند. آینده‌ی این ژانر هم روشن تصور می‌شود زیرا در نسل نهم قرار است شاهد عناوینی مثل Resident Evil Village و The Callisto Protocol و Ghostwire: Tokyo (انحصاری کنسول‌های سونی) باشیم. Resident Evil Village هشتمین نسخه‌ی اصلی این سری خواهد بود و تصور آن با ویژگی‌های DualSense شگفت انگیزخواهد بود. The Callisto Protocol هم اثری جدید از سازندگان سه گانه‌ی موفق Dead Space است که انتظار بالایی از آن می‌رود.Ghostwire: Tokyo هم اثری جدید از استودیوی Tango Gameworks (تحت مالکیت شینجی میکامی) است که تهیه کنندگی آن بر دوش شینجی میکامی است و در سال ۲۰۲۱ به صورت انحصاری برای PS5 عرضه خواهد شد. با توجه به روابط نزدیک Tango Gameworks و مایکروسافت شاید در آینده شاهد پروژه‌ای با کارگردانی این استاد ژاپنی و تهیه کنندگی مایکروسافت باشیم. (در صورت  وقوع این اتفاق به احتمال بسیار زیاد بازی مذکور انحصاری پلتفرم‌های مایکروسافت خواهد بود)‌ در صورت تمایل می‌توانید هم حالا The Evil Within را همین الان از تیلنو تهیه کنید.

نظر شما در رابطه با این کارگردان افسانه‌ای چیست؟ آیا او باری دیگر کارگردانی بازی دیگری را بر عهده می‌گیرد؟ نظرات ارزشمند خود را با تیلنو به اشتراک بگذارید.

منبع : USgamer

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *