اخبار و رویدادها, بازی, عمومی

بازی Spider-man: Miles Morales برای پلی استیشن ۵ معرفی شد

بازی Spider-Man: Miles Morales

مایلز مورالز (Miles Morales)، شاگرد پیتر پارکر (Peter Parker)، به عنوان شخصیت اصلی بازی Spider-Man: Miles Morales در نیویورک پا خواهد گذاشت. همراه تیلنو باشید.

در طی رویداد پلی استیشن 5 که در تاریخ 00:30 دقیقه بامداد 12 ژوئن (23 خرداد) به وقت ایران برگزار گردید؛ اعلام شد که بازی اسپایدرمن: مایلز مورایلز (Spider-Man: Miles Morales) برای کنسول نسل بعدی سونی منتشر خواهد شد. این بازی در تعطیلات سال 2020 بر روی PS5 عرضه خواهد شد. یعنی در همان دوره‌ی زمانی که پلی استیشن 5 هم قرار است منتشر شود. علی رغم سردرگمی‌هایی که در مورد اینکه این بازی افزونه‌ای برای نسخه‌ی قبل یعنی مارولز اسپایدرمن (Marvel’s Spider-Man 2018) است یا نه، شرکت اینسامنیاک (Insomniac) به طور رسمی اعلام کرد که این بازی یک بازی مستقل کوچک است. با این حال ما هنوز هدف کامل این پروژه را نمی‌دانیم. این بازی قرار است یک دنباله برای نسخه‌ی اول باشد. اثری مانند آنچارتد: لاست لگسی (Uncharted: Lost Legacy) یا اینفیمس: فرست فایت (Infamous: First Fight).

هشدار! خطر اسپویل بازی Marvel’s Spider-Man 2018

اسپایدرمن: مایلز مورالز ادامه‌ای برای بازی مارول اسپایدرمن (Marvel’s Spider-Man 2018) است. در اینجا اگر داستان آن بازی را نمی‌دانید، باید هشدار لو رفتن داستان را بدهیم. اما مارول اسپایدرمن با گزیدگی مایلز مورالز توسط یک عنکبوت ژنتیکی پیشرفته به پایان رسید که همان قدرت‌های عنکبوتی پیتر پارکر را برای مایلز نیز فراهم می‌کرد. همچنین در سه DLC به نام The City that Never Sleep که در ادامه‌ی مارول اسپایدرمن منتشر شد دیدیم که پیتر پارکر، مایلز را به عنوان شاگرد خود انتخاب کرده و در حال آموزش به او است.

واضح است بر اساس تریلری که در بالا هم می‌توانید ببینید، زمان زیادی از وقابع DLCها گذشته است. مایلز لباس  سنتی قرمز و مشکی اسپایدرمن را بر تن کرده و به خوبی مانند یک اسپایدرمن تمام عیار با دشمنان و جنایتکاران مبارزه می‌کند. او همچنین ابر قدرت ونوم خود را به نمایش می‌گذارد. صدایی از پیتر پارکر به مایلز می‌گوید که او باید مانند پدرش، که در نسخه‌ی قبلی مرد، به یک قهرمان برای شهر نیویورک تبدیل شود.

در حال حاضر اطلاعات بیشتر و تاریخ عرضه‌ی دقیقی برای این بازی وجود ندارد اما همانطور که گفتیم در تعطیلات 2020 منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد این بازی چیست؟ آیا اسپایدرمن: مایلز مورالز می‌تواند به خوبی نسخه‌ی قبلی عمل کند؟ نظرات خود را با تیلنو در میان بگذارید.

منبع: GameSpot

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید