اخبار و رویدادها, بازی

بازی جدید لاکپشت های نینجا، تحت عنوان Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge معرفی شد

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge

استودیو DotEmu سازنده اصلی و ناشر بازی Street of Rage 4، خبر از ساخت بازی لاکپشت های نینجا در سبک Beat ’em Up داد. همراه تیلنو باشید.

مجموعه لاکپشت های نینجا، سال‌ها است که جزو یکی از محبوب‌ترین آثار فانتزی در ایران به شمار می‌رود. مجموعه‌ای که با پخش انیمیشن جذاب آن از تلویزیون، حسابی در دل کاربران ایرانی جا باز کرد. حال DotEmu یکی از سه استودیوی سازنده بازی Street of Rage 4، خبر از ساخت بازی جدید لاکپشت‌های نینجا می‌دهد. Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge، جدیدترین بازی ویدیویی از این مجموعه است که در تاریخ نامشخصی برای ویندوز و کنسول‌ها عرضه خواهد شد. گرافیک پیکسلی و بهره‌گیری از سبک بیت‌ام‌آپ، از ویژگی‌های این بازی موردانتظار به شمار می‌رود. طرفداران بازی‌های سایداسکرولینگ به احتمال زیاد با معرفی این بازی خوش‌حال خواهند شد. سابقه خوب DotEmu در ساخت بازی‌های بیت‌ام‌آپ، طرفداران این سبک را حسابی امیدوار خواهد کرد. تا به الآن می‌دانیم که در بازی شاهد کاراکتر‌های مایکل آنجلو، لئوناردو، رافائل، داناتلو، شریدر، استاد اسپلینتر و اپریل اونیل خواهیم بود. حال باید منتظر ماند و دید چه زمانی اطلاعات جدیدی از این بازی مورد انتظار منتشر خواهد شد.

لاکپشت های نینجا

وظیفه اصلی ساخت بازی لاکپشت‌های نینجا، به عهده Tribute Games، خواهد بود. استودیویی که با ساخت بازی‌های Mercenary Kings و Flinthook شناخته می‌شود. بازی از مود کو‌آپ آفلاین چهار نفره و مود تک‌نفره پشتیبانی خواهد کرد. می‌توانید با دوستانتان به تجربه بازی نشسته و هرکدام با انتخاب یکی از لاک‌پشت‌ها، به مبارزه‌ای سرتاسر هیجان، وارد شوید. محیط Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge در شهر نیویورک و بعد X دنبال می‌شود و با این روال، می‌توانیم شاهد محیط‌های متنوع و جذابی باشیم.

سازندگان ویژگی‌های جذابی مانند:

  • طراحی گرافیکی خاطره‌انگیز
  • گرافیک پیکسلی زیبا و کارشده
  • مکانیک‌های قدیمی و جدید گیم پلی در کناریکدیگر
  • تجربه کو‌آپ چهار نفره
  • مکانیک‌های گیم پلی مختلف برای هرکدام از شخصیت‌ها
  • داستانی جدید و روایتی درگیرکننده

را درباره بازی جدید خود خاطر نشان کرده‌اند. تا به امروز خبری از تاریخ عرضه و پلتفرم‌های مقصد بازی لاک پشت های نینجا در دسترس نیست و سازندگان هنوز اطلاعاتی ارائه نداده‌اند.

نظر شما دربراه بازی لاکپشت های نینجا چیست؟ بنظر شما این بازی مانند Street of Rage 4 مورد استقبال قرار می‌گیرد؟ نظرات خود را با تیم تیلنو و کاربران آن به اشتراک بگذارید.

منبع: nintendoeverything

با ورود به نسل نهم بازی‌های ویدیویی، می‌توانید برای خرید‌های کنسول‌های مایکروسافت و سونی، به بخش فروشگاه سر بزنید و برای خرید ایکس باکس سری ایکس و خرید ایکس باکس سری اس اقدام کنید. فراموش نکنید که خرید PS5 و خرید PS5 دیجیتال نیز در تیلنو امکان‌پذیر است و می‌توانید آن‌ها را با بهترین قیمت تهیه کنید. راستی، کنترلر DualSense و دسته ایکس باکس سری ایکس و اس نیز در فروشگاه موجود هستند و می‌توانید نگاهی به این محصولات نیز بیندازید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید