اخبار و رویدادها, کنسول

مراقب لیست تروفی بازی های PS5 هنگام جست و جو در اینترنت باشید

PS5

علاقه‌مندانی که امیدوارند از اسپویل داستان توسط تروفی‌ها اجتناب کنند، بهتر است که از مشاهده لیست تروفی بازی‌ های PS5 در فضای اینترنت که این هفته منتشر می‌شود، خودداری کنند.

اگر در این هفته، نگران لو رفتن و اسپویل داستان بازی‌های جدید PS5 خود هستید، ممکن است بخواهید بدانید مراقب کجای وب و فضای مجازی باشید. لیست تروفی برای برخی از بزرگترین عناوین لانچ و روز عرضه از جمله Demon’s Souls و Bugsnax به صورت آنلاین و در برخی از سایت‌های آموزش تروفی ظاهر شده و قابل مشاهده است. آموزش این تروفی‌ها می‌تواند داستان، باس‌ها و سایر چالش‌های شما در این بازی‌ها را نشان دهد. جدا از این مسئله، اگر قصد دارید با کنسول جدید سونی بیش‌تر آشنا شوید، می‌توانید به مقاله‌ی هر آن چه که باید در مورد پلی استیشن 5 بدانید مراجعه کنید.

تاکنون، سایت PowerPyx لیست‌های تروفی را برای بازی‌های Demon’s Souls ،Astro’s Playroom ،Bugsnax ،Godfall و Spider-Man: Miles Morales قرار داده است.

تمرکز همه این بازی‌ها در روند داستان زیاد نیست، بنابراین اگر نتوانید در برابر نگاه کردن و دیدن این اطلاعات و لیست تروفی‌ها مقاومت کنید، چیز خاصی را از دست نداده‌اید. با این حال، لذت برخی از تروفی‌ها و اچیومنت‌ها (Achievement) ناشی از این است که شما دقیقاً نمی‌دانید چه زمانی می‌خواهید یک اچیومنت یا تروفی جدید بگیرید.

در مورد بازی Demon’s Souls، فقط با غلبه بر باس‌های دشوار بازی، بسیاری از تروفی‌ها را به دست خواهید آورد. برخی از بازی‌های دیگر ممکن است اچیومنت‌ها در پشت روایت‌های کلیدی یا لحظات مهم داستان پنهان کنند و بعضی از تروفی‌ها تا زمانی که قفل آن‌ها را باز نکنید به طور معمول با برچسب “پنهان” (Hidden) نشان داده می‌شوند. حداقل در PS4 که هیچ ایده‌ای از کار یا ماموریتی که انجام می‌دهید نداشتید، اما می‌توانستید تروفی‌های پنهانی را نیز مشاهده کنید.

کنسول نسل نهمی سونی در تاریخ ۱۲ نوامبر (۲۲ آبان) همراه با تمام بازی‌های PS5، منتشر می‌شود. شما می‌توانید برای خرید PS5 و خرید PS5 دیجیتالی به فروشگاه تیلنو مراجعه کنید.

به نظر شما لیست تروفی‌ها و اچیومنت‌ها در علاقه‌مندی شما به یک بازی تا چه اندازه تاثیر دارد؟ نظرات خود را با تیلنو به اشتراک بگذارید.

منبع: Gamespot

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید