بازی, راهنمای بازی, راهنمایی و آموزش

راهنمای Contraband‌های بازی The Callisto Protocol

راهنمای Contraband‌های بازی The Callisto Protocol

برای پیروزی در مبارزات The Callisto Protocol، حتی در آسان‌ترین درجه سختی، شما نیاز مبرمی به بهترین آپگرید‌های اسلحه‌های خود دارید. راه بدست آوردن این آپگرید‌ها نیز خرج کردن Callisto Credits یا همان واحد پول دنیای این اثر، در Reforge‌های قرار گرفته در نقاط مختلف است. با اینکه شما در طول بازی با شکست دادن دشمنان مختلف و گشت و گذار در نقشه می‌توانید مقدار زیادی پول پیدا کنید، اما در بعضی مواقع برای رساندن اسلحه‌ها به بهترین سطح خود، نیاز به مقداری منابع اضافه برای پول در آوردن دارید. سازندگان بازی دقیقا به همین خاطر آیتم‌هایی به نام Contrabands را برای بازیکنان مهیا کردند. در حالت عادی خیلی از ما گیمر‌ها دست به فروش لوازم موجود در Inventory خود نمی‌زنیم مبادا که یکی از آیتم‌ها در ادامه‌ی راه به کمک بیاید. در مقاله‌ راهنمای Contraband های بازی The Callisto Protocol ما علاوه بر مقدار پول موجود در انواع مختلف این منابع، با معرفی آن‌ها کار شما را برای فروش لوازم بی مصرف خود راحت می‌کنیم.

راه‌های پول در آوردن در بازی The Callisto Protocol

همانطور که اشاره کردیم Callisto Credits حداقل در زندان Black Iron واحد پول حاکم به شمار می‌رود. شما نیز برای ارتقای سطح اسلحه‌ها، خرید Health Injector و… نیاز به جمع‌آوری آن‌ها دارید. به همین دلیل بهتر است قبل از مراجعه به Contraband‌‌ها، سری به تمام راه‌های کسب در آمد در این اثر داشته باشیم. در حالی که هر چهار روش زیر منبع خوبی به حساب می‌آیند، اما ممکن است برخی بازیکنان حوصله گشت و گذار به خصوص در یک بازی خطی را نداشته باشند.

  1. لگد کردن جنازه‌ی دشمنان
  2. گشت و گذار در محیط و پیدا کردنشان در موقعیت‌های رندوم
  3. داخل صندوقچه‌ها، جعبه‌ها و Locker‌ها
  4. فروختن Contrabands در Reforge‌ها

توجه داشته باشید که Contraband های بازی The Callisto Protocol در نهایت بهترین راه پول در آوردن برای شما هستند و تنها آیتم‌هایی به شمار می‌روند که به غیر از فروخته شدن، کاربرد دیگری ندارند. در ادامه ما انواع آن‌ها و مقدار پول موجود در هرکدام را برای شما می‌گوییم.

راهنمای Contraband‌ها

راهنمای Contraband‌های بازی The Callisto Protocol

همانطور که گفتیم این آیتم‌ها تنها برای فروش هستند و شما می‌توانید بدون هیچ نگرانی‌ای در Reforge‌های مختلف از شر آن‌ها خلاص شوید. با انجام این کار علاوه بر کسب مقدار زیادی پول (از ۱۰۰ تا ۱۵۰۰ کردیت) Inventory خود را نیز برای بدست آوردن تیر، Heal و یا Contraband‌های بیشتر خالی می‌کنید. خالی کردن فهرست لوازم خود به خصوص در ابتدای بازی که فقط ۶ جای خالی دارید بسیار به کمک شما خواهد آمد.

  • Energy Converter‌ها اولین Contrabands بازی به شمار می‌آیند و هر کدام در خود ۱۰۰ یا ۲۰۰ کردیت دارند. این منابع در ابتدای بازی از بقیه موارد این لیست بیشتر پیدا می‌شوند و رفته رفته در مراحل آخر تعدادشان کمتر می‌شود.
  • Decoder‌ها دومین منبع این لیست به شمار می‌آیند و هر کدام در خود ۵۰۰ تا ۷۵۰ کردیت دارند. برای بدست آوردن این منابع در بیشتر مواقع، باید به سمت جنازه‌ی Security Robots‌ها بروید. اولین Decoder بازی نیز در چپتر سوم و بعد از کشتن یکی از ربات‌های امنیتی ذکر شده در دسترس است. شما همچنین اگر خوش‌شانس باشید می‌توانید آن‌ها در صندوقچه‌های محتلف و یا در اتاق‌های Supply پیدا کنید.
  • CPU Printer‌ها آخرین منبع این لیست هستند و طبیعتا با داشتن ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ کردیت، بیشترین مقدار پول را به شما می‌دهند. برای بدست آوردن CPU Printer شما باید دشمنان و باس‌های بسیار قوی را شکست دهید. البته که می‌توانید با استفاده از راهنمای اتاق‌های مخفی The Callisto Protocol بدون درسر هم آن‌ها را پیدا کنید. هر دو Two Head در چپتر‌های هفتم و ششم نیز یک CPU Printer بعد از مرگشان به شما می‌دهند.

منبع: IGN

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *