راهنمای بازی, راهنمای مراحل بازی, راهنمایی و آموزش

آموزش بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga برای مبتدی‌ها

آموزش بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga

تا به امروز سوژه‌ها و نسخه‌های بسیاری در دنیای لگوها به‌ عنوان بازی ویدیویی منتشر شده‌اند و استودیو TT Games با انتشار بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga تجربه‌ای جدید و جذاب از سری فیلم‌های جنگ ستارگان را در قالب بازی ویدیویی لگویی، در اختیار شما قرار داده است. با آموزش بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga همراه تیلنو باشید.

آموزش بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga

اگر تا به‌ حال نسخه‌ای از مجموعه Lego را تجربه کرده‌ باشید با ساختار این مجموعه و مواردی مانند جمع‌کردن امتیازات، نابودکردن سازه‌ها و ساختن وسایل و لوازم آشنایی دارید. ولی بازی Lego Star Wars The Skywalker Saga این امکانات را به‌صورت چشم‌گیری افزایش داده است و شما را در دریایی از شخصیت‌ها و وسایل مختلف غرق خواهد کرد.

با استفاده از نکات موجود در این مقاله می‌توانید روند پیشرفت خود در بازی Lego Star Wars The Skywalker Saga را به حداکثر سرعت برسانید و از بهترین وسایل موجود در این بازی برای شکستن دشمنان خود در طول بازی استفاده کنید. در ادامه با آموزش بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga برای مبتدی‌ها همراه تیلنو باشید. در این میان باید اشاره کنیم که اگر قصد دارید به تجربه این بازی بپردازید، می‌توانید به صفحه اختصاصی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga مراجعه کنید.

خراب کنید، امتیاز جمع کنید

آموزش بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga

هر چیزی که سر راه خود می‌بینید را خراب کنید. با این کار تکه‌های خرده شده آن‌ها پخش خواهند شد و به‌سرعت از بین خواهند رفت پس مشغول به جمع‌آوری آن‌ها شوید. رنگ این تکه‌ها را نیز باید در نظر داشته باشید چرا که ارزش آن‌ها با یکدیگر یکی نیست؛ رنگ نقره‌ای 10 امتیاز و رنگ طلایی 100 امتیاز ارزش دارد اما در کنار این دو رنگ، ارزش رنگ بنفش 10000 امتیاز است و می‌تواند به شما کمک بسیاری کند.

هدف شما از جمع‌آوری این تکه‌ها و امتیازات آن است که سه میله مخصوص به امتیازات که بالای صفحه وجود دارد را کامل کنید تا به سطح True Jedi خود برسید و سه Kyber Brick مخصوص به آن سطح را به‌ دست بیاورید؛ این امتیازات می‌توانند به شما برای خرید کاراکتر‌ها، سفینه‌ها و دیگر وسایل کمک کنند، پس آن‌ها را تا دیر نشده جمع کنید.

امتیازات از دست‌ رفته خود را جمع کنید

اگر به هر دلیلی توسط دشمن کشته شدید یا در منطقه‌ای سقوط کردید که باعث تکه‌تکه شدن کاراکتر شما شد، این تکه‌ها مجموعه‌ای از امتیازات شما خواهند بود. به‌محض اینکه برای بار دیگر وارد بازی شدید به‌سرعت به منطقه قبلی بروید و امتیازهای خود که پخش زمین شده‌ است را جمع کنید تا بتوانید از دست‌ رفتن آن‌ها جلوگیری کنید.

البته مراقب اشیا قرمز براق موجود در محیط بازی باشید چرا که با منفجر شدن آن‌ها و از بین‌ رفتن شما امتیازها نیز تا حد چشم‌گیری کاهش خواهد یافت ولی باز هم با برگشت به محل قبلی می‌توانید مقداری از آن را جمع کنید.

زمانی که شما در بازی سقوط می‌کنید یا در منطقه‌ای قرار می‌گیرید که باعث کشته‌شدن شما می‌شود، ممکن است این اتفاق چندین بار تکرار شود؛ با رفتن به تنظیمات Gameplay Options  و فعال‌کردن گزینه Fall Recovery در بخش Controls می‌توانید از این کار جلوگیری کنید. با این کار بعد از افتادن یا رفتن به منطقه‌ای که باعث کشته‌شدن شما شود فقط یک مرتبه امتیازتان کم می‌شود و نه بیشتر.

از حملات مختلف استفاده کنید

آموزش بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga

زمانی که مشغول جنگیدن با دشمن‌های خود هستید جدا از حملات عادی از حملات Heavy و Jump نیز به‌صورت ترکیبی استفاده کنید. با ترکیب کردن این ضربات شما امتیازات هدیه بسیاری را نصیب خود خواهید کرد. در سمت راست صفحه شما می‌توانید تعداد ضربات ترکیبی خود را مشاهده کنید.

اگر شما با کلمه Blocked مواجه شدید این بدان معناست که دشمن شما در حال دفع کردن ضربات شما است؛ پس با وارد کردن ترکیبی از حملات باید به شکستن دیوار دفاعی آن بپردازید.

مسیر‌های مختلف را در نظر بگیرید

آموزش بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga

در طول بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga در مواقع بسیاری شما مجبور به انتخاب یک مسیر از چند مسیر مختلف هستید. زمانی که به چنین نقاطی بر می‌خورید مسیر را به‌صورت کامل در نظر بگیرید و آن را ارزیابی کنید؛ بسیاری از مواقع مسیر‌هایی که شما را به بن‌بست می‌رسانند دارای هدیه یا وسیله خاصی هستند که می‌توانند سطح شما را ارتقا دهند. پس اگر این بار بین دوراهی گیر افتادید حتماً مسیر بن‌بست را نیز در نظر داشته باشید این مسیر‌ها ممکن است هدیه فوق‌العاده‌ای را نصیب شما کنند.

به‌محض امکان خود را ارتقا دهید

آموزش بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga

به‌محض امکان قابلیت‌های خود را توسط Kyber Brickها ‌و امتیازات که در طول بازی جمع‌آوری کرده‌اید ارتقا دهید. توجه خود را روی به‌روزرسانی‌های بخش Core بگذارید و تمام تلاش خود را برای دریافت تمامی به‌روزرسانی‌های موجود در درخت مهارت این بخش به کار بگیرید. در این بخش مهارت‌های زیادی وجود دارد که اکثر آن‌ها دارای سه سطح متفاوت هستند که شما باید تلاش کنید تا سطح اول آن را فعال کنید تا آن قابلیت را به دست آورید. از بهترین و تأثیرگذارترین مهارت‌های موجود در این درخت مهارت، مهارت‌های Attract Stud  و Collectible Detector هستند؛ چرا که به شما برای جمع‌آوری امتیازات و به‌دست‌آوردن وسایل بهتر کمک بسیاری می‌کنند.

همچنین مهارت‌های دیگری نیز وجود دارد که می‌تواند در به‌دست‌آوردن امتیازات به شما کمک کنند؛ مهارت‌هایی همچون The Bounty Hunter’s Hidden Bounties، Hero Terminal Expert و Astromech Socket Expert از آن دسته مهارت‌ها هستند.

امتیازات خود را برای خرید کاراکتر ندهید

در طول بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga با معما‌های مختلفی روبرو می‌شوید و برای حل آن‌ها نیاز دارید تا بین کاراکتر‌های مختلف جابه‌جا شوید و از قابلیت‌های منحصربه‌فرد دیگر کاراکتر‌های موجود در بازی استفاده کنید. برای مثال، کاراکتر‌های Jedi و Dark Side می‌توانند با استفاده از نیرو Force اشیا را جابه‌جا کنند یا Protocol Droidها می‌توانند زبان بیگانگان را تفسیر کنند و Heroها می‌توانند لباس مبدل بپوشند.

در این نقطه از آموزش بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga باید بگوییم که خود بازی، کاراکتر‌های بسیاری به‌صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد و نیازی نیست امتیازی را برای به‌دست‌آوردن آن‌ها بدهید. البته کاراکترهایی هستند که فقط باید خریده شوند اما خرید کاراکتر اصلاً توصیه نمی‌شود؛ چرا که شما در طول مراحل اصلی و فرعی بازی تعداد زیادی کاراکتر را دریافت خواهید کرد.

Datacardها بسیار مفید هستند

آموزش بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga

Datacardهای موجود در بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga قابلیت‌های بسیار ارزشمندی را در اختیار شما قرار خواهند داد. یک Datacard می‌تواند سرعت جمع‌آوری امتیازات شما را چند برابر کند یا در مبارزات به یاری شما بیاید و قدرت ضربات شما را چندین برابر کند؛ اما خرید آن‌ها مقدار زیادی از امتیازات شما را از بین خواهد برد. بهترین راه برای به‌دست‌آوردن آن‌ها استفاده از کد‌های تقلب است. البته این ‌کار ممکن است هیجان بازی را تا‌حدی کاهش دهد اما سرعت روند پیشرفت شما را نیز افزایش خواهد داد.

با همه صحبت کنید

در طول بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga با هرکسی که می‌توانید صحبت کنید تا بتوانید اطلاعات و مأموریت‌های جدیدی به دست بیاورید. همچنین صحبت‌ کردن با دیگران برای شما Rumorهای مورد نیاز برای خرید وسایل و لوازم مختلفی را فراهم خواهد کرد و شما دیگر نیازی نیست برای خرید Rumorها از امتیازات خود استفاده کنید.

در بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga هیچ محدودیت در ماموریت‌های موجود باز وجود ندارد و شما می‌توانید مقدار زیادی مأموریت را با هم ادامه دهید و با این کار سرعت پیشرفت خود را چند برابر کنید.

در طول مأموریت‌ها بخش Missions را فراموش نکنید

آموزش بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga

با رفتن به بخش Missions موجود در Holoprojector خود می‌توانید تمامی کلکسیون‌های پیدا شده و روند اتمام مأموریت‌ها را بررسی کنید. البته نگران این نباشید که چرا همه کلکسیون‌های آن ماموریت را در مرتبه اول پیدا نکرده‌اید چراکه خیلی از کلکسیون‌های موجود در مأموریت‌ها را باید بعداً در حالت Free play به کمک کاراکتر‌های مختلف و قابلیت‌ آن‌ها به دست بیاورید.

اگر تلاش زیادی برای به‌ دست‌ آوردن یک کلکسیون خاص به کار گرفتید ولی هنوز آن را به دست نیاورده‌اید، می‌توانید از Rumor برای مسیریابی آن کمک بگیرید. سپس مستقیم به سمت آن حرکت کنید البته خرید این Rumorها به‌صورت رایگان نخواهد بود.

حالت Free Play را تجربه کنید

حالت Regular Free Play را می‌توانید پس از به پایان رساندن هر مرحله تجربه کنید که این تجربه می‌تواند به شما اجازه دهد تا برای بار دیگر با شخصیت اصلی خود به گشت‌وگذار در فضای آن مأموریت بپردازید. حالت Galaxy Free Play پس از به پایان رساندن یک بخش کامل باز خواهد شد که البته در این حالت شما می‌توانید با استفاده از شخصیت‌های مختلف از تمامی کلکسیون‌ها و اشیا موجود در آن بخش به‌صورت کامل استفاده کنید.

گشت‌وگذار در فضا را فراموش نکنید

آموزش بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga

در هر یک از عناوین مجموعه Star Wars شما بین سیاره‌های مختلف جابه‌جا می‌شوید؛ از سیاره Naboo به سیاره Hoth گرفته تا  Crait و البته سیاره Tatooine. هر یک از این سیاره‌ها فضای مخصوص به خود را تشکیل می‌دهند که شما می‌توانید در آن فضا به گشت‌وگذار و جمع‌کردن امتیازات مشغول شوید. از بین‌ بردن Kyber Cometها تا انجام مسابقات فضایی همه برای شما جوایزی خواهند داشت. همچنین گاهی ممکن است در فضا به درگیری بپردازید که علاوه بر تجربه یک مبارزه جذاب می‌توانید از امتیازات حاصل از آن نیز استفاده کنید.

تابه‌حال عنوانی از مجموعه Lego را تجربه کرده‌اید؟ نظر شما راجع بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga چیست؟ لطفاً نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: Gamesradar

اینستاگرام تیلنو

لینک‌های کوتاه شده مطلب

https://b2n.ir/k94290 yun.ir/t6jqgf https://zx1.ir/yMmkh
https://is.gd/s3rqWe https://tinyurl.com/mrye8b9s https://bit.ly/3Et3Af3

 

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *