راهنمای بازی, راهنمایی و آموزش

رمز تمام گاوصندوق‌ های بازی The Last of Us 2

رمز گاوصندوق لست اف اس 2

در بازی The Last of Us 2 تعداد زیادی گاوصندوق وجود دارد که تجهیزات خوبی را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهند. در این آموزش، رمز تمام این گاوصندوق‌ها را برای شما جمع آوری کردیم تا خیلی راحت‌تر بتوانید آن‌ها را باز کنید. با مطلب رمز گاوصندوق لست اف اس 2 همراه تیلنو باشید.

در این گاوصندوق‌هایی که اشاره کردیم، مواد مورد نیاز برای بالا بردن سطح اسلحه‌ها را پیدا خواهید کرد. هم چنین تعداد زیادی قرص در آن‌ها وجود دارد که با استفاده آن‌ها، می‌توانید قابلیت‌های مختلفی مثل مین‌های قوی‌تر، نوار سلامتی بیش‌تر یا حمل کردن تعداد بیشتری آیتم را بدست آورید. در ادامه، مکان این گاوصندوق‌ها بر اساس قسمت‌های مختلف بازی مشخص شده‌اند و برای جلوگیری از اسپویل، بعضی از چپترها را بدون نام ذکر کردیم. شما همچنین می‌توانید با مطالعه راهنمای تروفی بازی The Last of Us 2 به دنبال تروفی‌هایی که تا حالا پیدا نکرده‌اید باشید.

رمز گاوصندوق The Last of Us 2 قسمت اول (Chapter 1)

گاوصندوق مغازه The Patrol

در این مغازه تعداد بسیار زیادی زامبی یا همان افراد آلوده وجود دارد، پس بهتر است با آمادگی کامل به داخل آن بروید. بعد از پاکسازی مغازه، به دفتر پشتی بروید و گاوصندوق را پیدا کنید.

راهنمای این گاوصندوق: وقتی که پسرم کارمند نمونه‌ی ماه شده بود.

رمز گاوصندوق: 13-20-07

رمز گاوصندوق لست اف اس 2 قسمت دوم (Chapter 2)

رمز گاوصندوق دادگاه در مرکز شهر (Downtown)

به دادگاه بروید و قبل از این که برای جلو بردن داستان سوار آسانسور شوید، به گاراژ بروید و شیشه‌ی پنجره‌ای را که می‌بینید، بشکنید. حالا وارد اتاقی که درش قفل شده است شوید و تخته‌ی وایت برد را چک کنید. گاوصندوق زیر این تخته قرار دارد.

رمز گاوصندوق: 22-07-86

رمز گاوصندوق بانک در مرکز شهر (Downtown)

به بانک واقع در مرکز شهر بروید. حالا وارد بخش صندوق امانات شوید؛ در آن جا روی زمین تعدادی نقشه دزدی وجود دارد که روی یکی از آن‌ها، کد این گاوصندوق نوشته شده است. بعد از باز کردن گاوصندوق به اتاق پشتی بروید تا به تعداد زیادی از تجهیزات دست پیدا کنید.

رمز گاوصندوق: 06-23-60

رمز گاوصندوق بانک در مرکز شهر (Downtown)

وارد بانک واقع در مرکز شهر بروید. حالا وارد بخش نصندوق امانات شوید؛ در آن جا روی زمین تعدادی نقشه دزدی وجود دارد که روی یکی از آن‌ها، کد این گاوصندوق نوشته شده است. بعد از باز کردن گاوصندوق به اتاق پشتی بروید تا به تعداد زیادی تجهیزات دست پیدا کنید.

رمز گاوصندوق: 06-23-60

رمز گاوصندوق دروازه غربی شماره ۲

پایین دادگاه، بین خیابان‌های مدیسون و ۵ام (5th)، دروازه‌ای را خواهید دید. در پشت این دروازه گاوصندوقی وجود دارد که روی آن نوشته از کد دروازه استفاده کنید. این کد در نقشه و دفترچه‌ی شما آورده شده است.

رمز گاوصندوق: 51-04

رمز گاوصندوق لباس فروشی منطقه Capitol Hill

با رفتن به منطقه Capitol Hill، لباس فروشی‌ای را مشاهده خواهید کرد که پنجره‌اش شکسته است. وارد این مغازه شوید و به داخل اتاق پشتی بروید. در این اتاق یادداشتی روی دیوار سمت راست دیده می‌شود که روی آن شماره تلفن استیسی نوشته شده است.

رمز گاوصندوق: 33-01-55

رمز گاوصندوق اتاق لاکرها در تونل

توی دفتر مربوط به کارمندان مترو، به اتاق استراحت (Break Room) بروید؛ در آنجا تعدادی میز و دستگاه نوشابه را خواهید دید. یک نوشابه از این دستگاه بگیرید؛ روی آن کد گاوصندوق نوشته شده است.

رمز گاوصندوق: 15243

رمز گاوصندوق های لست اف اس 2

گاوصندوق های قسمت ۳ (Chapter 3): روز اول سیاتل

گاوصندوق تعمیرگاه – منطقه Hillcrest

برای پیدا گردن گاوصندوق مورد نظر، باید به قسمت انتهایی مغازه‌های این منطقه بروید. از کلاب تتوکاری نیز بگذرید و تعمیرگاه را پیدا کنید. حالا باید سطل آشغال را جا به جا کنید تا را برایتان باز شود.

رمز گاوصندوق: 65-82-30

گاوصندوق اتاق خواب در آپارتمان – The Seraphites

در این اتاق قفل است و شما باید راه دیگری را برای ورود به آن پیدا کنید. به اتاق مخصوص به شست و شوی لباس‌ها در سمت راست پله‌ها بروید؛ سپس از پشت کامیون بالا بروید و پنجره اتاق را بشکنید تا راه برای شما باز شود.

رمز گاوصندوق: 83-08-10

گاوصندوق اتاق پشتی داروخانه – The Seraphites

در حالی که دارید شنا می‌کنید، به دنبال پارکینگی متروکه بگردید. وقتی که آن را پیدا کردید، از پله‌ها بالا بروید و داروخانه را پیدا کنید. حالا، از سوراخی که در دیوار وجود دارد عبور کنید تا به اتاق پشتی دسترسی پیدا کنید.

رمز گاوصندوق: 23-55-38

رمز گاو صندوق قسمت چهارم (Chapter 4): روز سوم سیاتل

گاوصندوق قایق – شهر غرق شده (The Flooded City)

وقتی که وارد انبار می‌شوید، باید برای ادامه دادن به مسیرتان دری را به صورت دستی باز کنید. برای پیدا کردن گاوصندوق، باید توجه داشته باشید که قبل از بالا رفتن از پله‌ها و باز کردن مسیر، می‌توانید کار متفاوتی انجام دهید. تخته چوبی را که در آن نزدیکی می‌بینید بلند کنید و به سمت دیگر مسیر بیندازید. حالا از روی آب عبور کنید و از پنجره‌ای که در کنار قایق دیده می‌شود، وارد اتاق شوید. در این اتاق گاوصندوق را پیدا خواهید کرد.

رمز گاوصندوق: 64-12-70

راهنمای رمز های گاو صندوق بازی last of us 2

رمز گاو صندوق های Last of Us 2 قسمت ششم (Chapter 6)

گاوصندوق لاتاری

پس از این که از انبار خارج شدید، پشت تریلی را برای پیدا کردن کاغذی بگردید. روی این نوشته توضیح داده شده که این کد، هنوز پیروزی بزرگی برای شما به همراه خواهد داشت. حالا بلیط لاتاری را پیدا کنید و به ساختمان رو به روی تریلی بروید و گاوصندوق را خواهید دید.

رمز گاوصندوق: 07-38-17

گاوصندوق شیرینی فروشی جازمین (Jasmine)

برای پیدا کردن این گاوصندوق کار سختی ندارید و کافیست وارد این شیرینی فروشی شوید. پشت پیشخوان این فروشگاه گاوصندوق را مشاهده خواهید کرد.

رمز گاوصندوق: 89-96-68

گاوصندوق قایق به گل نشسته در ساحل (The Coast)

در این مرحله وارد قایقی پر از مبتلا شده‌ها (Infected) خواهید شد؛ مرحله‌ای که یکی از سخت‌ترین بخش‌های بازی The Last of Us 2 به شمار می‌رود. پس از این که همه‌ی دشمنان را در ۳ طبقه شکست دادید، روی عرشه بروید و از سوراخی که در بدنه‌ی قایق وجود دارد، وارد شوید.

رمز گاوصندوق: 01-77-90

گاو صندوق های قسمت هفتم (Chapter 7)

گاوصندوق اتاق خواب آپارتمان – The Shortcut

در یکی از آپارتمان‌های این منطقه، روی میز بازی دانجنز اند دراگونز (Dungeons & Dragons) را پیدا خواهید کرد. وقتی که این آپارتمان را پیدا کردید، به تمام اتاق‌های آن سر بزنید تا گاوصندوق را ببینید.

رمز گاوصندوق: 04-23-30

گاوصندوق باشگاه ورزشی (Gym) – بخش The Descent

وقتی که از کنار اولین استخر عبور کنید، درهای بزرگی را جلوی مسیرتان خواهید دید. با باز کردن این درها وارد سالن ورزشی می‌شوید. در انتهای سالن و در سمت چپ پله‌ها، کمدی را خواهید دید که درون آن گاوصندوقی قرار داده شده است. راهنمای رمز این گاوصندوق نیز به این نکته اشاره دارد که رمز گاوصندوق، با رمز وای فای این منطقه یکی است.

رمز گاوصندوق: 79-18-12

شما می‌توانید برای خرید بازی The Last of Us 2 و هم چنین خرید PS5 همین الان وارد بخش فروشگاه تیلنو شوید و این محصولات را با پایین‌ترین قیمت تهیه کنید.

نظر شما درباره‌ی این بازی چیست؟ آیا تا به حال موفق به باز کردن تمام گاوصندوق‌ها شده بودید؟ نظرات خود را با تیم تیلنو در میان بگذارید.

منبع: IGN

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *