اخبار و رویدادها, بازی

بهترین بازی های ویدیویی که در هفته‌ی اول شهریور منتشر خواهند شد

این هقته، هفته‌ی پر باری برای صنعت بازی های ویدیویی است و بازی‌های بزرگی مانند فاینال فانتزی و آثار مورد انتظار دیگر منتشر خواهند شد.با تیلنو همراه شوید.

بازی های ویدیویی

این هفته به لطف دو بازی مدن 21 (Madden NFL 21) و کاپیتان سوباسا (Captain Tsubasa: Rise of New Champions) حال و هوای ورزشی بیشتری دارد. همچنین می‌توانید با دوستان خود به عنوان یک تیم با یکدیگر در Surgeon Simulator 2 و فاینال فانتزی: کریستال کرونیکلز (Final Fantasy Crystal Chronicles: Remastered Edition) همکاری کنید. در همین حال اولین اپیزود از بازی ماجراجویی داستان محور تل می وای (Tell Me Why) این هفته، منتشر خواهد شد.

(27 آگوست-6 شهریور)–Final Fantasy Crystal Chronicles: Remastered Edition

بر روی پلی استیشن 4، نینتندو سوئیچ، IOS و اندروید منتشر خواهد شد.

پس از مدتی تاخیر این بازی که ریمستری از اثری است که برای اولین برای کنسول گیم‌کیوب (GameCube) عرضه شده است، منتشر خواهد شد. این بازسازی دارای گرافیک بهتر، تنظیمات موسیقی جدید و حتی برخی Doungeonهای جدید است. علاوه بر این، یک نسخه‌ی دمو و آرمایشی در روز اول وجود دارد که به شما اجازه می‌دهد سه Doungeon کامل را همراه با بازیکنانی که نسخه‌ی کامل این بازی را در اختیار دارند، کشف کنید.

(27آگوست-6 شهریور) –Surgeon Simulator 2

بازی های ویدیویی

بر روی رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

شبیه ساز جراحی دوباره بازگشته است و این بار می‌توانید عملیات جراحی را به صورت همکاری تیمی (Co-Op) و با دوستان خود، تجربه کنید. این بدان معنا است که چهار جراح با یکدیگر می‌توانند عمل خود انجام داده و یک موقعیت طنز را به وجود آورند. علاوه بر این، نسخه‌ی دوم این بازی به شما اجازه می‌دهد که در کل بیمارستان حرکت کنید و به نقاط مختلف آن دسترسی پیدا کنید، پس باید ابزارها و سایر موارد مورد نیاز برای هر جراحی را خودتان پیگیری و پیدا کنید.

(27 آگوست-6 شهریور)–Tell Me Why: Chapter One

بازی های ویدیویی

بر روی ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

سازندگان بازی محبوب لایف ایز استرنج (Life Is Strange)، یعنی استودیو دونتنود (Dontnod)، با یک داستان ماجراجویی داستان محور دیگر بازگشته است. این داستان روایت دوقلوهای آلیسون و تایلر (Alyson & Tyler) است که در راه خانه با خاطرات کودکی سر و کار دارند. تایلر مردی است که تغییر جنسیت داده و در بازی خاطرات دوران بچگی او را بررسی می‌کنید تا ببینید چگونه به این تصمیم رسیده است. شما باید تصمیمات خود را بگیرید، شما تصمیم می‌گیرید که کدام یک از خاطرات دوقلوها را می‌پذیرید و به یان ترتیب، داستان بازی را تغییر می‌دهید.

(27 آگوست- 6 شهریور)–Captain Tsubasa: Rise of New Champions

بازی های ویدیویی

بر روی پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، رایانه‌های شخصی و نینتندو سوئیچ منتشر خواهد شد.

کاپیتان سوباسا هم برای طرفداران ورزش و هم طرفداران انیمه‌ها، نام آشنایی است، زیرا این بازی بر اساس مجموعه‌ی کاپیتان سوباسا یا همان فوتبالیست‌ها ساخته شدهاست. مانند تمام بازی های ویدیویی فوتبالی هدف شما این است گل بزنید و از دروازه‌ی خود مراقبت کنید. اما این بازی یک تفاوت عمده با سایر شبیه ساز‌های فوتبال دارد. در این بازی شما کاپیتان سوباسای محبوب را در اختیار دارید و می‌توانید با استفاده از او، حرکات نمایشی بسیاری انجام داده و تماشاگران را به وجود آورید.

28 آگوست- 7 شهریور–Madden NFL 21

بازی های ویدیویی

بر روی پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دوباره به همان موقع از سال رسیدیم. ویژگی جدید نسخه‌ی 2020 این بازی، چسبیدن به مهاجمان حریف و جلوگیری از امتیاز آوری آن‌ها است. به عبارتی دیگر این ویژگی دست شما را برای دفاع کردن، بیش از پیش باز می‌گذارد. هم چنین، اگر طرفدار فوتبال آمریکایی هستید و دوست دارید که این بازی را تجربه کنید، باید بدانید که فاصله‌ی زیادی با انتشار این بازی نداریم و شما می‌توانید به زودی این بازی شبیه ساز را، تجربه کنید.

همچنین دو بازی Wasteland 3 و Project Cars 3 در تاریخ ۷ شهریور (۲۸ آگوست) منتشر می‌شود و طرفدارن می‌توانند به تجربه‌ی این دو بازی مورد انتظار، به خصوص بازی Wadteland 3، بپردازند. هم چنین لازم به ذکر است که هر دو اثر ذکر شده، برای سه پلتفمر اصلی، یعنی پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

نظر شما درمورد بازی های ویدیویی که در این هفته منتشر خواهند شد چیست؟ مایل به تجربه‌ی کدام یک هستید؟ نظرات خود را با تیلنو در میان بگذارید.

منبع: Gamespot

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *