آنباکس, نمایش و پیش نمایش

جعبه گشایی بازی Call of Duty: Modern Warfare Dark Edition

آنباکس نسخه محدود Call of Duty Modern Warfare Dark Edition

با خرید بازی Call of Duty: Modern Warfare Dark Edition در کنار استیل بوک و محتوا‌های داخلی بازی، به یک دوربین دید در شب واقعی دسترسی پیدا خواهید کرد. با آنباکس این نسخه همراه تیلنو باشید.

 

آنباکس Call of Duty: Modern Warfare Dark Edition را می‌توانید در زیر مشاهده کنید:

بازی Call of Duty: Modern Warfare که لقب «شانزدهمین بازی سری Call of Duty» را یدک می‌کشد، در سال ۲۰۱۹ برای پلتفرم‌های پی سی، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان عرضه شد. این محصول استودیو Infinity Ward، در واقع ریبوت زیر‌مجموعه مشهور مجموعه کالاف دیوتی یعنی مدرن وارفر است. بازی کالاف دیوتی: مدرن وارفر دارای فضایی مدرن و واقع‌گرایانه بوده که در قالب آن داستان اتحاد نیرو‌های CIA و SAS با شورشیان کشور خیالی اورزیکستان (Urzikstan) به تصویر کشیده می‌شود. بازیکنان وظیفه دارند با نیرو‌های روسیه که به کشور مذکور حمله کرده‌اند، وارد نبرد شده و هجوم آن‌ها را دفع کنند.

بازی Call of Duty: Modern Warfare

بازی کالاف دیوتی: مدرن وارفر در کنار کمپین داستانی، دارای بخشی به نام Special Ops است که بازیکنان می‌توانند ماموریت‌های مختلف آن را که در راستای داستان اصلی قرار می‌گیرند، به صورت Co-op انجام دهند. بخش چند‌نفره نیز با تغییرات گسترده‌ای نسبت به قبل همراه بوده که موجب شده این بخش بیش از پیش تاکتیکی و واقع‌گرایانه باشد. برای مثال می‌توان به حالت Realism (حذف HUD) و Ground War (پشتیبانی از ۶۴ بازیکن همزمان) اشاره کرد. علاه بر این، بازی مذکور برای اولین از ویژگی‌های کراس پلتفرم (امکان بازی با کاربران دیگر پلتفرم‌ها) پشتیبانی کرده و بازیکنان می‌توانند پیشرفت خود را به پلتفرم‌های دیگر منتقل کنند.

بازی Call of Duty: Modern Warfare از لحاظ گیم‌پلی، کمپین داستانی، بخش چند‌نفره و گرافیک مورد تحسین قرار گرفته و در وب‌سایت متاکرتیک نسخه پی سی این بازی، امتیاز ۸۱ و نسخه‌های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 آن، امتیاز ۸۰ را به دست آورده‌اند. برای خرید بازی کالاف دیوتی: مدرن وارفر و جدیدترین اثر سری Call of Duty یعنی بازی Call Of Duty: Black Ops Cold War می‌توانید از لینک‌‌های زیر اقدام کنید:

نظر شما راجع به بازی کالاف دیوتی: مدرن وارفر چیست؟ آیا این اثر توانسته در حد و اندازه‌های زیر‌مجموعه مدرن وارفر عمل کند؟ نظرات خود را با ما در تیلنو به اشتراک بگذارید.

اینستاگرام تیلنو
بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید