آنباکس, نمایش و پیش نمایش

جعبه گشایی بازی Call of Duty: Modern Warfare Dark Edition

آنباکس نسخه محدود Call of Duty Modern Warfare Dark Edition

با خرید بازی Call of Duty: Modern Warfare Dark Edition در کنار استیل بوک و محتوا‌های داخلی بازی، به یک دوربین دید در شب واقعی دسترسی پیدا خواهید کرد. با آنباکس این نسخه همراه تیلنو باشید.

 

آنباکس Call of Duty: Modern Warfare Dark Edition را می‌توانید در زیر مشاهده کنید:

بازی Call of Duty: Modern Warfare که لقب «شانزدهمین بازی سری Call of Duty» را یدک می‌کشد، در سال ۲۰۱۹ برای پلتفرم‌های پی سی، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان عرضه شد. این محصول استودیو Infinity Ward، در واقع ریبوت زیر‌مجموعه مشهور مجموعه کالاف دیوتی یعنی مدرن وارفر است. بازی کالاف دیوتی: مدرن وارفر دارای فضایی مدرن و واقع‌گرایانه بوده که در قالب آن داستان اتحاد نیرو‌های CIA و SAS با شورشیان کشور خیالی اورزیکستان (Urzikstan) به تصویر کشیده می‌شود. بازیکنان وظیفه دارند با نیرو‌های روسیه که به کشور مذکور حمله کرده‌اند، وارد نبرد شده و هجوم آن‌ها را دفع کنند.

بازی Call of Duty: Modern Warfare

بازی کالاف دیوتی: مدرن وارفر در کنار کمپین داستانی، دارای بخشی به نام Special Ops است که بازیکنان می‌توانند ماموریت‌های مختلف آن را که در راستای داستان اصلی قرار می‌گیرند، به صورت Co-op انجام دهند. بخش چند‌نفره نیز با تغییرات گسترده‌ای نسبت به قبل همراه بوده که موجب شده این بخش بیش از پیش تاکتیکی و واقع‌گرایانه باشد. برای مثال می‌توان به حالت Realism (حذف HUD) و Ground War (پشتیبانی از ۶۴ بازیکن همزمان) اشاره کرد. علاه بر این، بازی مذکور برای اولین از ویژگی‌های کراس پلتفرم (امکان بازی با کاربران دیگر پلتفرم‌ها) پشتیبانی کرده و بازیکنان می‌توانند پیشرفت خود را به پلتفرم‌های دیگر منتقل کنند.

بازی Call of Duty: Modern Warfare از لحاظ گیم‌پلی، کمپین داستانی، بخش چند‌نفره و گرافیک مورد تحسین قرار گرفته و در وب‌سایت متاکرتیک نسخه پی سی این بازی، امتیاز ۸۱ و نسخه‌های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 آن، امتیاز ۸۰ را به دست آورده‌اند. برای خرید بازی کالاف دیوتی: مدرن وارفر و جدیدترین اثر سری Call of Duty یعنی بازی Call Of Duty: Black Ops Cold War می‌توانید از لینک‌‌های زیر اقدام کنید:

نظر شما راجع به بازی کالاف دیوتی: مدرن وارفر چیست؟ آیا این اثر توانسته در حد و اندازه‌های زیر‌مجموعه مدرن وارفر عمل کند؟ نظرات خود را با ما در تیلنو به اشتراک بگذارید.

اینستاگرام تیلنو

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *