راهنمای بازی, راهنمایی و آموزش

راهنمای چلنج های بازی فورتنایت (هفته سیزدهم فصل پنجم – Chapter 2)

فورتنایت

چلنج های هفته جدید بازی Fortnite نیز از راه رسیدند. به رسم هفته‌ گذشته، با راهنمای چالش های هفته سیزدهم سیزن پنجم از چپتر دوم فورتنایت همراه تیلنو باشید.

چالش‌های هفتگی فورتنایت منتشر شدند و علاقه‌مندان این بازی بتل رویال محبوب، می‌توانند با به اتمام رساندن این چالش‌ها، مقدار قابل توجهی XP کسب کنند. چالش‌های هفته سیزدهم فورتنایت، به مراتب آسان‌تر از هفته گذشته هستند و قرار نیست کارهای عجیب و غریبی که باید در هفته پیش، انجام می‌دادید را تکرار کنید. این هفته بهترین و سرعت‌ترین راه برای افرادی است که تا به امروز، XPهای زیادی کسب نکرده‌اند و به دنبال دریافت جوایز بتل پس هستند. اگر چالش‌های هفته‌های گذشته را انجام نداده‌اید، دیگر لجندری کوئست (Legendary Quest) هفته‌های پیش از بین رفته، اما اپیک کوئست‌ها (Epic Quest)، تا پایان سیزن باقی خواهد ماند. اگر قصد دارید XPهای هفته‌های گذشته را از دست ندهید، با مراجعه به مطالب:

تمام اطلاعات لازم برای انجام چالش‌های هفته‌های پیشین را به دست آورید.

چلنج‌های اپیک (Epic Challenges) این هفته فورتنایت:

نام چالش

توضیحات

Scan a server at a Surface Hub (0/1) سرور‌های هاب را اسکن کنید
Throw Fruit at Hunter’s Haven (0/3)  سه میوه را درون Hunter’s Haven پرتاب کنید
Damage opponents at Hunter’s Haven, The Orchard, and Retail Row (0/300) در Hunter’s Haven، The Orchard یا Retail Row به دشمنان ۳۰۰ واحد آسیب برسانید
Pistol Damage (0/300) با سلاح پیستول ۳۰۰ واحد آسیب وارد کنید
Bathe in the Purple Pool at Steamy Stacks (0/1) در استخر بنفش رنگ درون Steamy Stacks حمام کنید
Enter the Zero Point (0/1) وارد زیرو پوینت شوید
Destroy Crystal Trees (0/5) پنج درخت کریستالی ناحیه زیرو پوینت را از بین ببرید

برای اسکن کردن سرور‌های هاب، باید به یکی از سه نقطه‌ای که در تصویر مشخص شده بروید و خیلی سریع این چالش آسان را به اتمام برسانید.

برای پرتاب میوه‌ها در Hunter’s Haven، کافی است تا با گشت و گذار در اطراف این ناحیه، سه مدل میوه مختلف مانند قارچ، سیب، موز یا نارگیل پیدا کنید. بعد از پیدا کردن میوه‌‌ها، به این ناحیه رفته و آن‌ها را به هر کجا که دوست دارید پرتاب کنید. به همین سادگی این چالش بامزه فورتنایت نیز به اتمام می‌رسد.

برای آسیب رساندن به دشمنان در مناطق Retail Row ،The Orchard و Hunter’s Haven، تنها باید به توانایی‌های خود بسنده کنید. به طور معمول این مناطق شلوغ شده و مبارزات زیادی در آن رخ می‌دهد. بعد از رود به یکی از مناطق ذکر شده، کافی است با هر سلاحی که دوست دارید، ۳۰۰ واحد آسیب به دشمنان وارد کنید.

برای‌ آسیب رساندن با پیستول‌های درون بازی، کار نسبتا دشواری پیش رو دارید. می‌توانید به روش سنتی با به دست گرفتن یک پیستول به دشمنان نزدیک شوید و با شلیک‌های متوالی این چالش را انجام دهید. اگر دوست ندارید تا با این سلاح، موقعیت خود را به خطر بندازید، حقه‌ای پیش روی شما است. می‌توانید با نزدیک شدن به یکی از مناطقی که پایگاه IO Guardها محسوب می‌شود، به جای بازیکنان دیگر، این بات‌‌های بخت برگشته را از بین ببرید.

Steamy Stacks یکی از مناطقی است که بیشتر گیمرهای فورتنایت با آن آشنایی دارند. در این منطقه که شباهت زیادی به کارخانه دارد، چندین استخر بنفش رنگ به چشم می‌خورد. برای انجام چالش پیش رو، کافی است تنها خود را به درون یکی از این استخر‌ها بیندازید. با انجام این کار، به قول بازی در استخرهای بنفش، حمام کرده‌اید.

راحت‌ترین چالش این هفته، ورود به زیرو پوینت است. بعد از شروع بازی خیلی راحت می‌توانید با گلایدر خود به وسط نقشه رفته و وارد این توپ بزرگ شوید. البته باید خیلی سریع عمل کنید چون این ناحیه خیلی شلوغ خواهد شد.

برای انجام آخرین اپیک کوئست این هفته فورتنایت، باید به منطقه شنی یا همان ناحیه بزرگ زیروپوینت در نقشه برسید. بعد از رویداد‌های گالاکاتوس، سنگ‌ها و درخت‌های کریستالی زیادی در بازی به وجود آمدند. باید با پیدا کردن ۵ درخت کریستالی و نابود کردن آن‌‌ها، که از قضا کار سختی نیست، چالش‌ها را به اتمام برسانید.

برای تماشای تصویر در اندازه واقعی، اینجا کلیک کنید.

راهنمای چالش‌های هفته سیزدهم از سیزن پنجم فورتنایت

چلنج‌های لجندری (Legendary Challenges) این هفته فورتنایت:

نام چالش

توضیحات

Build Structures (0/60) ۶۰ تکه بیلد کنید
Build Structures (0/120)  ۱۲۰ تکه بیلد کنید
Build Structures (0/180) ۱۸۰ تکه بیلد کنید
Build Structures (0/240) ۲۴۰ تکه بیلد کنید
Build Structures (0/300) ۳۰۰ تکه بیلد کنید

چالش‌های لجندری این هفته، به طرز عجیبی ساده انتخاب شده‌‌اند. شما کافی است با هر متریالی که دوست دارید به تعداد گفته شده ساخت و ساز (بیلد) کنید. به همین سادگی چالش‌های لجندری این هفته نیز به اتمام می‌رسند.

اطلاعات بالا تمام آن چیزی بود که برای کامل کردن تمام چالش های هفته یازدهم سیزن پنجم از چپتر دوم فورتنایت نیاز داشتید. با به پایان رساندن تمام اپیک چلنج‌های این هفته، می‌توانید ۱۱۰ هزار XP به دست آوردید. با به پایان رساندن تمام لجندری چلنج‌های این هفته نیز ۱۴۳ هزار XP به دست می‌آورید.

راستی، کنسول‌های نینتندو در فروشگاه تیلنو موجود هستند و می‌توانید برای خرید کنسول نینتندو سوییچ و خرید کنسول نینتندو سوییچ لایت به فروشگاه مراجعه کرده و با بهترین قیمت کنسول مورد علاقه خود را تهیه کنید.

منبع: Fortniteinsider

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید