یادداشت, بازی, راهنمای خرید, راهنمایی و آموزش

هرآنچه که باید در مورد سرویس Ubisoft+ بدانید

سرویس Ubisoft+

یوبیسافت پلاس درست مانند سایر سرویس‌های اشتراکی امروزی، در ازای یک مبلغ مشخص به شما اجازه دسترسی به مجموعه بزرگی از بازی‌ها را می‌دهد. در این مقاله به تمامی اطلاعاتی که باید در مورد سرویس Ubisoft+ بدانید، خواهیم پرداخت.

یوبیسافت پلاس نام یکی از معروف‌ترین سرویس‌های اشتراکی بازی‌های ویدیویی است که به مشترکین خود اجازه دسترسی به همه آثار شرکت یوبیسافت را می‌دهد. به همین روال، اگر شما اشتراک سرویس Ubisoft+ را تهیه کنید، می‌توانید به تجربه بازی‌هایی مانند مجموعه Assassin’s Creed، Watch Dogs، Rainbow Six و… بپردازید. اگر با سرویس Ubisoft Plus و جزئیات مختلف آن آشنایی کاملی ندارید، نگران نباشید. ما در این مقاله سعی می‌کنیم هرآچه که باید در مورد این سرویس بدانید را شرح دهیم تا اگر قصد تهیه آن را داشتید، آگاهانه‌تر تصمیم بگیرید. ما در این مقاله به ویژگی‌ها، پلتفرم‌های قابل استفاده و قیمت این سرویس خواهیم پرداخت.

سرویس Ubisoft+

سرویس Ubisoft+ چیست؟

یوبیسافت پلاس نام سرویس اشتراکی شرکت بزرگ و فرانسوی Ubisoft است. با تهیه اشتراک این سرویس، شما به حجم بزرگی از بازی‌های مختلف که توسط شرکت یوبیسافت ساخته و منتشر شده، دسترسی پیدا خواهید کرد. فقط توجه داشته باشید که سرویس Ubisoft+ مانند ایکس باکس گیم پس نیست که با خرید آن بتوانید به تجربه بازی‌های شرکت‌های مختلف بپردازید و به آثار خود یوبیسافت محدود خواهید شد. پس با توجه به موارد ذکر شده، اگر جزو طرفداران سرسخت بازی‌های شرکت مذکور به حساب می‌روید، تهیه اشتراک یوبیسافت پلاس حسابی به کارتان خواهد آمد. اما اگر از طرف دیگر علاقه زیادی به بازی‌های یوبیسافت ندارید، دلیلی برای خرید اشتراک این سرویس هم وجود ندارد.

قیمت یوبیسافت+

همان‌طور که واضح به نظر می‌رسید، یوبیسافت پلاس یک سرویس پولی است که برای استفاده از ویژگی‌های آن باید ماهانه پول معین شده‌ای را بپردازید. به طور کلی، سرویس Ubisoft+ دارای دو حالت مختلف با قیمت‌های متفاوت است که هرکدام ویژگی‌های خاص خود را دارند. اولین حالت ماهانه ۱۵ دلار قیمت دارد و اگر آن را تهیه کنید، می‌توانید روی پلتفرم پی سی هرچه راحت‌تر به تجربه تمامی بازی‌های شرکت یوبیسافت بپردازید. دومین حالت که با قیمت ۱۸ دلاری در معرض فروش قرار داده می‌شود، به شما اجازه می‌دهد که از سرویس Ubisoft+ روی پلتفرم‌های دیگری به غیر از ویندوز بهره ببرید.

پلتفرم‌های قابل استفاده

سرویس Ubisoft+ برای پی سی و پلتفرم‌های ابری یا Cloud در دسترس قرار دارد. اگر حالت ۱۵ دلاری مذکور را تهیه کنید، می‌توانید به مدت یک ماه تمام بازی‌های موجود این سرویس را روی رایانه شخصی خود به رایگان تجربه کنید. اما اگر حالت ۱۸ دلاری را تهیه کنید، می‌توانید علاوه بر پی سی، از یوبیسافت+ روی دو پلتفرم ابری Stadia و Luna هم بهره ببرید. البته از آنجایی که سرعت اینترنت کشور ما برای تجربه بازی‌ها روی پلتفرم‌های ابری زیاد مناسب نیست، بهتر است فقط به سراغ حالت ۱۵ دلاری بروید.

سرویس Ubisoft+

تعداد بازی‌های موجود سرویس Ubisoft+

به گفته خود شرکت فرانسوی، بیش از ۱۰۰ بازی مختلف روی سرویس مورد بحث در دسترس قرار دارند. البته که این پایان کار نیست و شرکت Ubisoft سعی می‌کند طیف بازی‌های موجود روی سرویس خود را به مرور زمان، بیشتر کند. البته ممکن است در برخی از مواقع یک سری بازی‌ها به دلایل مختف از سرویس حذف شوند؛ درست مانند آنچه که در ایکس باکس گیم پس مشاهده می‌کنیم.

لیست بازی‌هایی که می‌توانید آن‌ها را تجربه کنید

به طور کلی، شما می‌توانید تمام نسخه‌های مجموعه‌های بزرگ شرکت Ubisoft را روی سرویس Ubisoft+ تجربه کنید. برای مثال، تمام نسخه‌های مجموعه Assassin’s Creed مانند Assassin’s Creed Valhalla همین حالا روی سرویس اشتراکی یوبیسافت در دسترس هستند. البته که اساسینز کرید در این موضوع تنها نیست و بازی‌های Tom Clancy مانند Ghost Recon: Wildlands، Ghost Recon: Break Point و دو نسخه ابتدایی Division هم روی آن پیدا می‌شوند. علاوه بر این، تمامی نسخه‌های مجموعه Far Cry و سایر فرنچایزهای کم‌تر دیده شده یوبیسافت مانند Rayman، Anno، The Settlers، The Crew و Watch Dogs هم در این سرویس قرار دارند. از آنجایی که تعداد بازی‌های موجود در یوبیسافت پلاس از ۱۰۰ بیشتر می‌شود، نمی‌توانیم به تک‌تک آن‌ها اشاره کنیم. اما اگر می‌خواهید لیست کامل بازی‌ها را ببینید، می‌توانید به صفحه Ubisoft+ Games Library سر بزنید.

 

سرویس Ubisoft+

آیا این سرویس به کاربران امتیازهای خاصی می‌دهد؟

جواب سوال مطرح شده مثبت است. شما با توجه به مدت زمان اشتراک مستمر خود در سرویس Ubisoft+ یک سری جایزه دریافت می‌کنید. برای کسب این جایزه‌ها و آگاهی از وضعیت آن‌ها، باید به وبسایت خود Ubisoft+ سر بزنید. فقط سر انتخاب‌های خود حسابی دقت کنید تا پس از مدتی پشیمان نشوید. اما این جوایز و امتیازهای خاص شامل چه مواردی می‌شود؟ خب باید بدانید که قرار نیست به عنوان جایزه یک بازی کاملا جدید دریافت کنید؛ اما می‌توانید انتظار آیتم‌های درون برنامه‌ای ارزمشندی داشته باشید. برای مثال، در حال حاضر یک Charm Gun مربوط به فار کرای 6 به عنوان پاداش برای بازیکنان در نظر گرفته شده است. این جوایز هرچند وقت یک بار به روز رسانی شده و آیتم‌های جدیدی را در اختیار بازیکنان قرار می‌ٔهند.

 

چگونه باید به تجربه بازی‌ها پرداخت؟

اگر از یک پی سی قدرتمند با سخت‌افزارهای گران قیمت بهره می‌برید، می‌توانید به سرویس Ubisoft+ مراجعه کرده و سپس بازی‌های دلخواه خود را نصب کنید. اما اگر از سرویس‌های ابری مانند Google Stadia و Amazon Luna بهره می‌برید، می‌توانید بازی‌ها را بدون نصب کردن و به صورت آنلای استریم کنید.

آیا سرویس Ubisoft+ در آینده به کنسول‌های خانگی می‌آید؟

از آنجایی که خود شرکت فرانسوی واکنش خاصی نسبت به این موضوع نشان نداده، نمی‌توانیم نتیجه مشخصی برای آینده آن روی کنسول‌های خانگی بگیریم. اما اگر یک روز این سرویس راهی کنسول‌های خانگی شود، تضمینی وجود ندارد که کاربران تمامی کنسول‌ها بتوانند از آن لذت ببرند. برای مثال، ممکن است یوبیسافت پلاس راه خود را به پلی استیشن باز کند اما هیچ وقت به سمت نینتندو نرود. با وجود تمامی این موارد، مدتی پیش اخباری در مورد اضافه شدن سرویس Ubisoft+ به پلتفرم ایکس باکس منتشر شد. شایعاتی در رابطه با اضافه شدن این سرویس به گیم پس به وجود آمده است. در این مورد خاص نمی‌توانیم کاری به جز صبر کردن و انتظار برای اتفاق‌های آینده انجام دهیم.

سرویس Ubisoft+

آیا امکان نگه داشتن بازی‌های دانلود شده برای همیشه وجود دارد؟

شما تا زمانی می‌توانید به تجربه بازی‌های سرویس یوبیسافت+ بپردازید که اشتراک خود را تمدید کرده باشید. به عبارتی دیگر، حتی اگر بازی را به صورت نصب شده روی سیستم خود نگه دارید، به محض اینکه اشتراک شما به پایان برسد، دیگر قادر به تجربه آن نخواهید بود. البته از ثانیه‌ای که اشتراک خود را تمدید، بازهم می‌توانید بدون مشکل خاصی سراغ بازی‌های نصب شده خود رفته و به دانلود و تجربه بازی‌های جدید بپردازید.

آیا امکان استفاده از Cross-Play وجود دارد؟

جواب این سوال هم کاملا مثبت است. اگر اثری که به صورت آنلاین در حال تجربه آن هستید از Cross-Play پشتیبانی کند، می‌توانید بدون هیچ محدودیتی با دوستان خود روی پلتفرم‌های دیگر بازی کنید. البته که توجه کنید همه بازی‌ها از Cross-Play بهره نمی‌برند و تنها طیف محدودی از آثار مختلف از این ویژگی پشتیبانی می‌کنند.

نظر شما در این باره چیست؟ آیا علاقه‌ای به تهیه اشتراک سرویس Ubisoft+ دارید؟ نظرات خود را با تیم تیلنو در میان بگذارید.

منبع: Android Headlines

اینستاگرام تیلنو

لینک‌های کوتاه شده مطلب

https://bit.ly/32Gm4dw https://yun.ir/nyaxn https://zx1.ir/a808z
https://b2n.ir/g63219 https://is.gd/C5FTq2 https://tinyurl.com/ycknfypm
author-avatar

درباره ارحام ادبخواه

سلام، من ارحام هستم. زندگی من با سه کلمه گره خورده، ویدئو گیم، فوتبال و سینما. زندگی من بدون این سه تا بی معنی میشه و هویت خودشو از دست میده.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *