بازی, راهنمای بازی, راهنمایی و آموزش

راهنمای ایستراگ شیر دریایی در بازی Warzone 2

راهنمای ایستراگ شیر دریایی در بازی Warzone 2

با انتشار فصل دوم بازی Warzone 2 نقشه‌ی جدید و کوچک آن یعنی Ashika Island آماده‌ی پذیرایی از بازیکنان این اثر شد. این مپ که در حقیقت همان مد Resurgence به حساب می‌آید، علاوه بر داشتن ایونتی جهت بدست آوردن تعدادی اسلحه، چند ایستراگ بامزه نیز در خود قرار داده که با گذشت زمان بازیکنان به کشف آن‌ها خواهند پرداخت. ما نحوه دسترسی به اولین ایستراگ آشیکا را برای شما آماده کردیم. این راز مخفی، در آکواریوم جزیره قرار گرفته و با وجود آن که محتوای زیاد و جذابی ندارد، اما بازهم تجربه‌ای جالب در اختیار شما می‌گذارد.

در حقیقت، شما در این ایستراگ به یک شیر دریایی واقعی ماهی نمی‌دهید و بیشتر با یک مجسمه شیر دریایی موجود در آکواریم جزیره‌ی آشیکا سر و کله می‌زنید. برای کامل کردن این ایستراگ مقداری مواد منفجره نیاز خواهید داشت. به همین دلیل بعد از فرود، به دنبال تعدادی بمب، Semtex و یا C4 بگردید. بعد از این کار به سمت غرب نقشه و نزدیکی Beach Club حرکت کنید.

راهنمای ایستراگ شیر دریایی در بازی Warzone 2

چگونه برای انجام ایستراگ شیر دریایی در بازی Warzone 2، ماهی بگیریم؟

شما در مناطق مختلفی از آب کنار جزیره می‌توانید ماهی بگیرید، اما احتمالا بهتر است که در نقطه‌ای نزدیک به آکواریوم موجود در Beach Club، جایی که قرار است ایستراگ را در آن کامل کنیم، شروع کنید. حواستان به دیگر بازیکنانی که ممکن است به دنبال این راز مخفی باشند نیز باشد تا در لحظات آخر تمام زحماتتان به باد نرود و در دست دیگران نیافتد.

موقعیت‌های ماهیگیری با امواجی در آب مشخص شده‌اند که در آن نقاط ماهی‌ها به بیرون می‌پرند و دوباره برمی‌گردند، پس اگر فقط برای لحظه‌ای به سطح دریا نگاه کنید می‌توانید به احتمال زیاد چند منطقه‌ی موجود را پیدا کنید. ماهی‌ها در کانال‌های آبی نیز پیدا می‌شوند. از آنجایی که جزیره‌ی آشیکا چوب ماهیگیری ندارد شما نیاز خواهید داشت که با پرتاب مواد منفجره به درون آب ماهی‌های نزدیک به خودتان را بکشید. این کار واقعا تعدادی بیشتر از آنچه که نیاز می‌شود ماهی شکار می‌کند اما بحرحال شما می‌توانید با شنا کردن آن‌ها بدست بیاورید.

چگونه به شیر دریایی غذا دهیم؟

ماهی‌هایی که شکار کردید را به آکواریوم ببرید. بیرون ساختمان اصلی آکواریوم یک مجسمه‌ی شیر دریایی قرار گرفته است. نزدیک شدن به آن دکمه‌ی غذا دادن را فعال می‌کند. بعد از آن که به شیر دریایی سه ماهی بدهید، یک نشانه‌ی صوتی از پارس کردن او با زیرنویس “Arf Arf” به شما اطلاع می‌دهد که ایستراگ را کامل کرده‌اید. همانطور که گفتیم، محتوای بیشتری در این راز وجود ندارد.

این یک ایستراگ کوچک و جالب بود که در آینده و احتمالا با انتشار فصل‌های بعدی رازهای دیگری به آن اضافه خواهند شد. در صورت کامل کردن ایستراگ شیر دریایی در بازی Warzone 2 پنجاه XP همراه با یک آیتم رندوم در مچی که در آن حضور دارید خواهید گرفت. تا به الان آیتم ذکر شده از بین مواد منفجره و Killstreakها بوده است. برای دیدن راهنمایی‌های به روز از عناوین مدرن وارفر و وارزون دو حتما همراه باشید.

مطالب مرتبط

دیدگاهی در مورد “راهنمای ایستراگ شیر دریایی در بازی Warzone 2

  1. f گفت:

    با shock stick هم ميشه بي سر و صدا ماهي گرفت، مواد منفجره توجه بقيه رو جلب ميكنه

    1. بهراد گفت:

      حتما به مقاله اضافه می‌کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *