اخبار و رویدادها, بازی

بازی Watch Dogs: Legion میزبان شخصیتی از Assassin’s Creed می‌شود

بازی Watch Dogs: Legion

بازی Watch Dogs: Legion در به روز رسانی بعدی که در تاریخ ۲ شهریور (۲۴ اوت) عرضه می‌شود، در طی یک کراس اور میزبان شخصیتی از مجموعه Assassin’s Creed خواهد شد.

شرکت یوبیسافت در حساب توییتر خود اعلام کرد در به روز رسانی نسخه ۵.۵ بازی Watch Dogs: Legion که در اواخر ماه جاری میلادی منتشر می‌شود، شاهد اضافه شدن شخصیتی از مجموعه Assassin’s Creed خواهیم بود. نام این شخصیت دارسی (Darcy) است و حکم آخرین کاراکتر Season Pass واچ داگز لیجن را خواهد داشت.

Hidden Bladeهای خود را تیز کنید و برای هک کردن سایر بازیکنان و چالش‌های جدید آماده شوید. به روز رسانی ۵.۵ در ۲۴ اوت (۲ شهریور) عرضه می‌شود.

دارسی حکم یک Assassin در دوران مدرن را دارد و مربوط به گذشته‌های دور نیست که با سفر در زمان به بازی Watch Dogs: Legion آمده باشد. اما نکته‌ای که باعث اهمیت پیدا کردن شخصیت مذکور می‌شود، تایید مشترک بودن دنیای دو مجموعه Watch Dogs و Assassin’s Creed است. در واقع، در طی سال‌های اخیر فرضیه‌های متعددی بر مشترک بودن دنیای این دو بازی مطرح شده بود که با آمدن دارسی، می‌توانیم از آن مطمئن شویم.

به روز رسانی جدید واچ داگز لیجن، علاوه بر دارسی خط داستانی و ماموریت‌های جدیدی را به بازی اضافه می‌کند. نکته جالبی که در این میان وجود دارد، این است که دارسی در کنار ایدن (Aiden) و رنچ (Wrench)، حکم تنها شخصیت Season Pass را دارد که خط داستانی مخصوص خود را دریافت می‌کند. این موضوع، باعث خوشحالی طرفداران سری اساسینز کرید خواهد شد.

بازی Watch Dogs: Legion

تا به حال ویدیوی گیم پلی خاصی که بتواند ما را بیشتر با دارسی آشنا کند، منتشر نشده است. اما با توجه به عکس منتشر شده توسط شرکت Ubisoft، اطمینان داریم که این شخصیت از Hidden Blade (اسلحه مخصوص و نمادین اساسین‌ها) استفاده خواهد کرد. دارسی حکم آخرین شخصیت Season Pass بازی Watch Dogs Legion را دارد و پس از او شاهد اضافه شدن کاراکتر جدیدی به دنیای این بازی نخواهیم بود. نکته‌ای که باید در این میان به آن اشاره کنیم، این است که دارسی و مراحل داستانی او تنها محتویات جدید به روز رسانی ۵.۵ را تشکیل نخواهند داد. Resistance Mode نام حالتی است که با آپدیت جدید به لیجن اضافه می‌شود. این حالت درجه سختی بازی را به شدت بالا می‌برد. برای مثال، با فعال شدن این حالت هنگامی که به یکی از دشمنان نزدیک شوید (حتی از پشت) آن‌ها متوجه حضور شما خواهند شد. همچنین، ذخیره خودکار یا Auto Save هم هنگام مقابله با دشمنان غیرفعال شده و قابلیت Fast Travel میان نقاط مختلف شهر هم از بین می‌رود.

علاوه بر تمام محتویات جدیدی که گفتیم، دو حالت PvP (بازیکن علیه بازیکن) جدید هم به بازی Watch Dogs: Legion‌ اضافه می‌شوند که به ترتیب Invasion و Extraction نام دارند. اما شاید بزرگ‌ترین محتوایی که با به روز رسانی ۵.۵ در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرد، حالت Legion of the Dead است. این حالت تجربه‌ای Survival و زامبی محور خواهد بود که باید در طی آن نهایت تلاش خود را برای زنده ماندن به کار بگیرید.

نظر شما در مورد به روز رسانی جدید واچ داگز لیجن چیست؟ آیا محتویات جدید می‌توانند شما را برای بازگشت به لندن وسوسه کنند؟ نظرات خود را با تیم تیلنو در میان بگذارید.

منبع: The Gamer

اینستاگرام تیلنو
بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *