تروفی بازی, بازی, راهنمای بازی

راهنمای تروفی بازی Watch Dogs Legion

بازی Watch Dogs Legion

بازی Watch Dogs Legion مدت کمی است که توسط استودیو یوبی سافت منتشر شده و توانسته نظرات مثبتی را از سوی منتقدان و بازیکنان دریافت کند. شما در این بازی به عنوان یک گروه مقاومت که Ded-Sec نام دارد، باید شهر لندن را از زیر سلطه‌ی دولت و نیرو‌های فاسد و همچنین گروه‌های تروریستی کوچک و بزرگ خارج سازید. بازیکنان در نسخه‌ی جدید واچ داگز توانایی انتخاب تمام شخصیت‌های حاضر در بازی را به عنوان کاراکتر اصلی دارید و بازی در تمامی مراحلش، ریش و قیچی را به دست گیمر‌ها سپرده و به خلاقیت و آزادی عمل شما احترام می‌گذارد. اگر می‌خواهید در حین انجام ماموریت‌ها و نجات لندن، تمام تروفی‌های بازی را نیز به دست بیاورید، با تیلنو و راهنمای تروفی بازی Watch Dogs Legion همراه باشید. همچنین اگر می‌خواهید بیشتر با داستان و گیم‌پلی این اثر آشنا شوید پیشنهاد می‌کنیم که مقاله‌ی همه اطلاعات از بازی Watch Dogs Legion را مطالعه کنید.

پلاتینیوم

طلا – ۲ تروفی

نقره – ۱۹ تروفی

برنز – ۱۸ تروفی

به دست آوردن تمام تروفی‌های این بازی در مجموع نیاز به ۳۰ تا ۴۰ ساعت زمان نیاز دارد. همچنین درجات سختی مختلف تاثیری در روند به دست آوری تروفی‌ها ندارد و شما می‌توانید به راحتی بازی را بر روی درجه‌ی سختی مورد نظر خود تجربه کنید.

Completionist

تمام تروفی‌های بازی را به دست بیاورید. (نیازی به تروفی‌های بسته‌ی الحاقی بازی نیست.)

Divided We Fall

بخش داستانی بازی را به اتمام برسانید. این تروفی با پیش‌روی در داستان و پس تکمیل‌کردن مرحله‌ی “Hard Reset” به دست می‌آید.

Take Back London

تمام مناطق بازی را تبدیل به مناطق معترض علیه دولت کنید. در کل نقشه‌ی بازی ۸ منطقه حضور دارد. شما با انجام ۳ تا ۴ مرحله و عملیات تعیین شده در هر منطقه و در نهایت انجام یک مرحله‌ی نهایی، مردم این مناطق را به افراد معترض علیه دولت تبدیل می‌کنید.

Rise Up

یکی از مناطق بازی را به منطقه‌ای معترض علیه دولت تبدیل کنید. این تروفی با اینکه به صورت فرعی نیز قابل دسترس است، اما در بخش داستانی و پس از تکمیل مرحله‌ی “Clarion Call” نیز به صورت خودکار به دست می‌آید.

Every Walk Of Life

در مجموع تعداد ۲۰ شخصیت را به خدمت بگیرید که هرکدام دارای یک شغل منحصر به فرد باشند. زمانی که شما به یک کاراکتر در محیط بازی نزدیک می‌شوید می‌توانید با فشار دادن دکمه‌ی L1 از شغل او مطلع شوید. سعی کنید یک لیست ۲۰ نفره از شخصیت‌ها که هرکدام شغل متفاوتی نسبت به دیگری دارند را از همین راه تشکیل دهید تا تروفی را به دست بیاورید.

Down To The Wire

با یک شخصیت که ویژگی “Professional Hitman” را دارد، پنج قتل مخفیانه انجام دهید. به خدمت گرفتن یک کاراکتر با این ویژگی نیاز به کمی گشت و گذار در نقشه‌ی بازی دارد. البته زمانی که شخصیت مد نظر را پیدا کنید، می‌توانید با انجام یک مرحله اصلی و یا فرعی، این تروفی را به راحتی به دست بیاورید.

Death From Above

پنج نفر از محافظ‌های شرکت Albion را با استفاده از Dive Bomb نابود کنید. تنها کسانی که از این دست بمب‌ها در اختیار دارند، شخصیت‌هایی با ویژگی “Drone Expert” هستند. یکی از آن‌ها را به خدمت بگیرید و با انجام یک عملیات ساده این تروفی را به دست آورید.

NO NOT THE BEES

۱۰ عدد از گارد‌های آلبیون را با استفاده از زنبور نابود کنید. در دنیای بازی Watch Dogs Legion شخصیت‌هایی حضور دارند که شغل اصلی‌شان پرورش دهنده‌ی زنبور است. یک نفر از این کاراکتر‌ها را به خدمت بگیرید و با استفاده از ویژگی Bee Swarm گارد‌های آلبیون را نابود کنید تا این تروفی به دست بیاید.

Hack The Planet

به صورت همزمان هشت هدف را هک کنید. این تروفی تنها با کاراکتر‌هایی قابل دسترس است که شغل هکر را داشته باشند.

Shaken Not Stirred

به صورت همزمان اسلحه‌ی پنج گارد آلبیون را با استفاده از Spy Watch غیر فعال کنید. این تروفی تنها با شخصیت‌هایی قابل انجام است که ویژگی اصلی‌شان Spy باشد.

Power To The People

با استفاده از دنبال کنندگان‌تان، سه نفر از گارد‌های آلبیون را نابود کنید. شما برای به دست آوردن این تروفی نیاز به کاراکتر‌هایی با قابلیت “Football Hooligan” دارید.

Paint Me Like One Of Your

پنج نفر از افراد Clan Kelley را با استفاده از اسلحه‌ی پینت بال، Stun کنید. دشمنان تنها با برخورد تیر پینت‌بال به سر گیج می‌شوند و شما برای گرفتن این تروفی باید پنج هدشات را با این اسلحه انجام دهید.

Throw The Book At Them

در طول بازی، پنج Arrest Takedown انجام دهید. این حرکت تنها با استفاده از نیرو‌های آلبیون و یا پلیس قابل انجام است چون تنها این کاراکتر‌ها دارای آیتم دست‌بند هستند.

The Royal Tour

با استفاده از یک گارد سلطنتی به عنوان شخصیت اصلی، وارد کاخ باکینگهام (Buckingham Palace) شوید. برای به دست آوردن این تروفی شما باید یک گارد سلطنتی را به خدمت بگیرید و پس از آن نیز می‌توانید این تروفی را به راحتی به دست بیاورید.

You Don’t See Me

زمانی که به تحت تعقیب پلیس با درجه‌ی پنج ستاره هستید، با استفاده از حرکت “Statue Man” از دست آن‌ها فرار کنید. شما برای به دست آوردن این تروفی باید یک شخصیت که ویژگی “Occupation Living Statue” دارد را به خدمت بگیرید. پس از آن، کمی شلوغی به پا کنید تا تحت تعقیب پلیس قرار بگیرید. زمانی که سطح تعقیب شما به پنج رسید، به مکانی بروید که هیچ پلیسی در آنجا حضور ندارد و از قابلیت Statue Emote برای فرار از دست آن‌ها استفاده کنید.

All About Aesthetic

برای یکی از اسلحه‌هایتان، یک اسکین خریداری کنید.

Re-Wrap My Whip

یکی از ماشین‌های خود را با خرید اسکین شخصی‌سازی کنید.

Fresh Threads

برای خرید لباس در مجموع ۱۰۰۰۰۰ ETO خرج کنید. لازم به ذکر است که برای رسیدن به این تروفی باید خرج پول خود را مدیریت کنید تا میزان مناسب را در اختیار داشته باشید.

Fully Kitted

تمام آپگرید‌های بازی را آزاد کنید. شما برای گرفتن تمام آپگرید‌های بازی، نیاز به ۱۳۰۰ اسکیل پوینت دارید. جدا از مراحل که با انجام آن‌ها اسکیل‌پوینت‌هایی را دریافت می‌کنید، می‌توانید با گشت و گذار در نقشه و پیدا کردن Tech Pointها امتیازات بیشتری را نیز به دست بیاورید.

Locked And Loaded

تمام آپگرید‌های ممکن برای اسلحه‌ها را به دست بیاورید. شما در طول مسیرتان برای گرفتن تروفی “Fully Kitted” این تروفی را نیز به صورت خودکار به دست خواهید آورد.

Oral History

تمام گزارش‌های صوتی داخل بازی را پیدا کنید. این گزارش‌ها در مجموع ۵۰ عدد هستند که با تکمیل‌کردن مراحل اصلی و فرعی می‌توانید ۳۵ عدد از آن‌ها را پیدا کنید. باقی گزارش‌ها نیز با کمی گشت و گذار در نقشه قابل دسترسی هستند.

Magpie

۱۵ عدد آیتم عتیقه را پیدا کنید. شما در طول بخش داستانی به ۱۲ عدد از آن‌ها دسترسی پیدا می‌کنید. سه مورد دیگر نیز با گشت و گذار در نقشه‌ی بازی به دست می‌آیند.

Brave New World

عملیات Operation Westminster را به اتمام برسانید. این تروفی با پیش‌روی در داستان به دست می‌آید.

The Future Is Bright

بخش داستان ۴۰۴ را به اتمام برسانید. این تروفی با پیش‌روی در داستان به دست می‌آید.

Long Live The Queen

بخش داستانی Kelley را به اتمام برسانید. این تروفی با پیش‌روی در داستان به دست می‌آید.

Hacker Tailor Soldier Spy

بخش داستانی SIRS را به اتمام برسانید. این تروفی با پیش‌روی در داستان به دست می‌آید.

When Good Men Do Nothing

بخش داستانی Albion را به اتمام برسانید. این تروفی با پیش‌روی در داستان به دست می‌آید.

The One That Got Away

مرحله‌ی فرعی Finding Bagley را به اتمام برسانید. این مرحله بعد از به اتمام رساندن بخش داستانی قابل انجام است و شما می‌توانید از طریق Safehouse خود اقدام به شروع این مرحله کنید.

In The Nick Of Time

مرحله‌ی فرعی Change Of Heart را به اتمام برسانید. مراحل فرعی در بازی Watch Dogs Legion با پیش‌روی در داستان اصلی و به مرور در نقشه پدید می‌آیند. شما این مرحله را از شخصیتی به نام کیتلین (Kaitlin) دریافت می‌کنید که شامل یک خط داستانی ۶ مرحله‌ای است. پس از به اتمام رساندن این خط داستانی، تروفی مورد نظر را به دست خواهید آورد.

A Roof Over Your Head

مرحله‌ی فرعی Royal Treatment را به اتمام برسانید. پس از به اتمام رساندن بخش داستانی می‌توانید این مرحله را در Safehouse خود شروع کنید.

England For Everyone

مرحله‌ی فرعی Parks And Reclamation را به اتمام برسانید. این مرحله در منطقه‌ی Westminster قابل دسترسی است و توسط کاراکتری به نام هیمیش (Hamish) به شما داده می‌شود.

A Dish Best Served Cold

یک مرحله‌ی انتقام را تکمیل کنید. در طول تجربه‌ی شما از بازی ممکن است اعضای تیم‌تان توسط نیرو‌های دولت و یا افراد مختلف گروگان گرفته شوند. این مورد یک مرحله‌ی انتقام (Revenge) را به وجود می‌آورد که با انجام آن می‌توانید این تروفی را به دست آورید.

Making Friends

یک نفر از مردم شهر لندن را پس از انجام مرحله‌ی Reporting For Duty به خدمت بگیرید. این مرحله‌ی یکی از مراحل ابتدایی و دقیقا پس از مقدمه‌ی بازی است و شما پس از انجام این مرحله، تا هرزمانی که یک شخصیت را به خدمت بگیرید این تروفی را به دست می‌آورید.

And Stay Down

یکی از دشمنان گروه Ded-Sec را نابود کنید. برای به دست آوردن این تروفی در ابتدا شما باید اجازه‌ی کشته شدن یکی از اعضای گروه خود را توسط دشمنان بدهید. پس از آنکه این اتفاق افتاد، به سرعت به محل مرگ شخصیت قبلی خود بروید و فردی را مشاهده می‌کنید که شخصیت شما را کشته و تبدیل به یک دشمن (Adversary) شده است. او را از بین ببرید و این تروفی را به دست بیاورید.

Meta-Gaming

یک دیزاینز ویدیو گیم را به خدمت Ded-sec در آورید. تنها راهی که می‌توانید این تروفی را به دست بیاورید، گشت و گذار در محیط بازی است. البته گشت و گذار در طول روز می‌تواند شانس شما را برای پیدا کردن دیزاینر‌های ویدیوگیم بالاتر ببرد.

Could’ve Made National

چالش Kick Up را به اتمام برسانید. در سطح نقشه‌ی بازی مکان‌های مختلفی برای انجام این چالش مشخص شده‌اند. شما با رفتن به این مکان‌ها و انجام مینی‌گیم‌های کوچک این چالش‌ها را به اتمام می‌رسانید.

Bullseye

در تمامی مکان‌هایی که در سطح نقشه مینی‌گیم دارت حضور دارد، یک دور دارت بازی کنید تا این تروفی را به دست بیاورید.

Piece De Resistance

تمام Paste Upها را در کل نقشه‌ی بازی تکمیل کنید.

Bottom’s Up

حداقل یک بار در نقاطی که برای نوشیدن در نقشه‌ی بازی مشخص شده، اقدام به نوشیدن کنید.

Ded-Sec Delivery

برای ۲۰ بار مراحل رساندن بسته‌های Parcel Fox را انجام دهید.

آیا راهنمای تروفی ما از بازی Watch Dogs Legion برای شما مفید بود؟ دیدگاهتان درباره‌ی اثر جدید استودیو یوبی سافت را با تیلنو در میان بگذارید.

همچنین اگر می‌خواهید به گروه مقاومت Ded-Sec بپیوندید و برای نجات شهر لندن تلاش کنید، می‌توانید به صفحه‌ی خرید بازی Watch Dogs Legion از فروشگاه تیلنو مراجعه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهی در مورد “راهنمای تروفی بازی Watch Dogs Legion

 1. محمد علی گفت:

  سلام وقت بخیر خسته نباشید.در مورد این بازی میشه منو راهنمایی کنید.اخه تا سه تا هم تیمی من میمیرن بازی تمام میشه باز میاد از اول دلیلش چی هست؟؟دوم اینکه بازی دوتا گزینه داره کلاسیک و یکی دیگه باید کدوم مود بازی کرد.خواهشن یکی راهنمایی درست بگه.مرسی ممنونم

  1. محمد قربانیان گفت:

   سلام دوست عزیز. فکر میکنم برای حل این مشکل به یوتوب مراجعه کنید بهتر باشه.

 2. محمدرضا اسکندری گفت:

  هیچ وقت از پلات‌کردن بازی‌ها خوشم نیومد

  1. کیوان جهانبانی گفت:

   کار سختیه ولی وقتی پلات کنی خیلی لذت بخشه

 3. Nika haghmanesh گفت:

  به نظر میاد آسون باشه

  1. محمد مهدی کیانی گفت:

   مرسی که مطالعه کردین مطلب رو. بله نسبت به بقیه بازی‌ها هم تعداد کمتری داره و هم درجه سختی آسون تر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *